320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    King Arthuri parim osa oli soundtrack.
    Beckham sai ka oma pool minutit ekraaniaega täis.

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Get Out siin mainimata? 10/10.

      või noh ma paneks vist ikka 9/10, but get hype!
      Värske, kuid siiski piisavalt rumal film, et mitte üle 7 hindeks saada. Potentsiaali jagus, teostus kahjuks lonkas.

      Aga et mitte niisama möliseda, siis pakuks ühe huvitava indie leiu - I Dont Feel at Home In This World Anymore. Algab võimsalt, lõpp vajub ära, aga ka vähemalt on värske. Elijah Wood toodab korralikult. Algus 9 ja lõpp 5 annab kokku ka sellise mõnusa seitsme.
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        hea küll, rääkisid pehmeks. 6.5/10, not enough Allison Williams ass eating.

        -e- sry for spoiling, kui keegi sellise lootusega peale tahtis lennata.
        Me mõlemad teame ju, et sa tead, kust seda näeb. Ütle välja!
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
          Ma ei tea mida te imestate, absoluutselt kõikidest filmidest, mis kunagi üle lävepaku astusid, tehakse kas uusversioon või järg v eellugu.
          Uusi ideid on vähe, loovus on surnud.
          Ära aja. Uusversioonide ja muu masstoodanguga teenitakse raha, mille läbi saab lahedaid asju teha nagu Get Out või Free Fire.

          Kommentaar


            Get Out oli jah täitsa tore teos aga kogu film ma ootasin, et tuleks mingeid selliseid sisupöördeid mida treileris ei olnud või oodata poleks osanud. Niiet, kes veel pole filmi näinud, siis soovitaks küll. Kui on soov näha filmist 2 ja poole minutilist sisukokkuvõtet, siis vaata ära ka treiler ja ei pea filmi ajal põnevusest küüsi närima.


            Peale seda võite ära vaadata ka Raju Laht tutvustuse.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Me mõlemad teame ju, et sa tead, kust seda näeb. Ütle välja!
              Girls S04E01
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                Ma ei tea mida te imestate, absoluutselt kõikidest filmidest, mis kunagi üle lävepaku astusid, tehakse kas uusversioon või järg v eellugu.
                Uusi ideid on vähe, loovus on surnud.
                Jep. Top Gun 2. Pühad pabulad.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Maikuu sisustasin põhiliselt Werner Herzogi filmidega, sekka ka Miyazaki animatsioonifilme ja mõned teada-tuntud klassikud Ameerikast.
                  Werner Herzog
                  Stroszek (1977) 8/10 - kohati absurdne, aga üldiselt kurb ja sügavamõtteline film.
                  Fata Morgana (1971) 7,5/10 - igasuguse sisuta või järjepideva tegevuseta film, ent nagu enamike teiste Herzogi filmide puhul, tuleb ka siit otsida sügavamat tähendust.
                  The Great Ecstasy of Woodcarver Steiner (1974) 8/10 - õnnestunud dokumentaalfilm oma aja ühest parimast suusahüppajast, Walter Steinerist.
                  Land of Silence and Darkness (1971) 7,5/10 - avab pimedate ja kurtide mõttemaailma ja tundeid.
                  Handicapped Future (1971) 7/10 - dokumentaalfilm liikumispuuetega inimeste olukorrast tolleagsel Saksamaal.
                  Heart of Glass (1976) 9/10 - Werner Herzog kõneleb läbi sümbolite ning Herz aus Glas on selle üks parimaid näiteid. Ära märkimist väärib ka see, et antud filmis tegutsevad enamik näitlejaid hüpnoosi mõju all.
                  The Enigma of Kaspar Hauser (1974) 8,5/10 - väga huvitava teemaga film 19. sajandil elanud Kaspar Hauseri nimelisest mehest, kes väidetavalt kogu oma elu ülejäänud maailmast ära lõigatuna kinnises kambris veetis. Kuni päevani, mil ta sealt vabastati ja tsivilisatsiooni rüppe juhatati, kaasas vaid üks salapärane kiri. Kaspar Hauseri kinnihoidmise põhjuseid pole teada ja ka tema päritolu pole kindel.
                  Huvitaval kombel on üks looduskaader filmis identne paar aastat varem välja tulnud Tarkovski filmis "Solaris" näidatud kaadriga. Lisaks on huvitav ka see, et Bruno S., kes filmis pearolli täitis, oli oma lapsepõlves samuti teatud perioodil rääkimise "ära unustanud". Herzog sai sellest teada pärast tema filmiprojekti kaasamist.

                  The Professionals (1966, Richard Brooks) 7/10 - alahinnatud vestern. (Burt Lancaster, Lee Marvin)
                  The Heiress (1949, William Wyler) 8/10 - neli Oscarit pälvinud õpetlik filmiteos.
                  Porco Rosso (1992, Hayao Miyazaki) ja Ponyo (2008, Hayao Miyazaki), 8/10 - mõlemad korralikud teosed, esimene tõsisem kui Miyazaki filmid tavaliselt.


                  Heart of Glass

                  Kommentaar


                    Nii palju pettumust viimaste uute tulijatega
                    Aliens, saast. Piraadid, saast. Aliens oleks võinudki lõppeda II osaga, mis oli tõeline pomm (siiani vaadatav!). Ja piraadid on nii persse läinud oma viimase kahe osaga, et järgmiset osa ma isegi loodan, et ei tule rohkem!
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Alienist midagi nagunii loota ju polnud
                      Piraate ise pole näinud, aga see praegune pidi ühe sõbra väitel olema kindlasti parem kui neljas, arvatavasti parem kui kolmas ning teisega ehk peaaegu samaväärne.

                      Kommentaar


                        Leidus eile lõpuks üks vaba õhtu nädalavahetusel kinno minna. Tavaliselt ikka laupäeva ägedad jalka mängud, aga hooaeg lõppes kahjuks juba eelmisel laupäeval. Valik oli vaid 1 ja filmiks Galaktika valvurid Vol. 2.
                        Jummalasta lahe film! Sellisele võib isegi järge jääda ootama. Kahju ainult, et filmi lõpu poole mingiks pisara välja kiskumiseks läheb.
                        Huvitav, kas John Carterile tuleb teine osa? Seda järge tahaks küll jubedalt näha
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Leidus eile lõpuks üks vaba õhtu nädalavahetusel kinno minna. Tavaliselt ikka laupäeva ägedad jalka mängud, aga hooaeg lõppes kahjuks juba eelmisel laupäeval. Valik oli vaid 1 ja filmiks Galaktika valvurid Vol. 2.
                          Jummalasta lahe film! Sellisele võib isegi järge jääda ootama. Kahju ainult, et filmi lõpu poole mingiks pisara välja kiskumiseks läheb.
                          Huvitav, kas John Carterile tuleb teine osa? Seda järge tahaks küll jubedalt näha
                          Kas sa trollid? Ma saan aru, et see galaktika kangelaste film võib olla ok, aga John Carter?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                            Kas sa trollid? Ma saan aru, et see galaktika kangelaste film võib olla ok, aga John Carter?
                            Noh, maitse üle ei vaielda (või siis...). Mis sellel Carteril ikka viga oli? Mulle näitlejad meeldisid ja huumorit oli ka tiba. Nt. olen ma suur Prometheusi fänn, aga mingisugune Alien ronib sinna ilusat asja rikkuma!
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Its ironic, but - Carter ja Prometheus on mõlemad filmid, mida on ca 5 aastat pärast linastumist rohkem hindama hakatud .

                              Kommentaar


                                Tead, kui ausolla, siis parimad filmid leiad juhuslikult ilma reklaame nägemata, või mingit filmi ootamata. Mina oma 4 aastat tagasi lihtsalt scrollisin striimi lehel filme ja nägin, Bryan Cranston mängib mingis John Carteris. Plakatil oli mingi segane ratsanik ebamäärase looma seljas ja otsustasin klõpsata, kuna Bryan on alati mänginud heades osades! Alguses tundus kohe see film nii lahe ja ma ei osanud ettegi kujutada kuhu see film omadega on minemas. Üks hetk lihtsalt oli peategelane teisel planeedil ja ma filmi lõpuni isegi ei meenutanud (pold isegi pettunud!), et Bryan Cranston mängis vaid tühist osa selles filmis
                                Prometheusiga oli asi veelgi lihtsam. Plakat oli nii huvipakkuv, et lihtsalt ostsin pileti ja istusin saali ilma midagistki filmist aimamata. Film oli nii haarav ja põnev, et kordagi ei tulnud mõte, et film on tegelt Aliensist. Ma isegi ei teadnud, kes on autor (Scott), siis oleks lihtsam olnud . Kuigi filmi lõpus oli parajalt äratundmisrõõmu, kui tilluke monster lõpukaadritesse ilmus.

                                Eks neid filme ole üks jagu elus old mida olen vaatama läinud lambist. Ilma huvitundmata, kes on näitlejad ja filmi autorid! Tihti on pettumust sedasi palju vähem!
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X