320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Novot, @42:25
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Päevad(ptui) Film, mis ajas segadusse. Ei olnud tõesti mõttetu labasus, paistis täitsa reaalpilt olevat kuskil maakohast. Film vaadatud, tekkis siiski küsimus ... but why? Ah jaa, see kolmekümnendates Nexuse laulja sobis filmi ja vanuse poolest oma karakterisse sama palju kui king Edgari parema jala otsa, et noh oleks ta pandud kuskile lavale esinema seal külas, oleks ta muusika sinna 90ndate solgi keskele täitsa kenasti sobinud.

      3/10

      Kommentaar


        Viimati nähtud filmidest soovitaks The Sting ja Cat on a Hot Tin Roof, mõlemad Paul Newmaniga.
        "The Sting" on lõbusameelne ning stiilne, teine ning ühtlasi viimane Redford-Newman duo.
        "Cat on a Hot Tin Roof" on tehtud samanimelise näitemängu põhjal, kiitmist väärivad nii näitlemine kui ka teostus.

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          See oli päris tore vaatamine.
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Kuna olen puhkusel, siis läksin suvalise filmi pressiseansile ja sain ikka kustumatu kogemuse.

            Kuidas teha täiesti enneolematu süžeega film? Sul on peegel, mis paneb inimesi enda järgi jooksma ja omab mingit kurja võimu. Peegli kaudu saab suure võimu. Mängus on päkapikud, mängus on mäekollid. Mängus on hunte, jääd, suuri sõrmusteisandalikke maastikke, aga kõige taustaks on mingi lugu Lumivalgekesest. Näiteljad on justkui maruhead, aga on näha, et ka neil on väga valus. Peegel on vaja hävitada, muidu võib ta keskmaal teha kaose ja nii käib suur võitlus. Ehk Kütt ja kaks kuningannat. Oeh, see oli valus. Aga ka väga naljakas.

            Kommentaar


              Sain nähtud selline film nagu The Man from U.N.C.L.E.
              Suhteliselt okey spioonikomöödia, tuntavalt nn "esimese" osa maitsega pikemast planeeritavast seeriast.
              Guy Richie oli mu lemmikrežissöör 90ndate lõpust 00de algusest, aga see film oli ta esimene alates uuendatud Sherlock Holmes'i 2st filmist. Nagu ikka Richie filmid, stiilne, hea soundtrack, veider huumor ja suhteliselt ülepingutatud karakterid.
              Spioonifilmiks käras küll, aga teist korda vaadata ei tahaks. Eriti jaburad tundusid nn. "flashbackid", mis olid no nii ilmselged kui üldse sai. Pole kursis kas sellele järg tuleb, äkki õnnestub nati paremini
              7/10.

              Kommentaar


                Siingi eelnevalt mainitud The Lobster, no vägev. Absurdne, täiesti absurdne. Minu huumorimeelele väga sobiv film. Väga kellegile soovitada ei julge muidugi.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Mina käisin kinos ja soovitaks hetkel ehk natuke radari alt lendavat filmi 'Demolition'. Jake Gyllenhaal on ilmselt üks stabiilsemaid nimesid viimase 10ne aasta jooksul kelle peale kinno minna ning lavastaja Jean-Marc Vallee tegi 'Dallas Buyers Clubi' ja 'Wildiga' juba päris tugevad esitused. Igatahes tegu on looga, kus Gyllenhaali karakter kaotab autoõnnetuses oma naise, ning sellele järgneb üsnagi korralikumatsorti mentaalne breakdown mis algab sellest, kui ta ei saa haiglas pakki M&Mi kätte masinast ja nende customer supporti kirja saadab selle peale. Musta huumorit on, kurbi emotsioone on, rõõmsaid emotsioone on. Kõike justkui on ja igav ei hakka.



                  'Päevad Mis Ajasid Segadusse' - mulle film üldiselt väga meeldis. Operaatori ja helirezii töö olid lausa fenomenaalsed. Noored näitlejad vedasid üsna hästi välja. Natuke ehk punnitatud olid mõned tekstide ettekanded aga üldiselt liigselt ka ei häirinud. Kui viriseda siis selle üle, et vägivald oleks võinud natuke brutaalsem olla ning (sauna)läbudel rõvedamat panemist oleks ka tahtnud näha autentsuse mõttes. Selline film ja no tiss&tuss, wtf? Naislavastaja süü?

                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Oot kuidas see käiski vanasti. Ülevaatuskleeps sõiduautole anti numbrile vastavalt kehtivusajale? Et, kui nüüd 96-nda suvel läks su Zigull, Opel või Bemar ülevaatuselt läbi, said peale kleepsu 97. Päevade filmis oleval punasel Opelil olid selgelt nähtavad kleepsud 97, niiet tegevus käib siis ehk kuhugi sinna kanti.
                    Üldiselt vist jäetakse ajastule tõlgendamisruumi ja võetakse kokku sõnaga "90-ndate lõpp".
                    Ja seda ruumi jäetakse paljudes asjades. Rosa või mis seep see oligi, ehk tuli videomaki pealt? Peremees oli ju ratsa rikkaks saanud.
                    Hõbedane üle kuudi keeratav Astra ei oleks saanud tollel ajal olla koolipoistele kättesaadav sõiduauto, aga ehk oli vanemate oma, rikka soome sugulase oma?
                    Isikliku fantaasiakasutust jagub.
                    Film oli nitzevoo, Onu Bella cameo appearance oli üle prahi
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Captain America: Civil War
                      Täitsa asine oli. MCU filmidest üks parimaid kui mitte isegi parim. Kui Avengersi Ultroni film jättis veidi halvema maigu suhu siis see saab siin korralikult välja loputatud ning heaks tehtud.
                      Kuigi film oli pikk siis seal toimus lugu loogilises järjekorras seega vaadates liikus lugu sujuvalt ja mõnusalt ning lugu ise oli ka üldiselt täiesti loogiline. Võib öelda, et täiesti vaadeldav ka eraldiseisval filmina ilma et teaks ööd ega mütsi MCU'st.

                      Kapten ameerika filmid on muidugi selles osas huvitavad, et esimene film kõige halvem ning nüüd järjest paremuse poole liigutud. Raudmehega vastupidi kus esimene oli ok, aga siis teine korralik allamäge minek ning kolmas lauskatastroof enda karakterite rikkumisega.

                      Uutest tulijatest - Andrew Garfieldi ämblikmees oli mulle tunduvalt rohkem meeltmööda kui Tom Hollandi oma, olgugi et tema teine film oli jubedalt tehtud siis tema ise tegelaskujuna oli vinge.
                      Must Panter rokkis.

                      Kommentaar


                        Mis see MCU on?

                        Kommentaar


                          Marvel Cinematic Universe

                          Kommentaar


                            Käisin nv HÕFF-i raames ühte filmi vaatamas.
                            Õnneks olin enne joonud 4 õlut ja saalis veel kaks. See tõmbas natukene WTF?????? ma just vaatasin momenti maha. aga jah. See oli vist kõige veidram sitt, mida ma kunagi vaadanud olen.
                            Kassimaskis megasuure strap-on dildoga vend käib mööda linna ja veristab naisi.

                            Kommentaar


                              Kurat iga kord kui keegi mõnda filmi kui WTF-hetki esile manavat kirjeldab, tekib mul suur huvi antud filmi vaadata.

                              Kommentaar


                                Soovitusi:
                                Jean Renoiri "La Grande Illusion"
                                Akiro Kurosawa "Ran"
                                Jacques Tati "Jour de fête"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X