320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis narkootikume tarvitab Luc Besson?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Torusiili joob hommikuti.

      Kommentaar


        Käisin kinos. Wind River oli filmiks. Selline vaikne reservaadielu, kuid kui pauku tehakse, siis paugud on väga kõvad. Jeremy Renner mängib ja puha. Aetakse mõrvar-vägistajat taga. Ilgelt vinge tulevahetusstseen on ka, tisse ei näe, korraks ainult lahkamislaual karvast tutti. Aga suurepärane film on, Mõnu007 kvaliteedikarantiin.

        Kommentaar


          Wind River minu jaoks selle suve parim. Dunkirk jääb tsipa-tsipa alla.
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Käisin eile Emojit vaatamas, üsna väga vaevaline vaatamine oli. Mõnu hoiatusgarantii!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Käisin eile Emojit vaatamas, üsna väga vaevaline vaatamine oli. Mõnu hoiatusgarantii!
              Miks sa seda vaatamas käisid
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                Miks sa seda vaatamas käisid
                Tasuta sai ja tahtsin näha, kui oossomilt halb siis on. Ei olnud maailma kõige halvem film, aga üsna sinna lähedale.

                Kommentaar


                  Mul naine käis seda emoji värki eile pojaga Solarises vaatamas (kui mulle helistati olid juba neil piletid ostetud ja ma ei saanud neid enam ümber veenda). Väidetavalt ei olnud nii jube kui kirjutatakse. Pojale meeldis pmst sama palju kui supervaras 3 kuigi ta on eriline minionide fänn. Naise arust oli see isegi toredam kuna supervaras oli (ülla-ülla) ettearvatav.
                  Ise vaatama aga ei lähe kuna mulle tundub juba esialgne idee emoticonidest film teha vastukarva.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Mul naine käis seda emoji värki eile pojaga Solarises vaatamas (kui mulle helistati olid juba neil piletid ostetud ja ma ei saanud neid enam ümber veenda). Väidetavalt ei olnud nii jube kui kirjutatakse. Pojale meeldis pmst sama palju kui supervaras 3 kuigi ta on eriline minionide fänn. Naise arust oli see isegi toredam kuna supervaras oli (ülla-ülla) ettearvatav.
                    Ise vaatama aga ei lähe kuna mulle tundub juba esialgne idee emoticonidest film teha vastukarva.
                    Noh, argument "lapsele meeldis" on umbes sama, et "aga mu lapsele meeldib ju iga päev burgereid süüa". Probleem ongi selles, et kuidas lastele kaastunnet tekitades kaupa maha müüakse. Minionide viimased osad on ju ka tegelikult sarnase põhimõttega, aga see film on seejuures eriti küüniline, kus tehakse selgeks, et kui sa sõnumeid piisavalt ei saada ja kui sul pole piisavalt äppe, siis on moibiilis olevad tegelased väga-väga kurvad.

                    Järgmisena võiks teha toreda filmi Onu Joelist, kes on väga kurb, kui väike poiss või tüdruk temaga koos autoga sõitma ei lähe. Onu Joel ohkab ja nutab kodus õnnetult. Lõpuks istub hea laps temaga autosse ja sõidab päikese poole. The End.

                    Ja siis saab ka öelda, et tegelikult polnud nii õudne, sest lapsele meeldis ja naine on ka halvemat filmi näinud.

                    Kommentaar


                      Kõnealune film tundub olevat nii halb, et seda peaks isegi vist vaatama minema.

                      Kommentaar


                        Täna käidi seevastu Autod 3 vaatamas. Best of the bunch, päris tugevalt.

                        Peaks ise ka lõpuks mingi filmi vaatama. Praegu on isegi sarjadest ainult GoT mida vaatan ja noh, rohkemaks lihtsalt pole aega leidnud... :/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          argument
                          Selle peale tahaks küsida, et kellele seda filmi suunatud on sinu meelest kui mitte lastele? Kui neile sobib ja vanemad viivad nad kinno seda vaatama siis on tegijatel ju kõik korras. Polegi mõeldud nii vanadele nagu sina Mõnu (sorry, sa pole enam laps ).
                          NB See ei tähenda, et seda vaatama peab minema! Kurat teevad veel muidu järje sellele kui vaatavad, et box office's läheb hästi.

                          Võta aga nt How to Train Your Dragon ja httyd2 siis need on just sellised animatsioonid mida annab ka täiskasvanud inimesel väga nauditavalt vaadata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Selle peale tahaks küsida, et kellele seda filmi suunatud on sinu meelest kui mitte lastele? Kui neile sobib ja vanemad viivad nad kinno seda vaatama siis on tegijatel ju kõik korras. Polegi mõeldud nii vanadele nagu sina Mõnu (sorry, sa pole enam laps ).
                            NB See ei tähenda, et seda vaatama peab minema! Kurat teevad veel muidu järje sellele kui vaatavad, et box office's läheb hästi.

                            Võta aga nt How to Train Your Dragon ja httyd2 siis need on just sellised animatsioonid mida annab ka täiskasvanud inimesel väga nauditavalt vaadata.
                            Lastele on see muidugi mõeldud, selles probleem ongi, et see film ongi küüniline üritus lastele asju maha müüa. Ala suhkrukommid poekassas, sina ei taha, laps tahab, kuigi see pole talle kasulik. Kas siis ostad siis talle neid ikkagi, kuna need on lastele mõeldud?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Lastele on see muidugi mõeldud, selles probleem ongi, et see film ongi küüniline üritus lastele asju maha müüa. Ala suhkrukommid poekassas, sina ei taha, laps tahab, kuigi see pole talle kasulik. Kas siis ostad siis talle neid ikkagi, kuna need on lastele mõeldud?
                              Sellist asja küll ei tasu välja hakata tooma. Ma küsiks tuimalt vastu mis asi tänapäeval ei ole üritus lastele asju maha müüa?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Sellist asja küll ei tasu välja hakata tooma. Ma küsiks tuimalt vastu mis asi tänapäeval ei ole üritus lastele asju maha müüa?
                                No see film läheb antud teemal ikka kaugele teistest ette.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X