320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    uus Matrix oli ikka õudne jama. Selline odava netflixi filmi mulje

    Kommentaar


      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
      uus Matrix oli ikka õudne jama. Selline odava netflixi filmi mulje
      No minu jaoks oli see nendest filmidest, mis ei vajanud enam ühtegi järge, aga ikka tehti, üks paremaid. Olemuselt jättis vahepeal mulje nagu oleks originaalseeria paroodia, aga visuaalselt oli äge, varasemalt rohkema huumoriga ja minu arust parem kui kolmas osa. 7/10, a eks siin mängib ka rolli, et originaalne Matrix on üks mu suurimaid lemmikuid.

      Kommentaar


        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

        No minu jaoks oli see nendest filmidest, mis ei vajanud enam ühtegi järge, aga ikka tehti, üks paremaid. Olemuselt jättis vahepeal mulje nagu oleks originaalseeria paroodia, aga visuaalselt oli äge, varasemalt rohkema huumoriga ja minu arust parem kui kolmas osa. 7/10, a eks siin mängib ka rolli, et originaalne Matrix on üks mu suurimaid lemmikuid.
        Ma usun, et Reloadedist ja Revolutionist on iga asi parem. Huvitav on see, et Matrix 1 ja John Wick 1 on mõlemad tippteosed ja järjed tunduvad cheapo cashcowd lihtsalt.

        Kommentaar


          Algselt postitas cabron Vaata postitust
          järjed tunduvad cheapo cashcowd lihtsalt.
          mjaa, nagu seda poleks kunagi juhtunud.. ei näe mõtet üldse sellist piletikassa tegijat vaatamagi minna
          ★★★★★★

          Kommentaar


            John Wicki võiks küll rahule jätta. Täitsa hästi hoitud tase.

            Uue Matrixi puhul aga jäi enim silma Carrie-Anne Moss.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              John Wicki võiks küll rahule jätta. Täitsa hästi hoitud tase.

              Uue Matrixi puhul aga jäi enim silma Carrie-Anne Moss.
              26m08s peal mõtlesin, et mis kurat siin filmis toimub

              Kommentaar


                Don't Look Up on siis taas üks Netfixi ülltis, mis WSJ väga ei meeldinud, sest näitab peale poliitikute ka tehnoloogia-idu-hiide halvas... nareuvääristavas valguses - nuh, et kõik on nii lahe ja tsill-siri-biri-alexa-bin, kuid raha on jumal ja ma lähen ees ning ma "ootan" sind.
                Eks see film vast olegi hea lakmuspaber - osadele ei meeldi, sest nad ongi ise nood samad pupujukud. Ja siis osad lihtsalt ei talu seda pupujukude rumalust, ent ei oska ka suhelda, s.t sõnumit auditooriumile viia.
                Tore vaatamine.

                Swan Song on lahe kraam - tulevikus saad tekitada endale keha ja talle anda oma tarkvara ja siis ise surra, sest su enda riistvara oli praak. Teised inimesed aga ei saa persetki aru. Win-win... vist?
                Ma ise küll julgen pakkuda, et üldiselt inimene ei elaks sellist kloonimist üle, sest vähesed suudavad peeglisse vaadata. Ja seda punkti, olukorda kus inimene esmalt uut ennast kohtab võinuks (jah, eks see olegi raske, keeruline teema ühes filmis lahkamiseks) kasvõi paari võttega puudutada. Hetkel lennati sellest üle ning korvati mingi tüliõunaga.
                Tore vaatamine.

                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Head uut aastat!

                  7. jaanuaril 2022 esilinastuv Eesti film "Soo" on legendaarse kirjaniku Oskar Lutsu teoste ainetel valminud seitsmes ekraniseering kinolinal.

                  Arvo Kruusemendi lavastatud Lutsu-triloogiasse kuuluvad "Kevade", "Suvi" ja "Sügis" on muutunud lausa põlvkondadeülesteks kultusfilmideks, kuuludes lahutamatu osana Eesti kultuurilukku.

                  Lutsu looming on ühtaegu lihtne ja rahvalik, kuid oma sügavates allhoovustes ka mõistatuslik ja keeruline.

                  "Soo" on Lutsu kõige eripärasem teos. Teada-tuntud lutsulik realism põimub siin nõidusliku loodusmüstikaga.

                  "Soo" jõuab kinolinale 108 aastat pärast samanimelise jutustuse ilmumist.

                  Head vaatamist.
                   

                  Kommentaar


                    EL infierno


                    Kujuta ette ühte mehhiklaste seepi, kus pingelise silmavaate asemel lõigatakse näppe, kus mälu kaotanud iludus kõhklemise asemel ratsutab paljaste tissidega, kus kõik on nii kurb, et on naljakas... õnneks on ka seal riigis võim olnud erinevate rühmituste käes ja too film jäi aega, mil PRI polnud võimul ning pääses (suuremast) tsensuurist.


                    Kas ma ütlesin, et tisse näeb ka?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Vaatasin ükspäev selle uue Ämblikmehe filmi ära, kus koduteed pole. Krt, ma ei tea, kas asi oli selles, et sain paariks tunniks lastest eemale või milles, aga päris okei oli. St, lapsik Marveli jamps muidugi, aga normaalselt nostalgia-lakse täis. Mina, erinevalt abikaasast, kella ei vahtinud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                        Vaatasin ükspäev selle uue Ämblikmehe filmi ära, kus koduteed pole. Krt, ma ei tea, kas asi oli selles, et sain paariks tunniks lastest eemale või milles, aga päris okei oli. St, lapsik Marveli jamps muidugi, aga normaalselt nostalgia-lakse täis. Mina, erinevalt abikaasast, kella ei vahtinud.
                        Asjalik naine sul

                        Kommentaar


                          Last Night in Soho

                          Filmi pealkiri eeldaks mingit a la klassikokkutulekut. Eip. Kardinaalselt eip.
                          Selline lõbus kunstiline vaimu trukkimine. Muss on ka lahe. Ehk. Ajage silmad taha.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            EL infierno


                            Kujuta ette ühte mehhiklaste seepi, kus pingelise silmavaate asemel lõigatakse näppe, kus mälu kaotanud iludus kõhklemise asemel ratsutab paljaste tissidega, kus kõik on nii kurb, et on naljakas... õnneks on ka seal riigis võim olnud erinevate rühmituste käes ja too film jäi aega, mil PRI polnud võimul ning pääses (suuremast) tsensuurist.
                            Kas ma ütlesin, et tisse näeb ka?
                            Tänks vihje eest, oli täitsa laadna vaatamine!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cabron Vaata postitust

                              Asjalik naine sul
                              Paneb mind ennastki imetlema

                              Kommentaar


                                Zola oli hoogne ja naljakas nagu twitteritorm. Soovitan.

                                Hustlersi ajal mõtlesin kogu aeg, et ikka eri glorifitseeritud see hiirelõksu (või kus neid välismaalaste krediitkaarte tühjendati) skeem.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X