320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    * Brothers Sisters - mõnus, ootamatute pööretega filmike - üle pika aja tundsin ettemääramatust ja seda tihti hing vajabki filmist. Filmiüllatused on head, tahaks neid veelgi rohkem.
    The Sisters Brothers? Või mingi muu film?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      The Sisters Brothers? Või mingi muu film?
      tõsi, ei ole jutt mõnest Asylumi mockbustersist

      Kommentaar


        selle aasta parim film minu jaoks kindlalt - Green Book

        Kommentaar


          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
          selle aasta parim film minu jaoks kindlalt - Green Book
          Mis te pirate neid filme?
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
            Mis te pirate neid filme?
            on mingeid muid võimalusi veel?

            Kommentaar


              Rohelist raamatut sai PÖFF-il ka vaatamas käia.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                mina tõmban kõike. kinos käin ehk korra 3 aasta tagant, sest ei suuda kuidagi lahti mõtestada endale, et tegelikult ka on jumala okei plaan 50 võõraga ühes ruumis istuda ja filmi vaadata.

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  mina tõmban kõike. kinos käin ehk korra 3 aasta tagant, sest ei suuda kuidagi lahti mõtestada endale, et tegelikult ka on jumala okei plaan 50 võõraga ühes ruumis istuda ja filmi vaadata.
                  400-s saalis on päris okei.

                  Kommentaar


                    Eilse esimese päeva aastast veetsin ka filmidega (esmalt muidugi Beani maratoniga, et ennast koguda, kuid siis sai vaadatud). Filmikägu saatest soovitati lõbusat komöödiat Game Night, kus mängis ka Jesse Plemons ja kuna Plemons on umbes kõige naljakam djüüd üleüldse, siis elas tänu sellele ka Jason Batemani ja Kyle Chandleri üle, kes olid täpselt samas rollis nagu nad alati olnud on. Film oli tegelikult üsna ettearvatav, kuid sellest hoolimata sai vahepeal süüdimatult naerda ja need kohad olid eelkõige seotud just... Plemonsiga. Üllatavalt positiivne komöödiaelamus. https://en.wikipedia.org/wiki/Game_Night_(film)

                    Ja siis tundsin endas veel energiat ja võtsin ette jaapani-usa koostöös valminud mullu RT-st reitinguks 100% saanud Oh, Lucy, mis algab kõige lambima enesetapuga, millele järgneb veidi sotsiaalselt ebakindlat romcomi, mis viib täiesti ootamatu ja väga naljaka seks-stseenini, mis viib veel enesetapukatseteni ja trateabmilleni. Ehk väga ootamatute käikudega soe ja samas ka üllatavalt valus film. Ei imesta, et 100% kätte sai, kindlalt soovitus naisisikuga vaatamiseks.


                    Alustasin ka Black Pantheriga, aga uni tuli peale ja sinna ta jäi.

                    Kommentaar


                      Käisin vaatamas filmi Creed II ja ma olen veidi pettunud, sest film oleks võinud kanda nime Drago I. Adonis Creed on saanud maailmameistriks ja käib vingus näoga ringi, kuidas keegi ei võta teda tõsiselt ja üleüldse on veidi paha olla ja naine tahab LA-sse ja nii edasi. Samal ajal on kuskil Ukrainas möllamas ehitustööline Viktor, kelle isa on Ivan Drago. Ehk Drago liin on palju sümpaatsem, kui seda ei hävitaks rootslase ja rumeenlase üritused omavahel vene keeles suhelda, see on tõesti valus. Sisu on täpselt nagu Rocky III - peategelane on veidi tross, mõtleb rahale, elab paleedes ja saab tuimalt vihasema vastase käest kaussi. Seejärel läheb kuhugi kõrbe, teeb montaaži ja trenni, tuleb tagasi ja annab ise vastasele kaussi. Stallone on hea, Lundgren ka. Film on so-so ehk esimese osaga päris kõva samm tagasi.

                      Kommentaar


                        A Prayer Before Dawn - Film noorest Scouserist kes tegeleb Taimaal poksiga. Tüübile meeldib narksi ka panna ja mingi päev pärast poksimatši jääb mendile ostmisega vahele. Sealt algab tema teekond kohalikes vanglates mis on üpris jubedad kohad. Dialooge selles filmis palju ei ole. Juttu räägitakse üldse vähe. Vahepeal on isegi taikeelne jutt ilma subtiitriteta, mis annab üpris hea ülevaate sellest mis tunne on olla umbkeelsena taolises vanglas. Tõestisündinud lugu. Peaky Blindersist mingi tüüp on peaosas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Mu arust oli Eia väga äge film, aeti mitut liini korraga ja lõpus jooksid kõik otsad ilusti kokku. Aju ei valutanud ja naispeategelane (kuna Eia oli laps, siis üks teine naine) oli väga ilus.
                          Nad kõik seal on tohutult ilusad, tublid ja saavad kõigega justkui imeväel hakkama. Loodus on ka fantast. Imeline lastefilm, midagi pole öelda. Kaitstavad väärtused ka omal kohal ja õiged.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Nad kõik seal on tohutult ilusad, tublid ja saavad kõigega justkui imeväel hakkama. Loodus on ka fantast. Imeline lastefilm, midagi pole öelda. Kaitstavad väärtused ka omal kohal ja õiged.
                            Eriti lõpus kui saluuti imeilusas metsas lastakse. Ma olen Dannariga ühel meelel. Ilus aga igav.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ma oleks ju pidanud teadma, kes Sa oled ja mida Sa soovitad, aga millegipärast võtsin selle filmi ette. Fuck me..
                              No mis? Oli halb?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Halb nagu kõik muu, mis Jaapanist tuleb.
                                [vangutab pead]

                                Kommentaar

                                Working...
                                X