320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mustang Vaata postitust
    See või? http://www.imdb.com/title/tt5078204/?ref_=nm_flmg_act_3
    Pole järg ju. Sama näitleja aga tegelase nimi on teine (Driss oli selles 2011 filmis).
    See film jah, järg on ilmselt tõesti eksitav termin.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Minu subjektiive 2016 aastal välja antud filmide kümme halvimat:

      1 - Mothers Day ( http://www.imdb.com/title/tt4824302/ )
      2 - Päevad, mis ajasid segadusse ( http://www.imdb.com/title/tt5604510/ )
      3 - Zoolander 2 (http://www.imdb.com/title/tt1608290/ )
      4 - Sisters ( http://www.imdb.com/title/tt1850457/ )
      5 - Klassikokkutulek ( http://www.imdb.com/title/tt5312306/ )
      6 - Bad Moms ( http://www.imdb.com/title/tt4651520/ )
      7 - Batman v Superman ( http://www.imdb.com/title/tt2975590/ )
      8 - Now You See Me 2 ( http://www.imdb.com/title/tt3110958/ )
      9 - The Legends Of Tarzan ( http://www.imdb.com/title/tt0918940/ )
      10 - Star Trek Beyond ( http://www.imdb.com/title/tt2660888/ )

      Selgituseks niipalju, et kindlasti on olemas väga halbu filme, mida siin nimekirjas ei ole, aga üldiselt ei hakka nende viiese hindega filmide peale üldse aega raisakama (näiteks Ghostbusters jms). Samuti olen juba pea loobunud hollywoodi slasher õudukate vaatamisest, mis on kõik üks ja see sama sitt film. Enamus filme siin nimekirjas on kohustuslikud suurfilmid, mida lihtsalt pidi ära vaatama, või komöödiad, mida kriitikud vahest vääralt palju halvemaks hindavad. Aasta pettumus oli kindlasti Batman v Superman ja napilt tabelist välja jäänud Suicide Squad.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Ghostbusters pakkus minule üllatuse, sest arvasin, et pean elektrijaama õhku laskma, kuid vaatasin rahumeeli asja lõpuni. See nüüd lihtsalt väike tähelepanek. Kui suurem osa head kraami on juba mainitud, siis lisaks siia veel Sausage Party, mis üllatas nii seksivärgiga, kui ka sisuga - kvaliteetne nuss.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Kui suurem osa head kraami on juba mainitud, siis lisaks siia veel Sausage Party, mis üllatas nii seksivärgiga, kui ka sisuga - kvaliteetne nuss.
          Ainult see orgia seal lõpus oli hea, ülejäänu ei üllatanud.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Ainult see orgia seal lõpus oli hea, ülejäänu ei üllatanud.
            See film kõikus äärusest äärmusesse. Ehk poliitallegooria mulle meeldis, kohati oli samas lihtsalt liiga labane nali labasuse enda pärast. Mingil miljon aastat mittekeppinud Fagina Tee Mordi moel maha ma samas seda ei teeks, oli meeldivalt humoorikas vaatamine.

            Kommentaar


              Käisin kinos ja kui ma siiani olin kolmevahel, et kas nimetada aasta kõige sitemaks kinoelamuseks Warcraft, Inferno või X-Mehed, siis aasta lõpuks sai see tabel uue liider. Mu daamid ja härrad, lubage tutvustada, mõnupask 2016 - Assassin's Creed. Kuidagi hale hakkas näitlejatest, kes kuidagi sellesse filmi meelitatud olid - Cotillard, Fassbender, Irons, siis lisaks Wire'i Omar. Nagu võiks ju olla asjalik bande. Aga film algas mingi arusaamatu meenutusega ja sealt korraga lennati kolm sammu edasi, millega tekkis tunne, et tegu on mingi telesarja 6. osaga ja esimesed kuus on mul robustselt vahele jäänud, aga ilma nendeta ei saa munnigi aru. Ühesõnaga pannakse Fassbenderile mingi aparaat külge ja siis hakkab ta mööda keskaegset Hispaaniat ringi ajama, et leida mingit kummalist õuna, kus on mingi kuradi kood ja üleüldse. Mõned on justkui halvad, aga äkki pole ka. Keegi on justkui hea, aga nad ei ütle seda, vaid vaatavad äraütlevalt kaugusesse. Fassbender vehib ja jookseb mööda katuseid, siis peksab templirüütleid, siis on mingi sultan vabaduse katisja, siis pekstakse taas templirüütleid, siis tullakse olevikku ja pekstakse veel mingeid tüüpe. Kusagil on jälle õun, Ironsil tõmmatakse kõri läbi, Cotillard ei saa üldse aru, mida ta tahab ja siis saab film läbi.
              Türa, nagu Battlefield Earthi vaataks taaskord. Täielik piin, okse ja kusi ruudus. Ja siis tõuseb üles Ra Ragnar Novod mingist filmiveebist ja teatab, et talle väga meeldis, kuna ta on kõik mängud läbi mänginud ja seetõttu oli kõik talle loogiline. Selge, oligi kuues osa mingist telesarjast, mida ma varem näinud pole. Hoidke eemale, õudus.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Käisin kinos ja kui ma siiani olin kolmevahel, et kas nimetada aasta kõige sitemaks kinoelamuseks Warcraft, Inferno või X-Mehed, siis aasta lõpuks sai see tabel uue liider. Mu daamid ja härrad, lubage tutvustada, mõnupask 2016 - Assassin's Creed. Kuidagi hale hakkas näitlejatest, kes kuidagi sellesse filmi meelitatud olid - Cotillard, Fassbender, Irons, siis lisaks Wire'i Omar. Nagu võiks ju olla asjalik bande. Aga film algas mingi arusaamatu meenutusega ja sealt korraga lennati kolm sammu edasi, millega tekkis tunne, et tegu on mingi telesarja 6. osaga ja esimesed kuus on mul robustselt vahele jäänud, aga ilma nendeta ei saa munnigi aru. Ühesõnaga pannakse Fassbenderile mingi aparaat külge ja siis hakkab ta mööda keskaegset Hispaaniat ringi ajama, et leida mingit kummalist õuna, kus on mingi kuradi kood ja üleüldse. Mõned on justkui halvad, aga äkki pole ka. Keegi on justkui hea, aga nad ei ütle seda, vaid vaatavad äraütlevalt kaugusesse. Fassbender vehib ja jookseb mööda katuseid, siis peksab templirüütleid, siis on mingi sultan vabaduse katisja, siis pekstakse taas templirüütleid, siis tullakse olevikku ja pekstakse veel mingeid tüüpe. Kusagil on jälle õun, Ironsil tõmmatakse kõri läbi, Cotillard ei saa üldse aru, mida ta tahab ja siis saab film läbi.
                Türa, nagu Battlefield Earthi vaataks taaskord. Täielik piin, okse ja kusi ruudus. Ja siis tõuseb üles Ra Ragnar Novod mingist filmiveebist ja teatab, et talle väga meeldis, kuna ta on kõik mängud läbi mänginud ja seetõttu oli kõik talle loogiline. Selge, oligi kuues osa mingist telesarjast, mida ma varem näinud pole. Hoidke eemale, õudus.


                Selle filmiga on vist nagu selle superkangelaste omaga, mis suvel tuli, see kus Will Smith ja see kena hull neiu oma sõpradega selle nõia ja tema olendite vastu võitlesid, kõik teavad, et see on kohutav, aga uudishimu on nii suur, et ikka vaadatakse ära.

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Selle filmiga on vist nagu selle superkangelaste omaga, mis suvel tuli, see kus Will Smith ja see kena hull neiu oma sõpradega selle nõia ja tema olendite vastu võitlesid, kõik teavad, et see on kohutav, aga uudishimu on nii suur, et ikka vaadatakse ära.
                  Mina seda willsmithi ei vaadanud. Seda käisin ka vaatamas, kuna oli vaba hetk ja tasuta seanss.

                  Kommentaar


                    Ilma mingi torke tagamõtteta, päriselt, et miks üldse minna vaatama sellist asja? Mingi arvutimäng actionfilmiks. Ega sa ometi ei lootnud sealt midagi? (ma vist olen sama siit enne küsinud mingite superkangelaste pidevate taastootmiste kohta ka) Ma lihtsalt ise ei saa aru miks inimesed üldse lähevad uuesti ja uuesti.




                    Tegelt tulin siia kribama, et olen üllatavalt ootel nii mõnegi 2017 filmi pärast, mida pole vist juhtunud eiteakuiammu.

                    Trainspotting 2 - Kuna esimene on üks vaieldamatuid lemmikuid, kui mitte kõige lemmikum. Ja treiler lubas, et õige idee ja tempo on alles. Boyle ikkagi ja enamus samad näitlejad can't go wrong, onju?
                    Dunkirk - Üks sõjadraama, mis lubab ka tõsiseltvõetav olla. Dunkirk on juba iseenesest ajaloost üks huvitavamaid olukordi. Nolan samas üks viimase kahe dekaadi üks paeluvamaid režissööre.
                    Blade Runner - Ok, karta võib, et Scott keerab oma mainet edasi persse ja rikub oma ehk kallima juveeli ka ära. Aga kui kõik kohe maha ei mata, tasub ehk proovida.
                    Annihilation - Äärmiselt positiivselt üllatanud Ex Machina tegijad lubavad uut mõtlemapanejat. Peab minema.
                    Rogue One ja Episode VIII - Kurat käest ära hakkab minema see star waarsi trall, aga kuna Rogue One'i on kiidetud, siis ehk lähme nati veel kaasa.

                    jah, nüüd neid kõiksugu tulevaste filmide nimistuid vaadates, ka oma noppeid, on vaja jälle tõdeda, kui palju mingeid re-make'e ja sequeleid ja prequeleid tehakse, et sissetulek kindel oleks. Kurb kui see ka pole. Originaalsete ideede vaesus on aina progresseeruv.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Nagu öeldud, et vaba aega oli ja kohati on sellised filmid ka enamvähem okeid aju väljalülitamise filmid. Aga, noh, see lülitas ikka kõik nii lühisesse.

                      Kommentaar


                        Ironsile väga kaasa tunda ka ei tasu. Ok, ta ei tee sihukest haltuurat nagu Kingsley, aga mehel on ikkagi selja taga Eragon ja Dungeons & Dragons. Vaevalt see nüüdne asi väga lisaks morjendab.
                        Mul on liiv ja sul on savi.

                        Kommentaar


                          Eile otsisin üles vana kõvaketta ja otsustasin vähendada vaatamata filmide nimistut. Esimeseks filmiks oli animafilm "9", mis rääkis kaltsunukkudest. Kuigi algul ei saanud päris sotti, mis keiss on, siis film seletas kõike ajapikku. Täitsa mõnus vaatamine oli, olgugi, et algul oli üsna suur pessimism. Multika sõpradele, kel veel nägemata, võib soovitada küll.

                          Teisena läks peale "A Beautiful Mind". Mingil seletamatul kombel pole varem näinud. "9"-ga seob seda Christopher Plummer, kes ühele kaltsunukule hääle andis. Väga hea film ja ei imesta Oscarite saju üle. Tõsielul põhinemine lisab minu jaoks veel vürtsi.

                          Õhtu lõpetasin filmiga "Taking lives". Vaadatav thriller. Tisse nägi, muidu selline average või below average film.

                          E: Aasta parimate filmide nimistusse lisaksin veel "Swiss Army Man" Täiesti haige, geniaalne ja üllatava lõpuga film!

                          Aasta halvimate filmide hulka läheb: "Now You See Me 2"- Täispask järg.

                          "Klassikokkutulek"- haipi arvestades väljamaafilmide hale paroodia. Eesti asi, aga see on nagu kirss lehmakoogil.

                          "The Nice Guys"- Mulle kuidagi ei istunud see komöödiažanr. Mulle tundus kehv film heade näitlejatega( Crowe, Gosling). Veidralt piinlik oli istuda kinosaalis, aga see on juba minu probleem.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mina seda willsmithi ei vaadanud. Seda käisin ka vaatamas, kuna oli vaba hetk ja tasuta seanss.
                            kui oleksid, siis oleksid pigem toda suitsiidisalka kirunud. need on 2 tundi, mida ma ei saa enam kunagi tagasi oma elust. tõesti kehv film

                            Kommentaar


                              Sai ära vaadatud Reisijad ja kiidan heaks! Pole suurem J-Law fänn, aga miskit selles naises on mis tõmbab! Sisu on lihtne ja teema areneb sujuvalt. Umbes poole filmi ajal leidsin ennast mõttelt, et tean kuidas see kõik lõppeb ja olin meeldivalt üllatunud, et eksisin.
                              Muideks posteril on 1 detail valesti. Me Ärkasime Põhjusega ei ole just see päris õige slogan filmile! Kes filmi ära vaatab saab aru

                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Jätkates vanade filmidega..." Olympus Has Fallen"
                                Algus oli paljulubav, kuid siis läks üsna retardi ära. Gerard Butler on üks mu lemmikuid ja võib öelda, et mängis oma osa välja, a la John McClane vol2 või Rambo vol2. Actionit jagus, aga sisu oli liiga ulme.
                                5/10 max.

                                E: "Jarhead" 2005.a
                                Sõjafilm, kus sõda ennast nagu eriti ei olegi või siiski...Film kujutab ühe grupi meeste väljaõppe aega ja hilisemat teenimist Pärsia Lahesõjas. Surma ja tapmist oli üsna vähe, rõhk oli rohkem argielul ja inimpsühholoogial. Mõtlema panevaid kohti oli mitmeid. Täitsa väärt film! 8/10
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X