320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hmm. Barfly kõlab nagu film. 2Paciga filme on vast kõik haritud inimesed näinud.
    Mickey on äge.

    Netflixist jäi silma film Kate - tore teise päeva vaatamine - lihtne, kiire ja vägivaldne.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
      Vaatasin eile grupi välistudengitega uuesti Barfly'd. Suurema grupiga vaadates oli komöödiat isegi rohkem kui eelmistel kordadel mil seda filmi nähtud. Loomulikult ajas jooma ka jälle. Samas joogiga oli seekord alustatud juba enne filmi algust..

      Kuskilt jäi kõrva, et selle filmi cast oli mingist suvabaarist saadud?
      See 80ndate indie superstaaride Golan-Globuse tehtud (Cannon), kes tavapäraselt tegid Chuck Norrise filme ja American Ninjad jms. Muu sellise (tavapäraselt nauditava) actioni vahele sattusid ka mõned "päriselt" head filmid nagu Barfly, Runaway Train ja Pick-Up 52. Mulle isiklikult on Mickey selles rollis tundunud pisut liiga handsome, sest Bukowski oli ju kole lääpas päss. Make no mistake, samas on Bukowski meie ajastu üks suurimaid filosoofe.

      Kommentaar


        Mis oli kõige esimene film, mida kinos nägite?
        Mul 1994 aasta Tim Alleni Santa Claus.

        Kommentaar


          Algselt postitas baller Vaata postitust
          Mis oli kõige esimene film, mida kinos nägite?
          Mul 1994 aasta Tim Alleni Santa Claus.
          2001a, kui sai isaga CC Plazasse Harry Potterit vaatama mindud. Päädis see sellega, et esimese 5 minutiga evakueeriti hoone pommiähvarduse tõttu. Meeldejääv!

          Kommentaar


            Algselt postitas baller Vaata postitust
            Mis oli kõige esimene film, mida kinos nägite?
            Mul 1994 aasta Tim Alleni Santa Claus.
            Ema saatis mu vist juba viiesena kinno surematuid Kastseisid jms kräppi vaatama. Polgu poeg, RikiTikiTaavi.

            Kommentaar


              Algselt postitas baller Vaata postitust
              Mis oli kõige esimene film, mida kinos nägite?
              Mul 1994 aasta Tim Alleni Santa Claus.
              1985 Pääskyla kinos Starman ja veidi aja pärast The Last Starfighter. Tagantjärgi mōeldes how the fuck Pääsküla kino sai selliseid filme

              Kommentaar


                Kui piraatkino arvesse läheb, siis Rambo 1, 2 ja mingi õudusfilm mille nimes kindel ei ole. Päris kinos (Lembitu) Pingviinipoeg Lolo seiklused. Kusjuures ma ei suuda välja mõelda kumb sündmus varem oli.

                Kommentaar


                  Kuniks Mõnu pole oma Bondi-arvustust siia tekitanud, kriban ise pisut selle kohta.

                  Pmst Daniel Craig möllab selle tüübi vastu, kes mängis Freddie Mercuryt. Ja Moneypenny on endiselt see tädi, kes mängis Kariibi mere piraatides. Tisse ei näe. Küll aga kisub pisarat lõpus. Sisu on umbes selline, et action-blablabla-action-nuttjahala-action-veelactionit-natukerohkemactionit-veelrohkemnuttujahala-kojuminek.

                  Halvim Bondi-film läbi aegade. By far....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas baller Vaata postitust
                    Mis oli kõige esimene film, mida kinos nägite?
                    Mul 1994 aasta Tim Alleni Santa Claus.
                    Kas animafilm Dinosaurused või siis Grinch, ei mäleta kumb ennem oli. Igaljuhul Tartu Illusioonis ning kogemus oli meeletult vinge.
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
                      Kuniks Mõnu pole oma Bondi-arvustust siia tekitanud, kriban ise pisut selle kohta.

                      Pmst Daniel Craig möllab selle tüübi vastu, kes mängis Freddie Mercuryt. Ja Moneypenny on endiselt see tädi, kes mängis Kariibi mere piraatides. Tisse ei näe. Küll aga kisub pisarat lõpus. Sisu on umbes selline, et action-blablabla-action-nuttjahala-action-veelactionit-natukerohkemactionit-veelrohkemnuttujahala-kojuminek.

                      Halvim Bondi-film läbi aegade. By far....
                      Pole näind.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas baller Vaata postitust
                        Mis oli kõige esimene film, mida kinos nägite?
                        Mul 1994 aasta Tim Alleni Santa Claus.
                        Hea küsimus.
                        Ma mäletan, et meid tassiti lasteaias ja hiljem ka algkoolis kinno, terve asutus korraga. Meenuvad multikad, Vinni Puhh, Rikki-Tikki-Taavi, Mowgli ja too koerad musketärid vms. Aasta ehk '83/'84? Rakvere kino.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Pole näind.
                          mine vaatama siis, või noh, tegelt, ära mine, rikud ära selle frantsiisi enda jaoks...

                          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                          Hea küsimus.
                          Ma mäletan, et meid tassiti lasteaias ja hiljem ka algkoolis kinno, terve asutus uue. Meenuvad multikad, Vinni Puhh, Rikki-Tikki-Taavi, Mowgli ja too koerad musketärid vms. Aasta ehk '83/'84? Rakvere kino.
                          +1, v.a. et asukoht oli Paide kino. Muu jutt sama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ema saatis mu vist juba viiesena kinno surematuid Kastseisid jms kräppi vaatama. Polgu poeg, RikiTikiTaavi.
                            Avangard või Noorus?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas woodoo Vaata postitust
                              Avangard või Noorus?
                              Avangard.

                              Kommentaar


                                Kuna minu ema töötas kinos, siis ma võisin seansidel suvaliselt käija. Aga esimene mida ma mäletan, oli Ässad. Peale seda mingiaeg polnudki Jõhvis enam kino.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X