320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Don't Look Up on siis taas üks Netfixi ülltis, mis WSJ väga ei meeldinud, sest näitab peale poliitikute ka tehnoloogia-idu-hiide halvas... nareuvääristavas valguses - nuh, et kõik on nii lahe ja tsill-siri-biri-alexa-bin, kuid raha on jumal ja ma lähen ees ning ma "ootan" sind.
    Eks see film vast olegi hea lakmuspaber - osadele ei meeldi, sest nad ongi ise nood samad pupujukud. Ja siis osad lihtsalt ei talu seda pupujukude rumalust, ent ei oska ka suhelda, s.t sõnumit auditooriumile viia.
    Tore vaatamine.
    Ka soovitan. Ütleks et kõige teemalähedasem varasem film sellele on Idiocracy
    Maailm tundubki sinnapoole veerevat.

    Kommentaar


      LHV-s keegi lowkey pani soovituse "The Serbian Movie". 1,5h ja... taipohh kui keegi tuleb vinguma, et ma seda kerisin ja stseene vahele jätsin mingi 80% filmist. Isegi chelsea fännidele ei soovi sellist kogemust. Palun ärge vaadake.

      Keegi kirjutas quoras hästi: "I made the mistake of viewing a pirated copy and there isn't enuf bleach for my eyes or strong enuf electro shock therapy to make me forget that experience!!".

      Krdi Human Centipede või Lars Tieri kõige hullemad fantaasiad vms on ka Notting Hill selle kõrval.

      Miks ma sellest kirjutan? Sest ma ei saa aru, kuidas tra keegi teeb sellise filmi... Perse küll, ma tahtsin pärast arvuti happesse visata ja kriminaalpolitseile saata vabandava kirja juba ette, et ma ei teadnud ning ma olen valmis võtma vastutuse kui nõutakse... Aga ma tõesti ei teadnud ja palun väga vabandust.

      Ja lõpuni kerisin ainult sellepärast, et see lhv foorumi lammas ütles, et "lõpp jääb painama". Kes ei vaataks lõpuni sellise cliffhangeri pealt, eksole.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        LHV-s keegi lowkey pani soovituse "The Serbian Movie". 1,5h ja... taipohh kui keegi tuleb vinguma, et ma seda kerisin ja stseene vahele jätsin mingi 80% filmist. Isegi chelsea fännidele ei soovi sellist kogemust. Palun ärge vaadake.

        Keegi kirjutas quoras hästi: "I made the mistake of viewing a pirated copy and there isn't enuf bleach for my eyes or strong enuf electro shock therapy to make me forget that experience!!".

        Krdi Human Centipede või Lars Tieri kõige hullemad fantaasiad vms on ka Notting Hill selle kõrval.

        Miks ma sellest kirjutan? Sest ma ei saa aru, kuidas tra keegi teeb sellise filmi... Perse küll, ma tahtsin pärast arvuti happesse visata ja kriminaalpolitseile saata vabandava kirja juba ette, et ma ei teadnud ning ma olen valmis võtma vastutuse kui nõutakse... Aga ma tõesti ei teadnud ja palun väga vabandust.

        Ja lõpuni kerisin ainult sellepärast, et see lhv foorumi lammas ütles, et "lõpp jääb painama". Kes ei vaataks lõpuni sellise cliffhangeri pealt, eksole.
        Selliseid filme ju omajagu tegelt. Sa vist pole kunagi natuke suurema kaliibriga urruauku internetis sattunud? rotten.com ja ebaumsworld.com olid ka vist kunagi neti.ee`s 3 lingi kaugusel kuskil.

        Nüüd muidugi uued lahedad lehed, kus põhikad influencerid Mehhiko kartellid ja Löuna-ameerika vangid. Irreversible oled näinud ikka? Eriti lahe on siis vaadata kui oled pruudi just kuhugi kaugele peole või hääletama saatnud ja õhtul kodus juba natuke muretsed. See ikka jääb meelde..... natuke nagu Gone Baby Gone poindiga, ainult et lapse asemel muretsed naise pärast.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas kaala Vaata postitust

          Sa vist pole kunagi natuke suurema kaliibriga urruauku internetis sattunud? rotten.com ja ebaumsworld.com olid ka vist kunagi neti.ee`s 3 lingi kaugusel kuskil.

          Nüüd muidugi uued lahedad lehed, kus põhikad influencerid Mehhiko kartellid ja Löuna-ameerika vangid. Irreversible oled näinud ikka? Eriti lahe on siis vaadata kui oled pruudi just kuhugi kaugele peole või hääletama saatnud ja õhtul kodus juba natuke muretsed.
          Ma tean nendest lehtedest ning ofc olen sinna sattunud, aga seda umbes täpselt 1 korra, sest siis nagu piisab vms. Et miks peaks rohkem?

          Ja Irreversible... ma ei ole näinud, aga ma võin sinuga mingi kasti Westonsit vahele panna, et see on ka mingi notting hill versus Serbian Movie viimane pikem stseen 4 inimese osalusel.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

            Ma tean nendest lehtedest ning ofc olen sinna sattunud, aga seda umbes täpselt 1 korra, sest siis nagu piisab vms. Et miks peaks rohkem?

            Ja Irreversible... ma ei ole näinud, aga ma võin sinuga mingi kasti Westonsit vahele panna, et see on ka mingi notting hill versus Serbian Movie viimane pikem stseen 4 inimese osalusel.
            Serbian movie löpuklipp on youtubes üleval, ei saa vist köige hullem olla
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              Ma tahtsin muidugi öelda, et uudishimust asjatult aju traumeerida pole küll vaja, tempel mällu igaveseks. Sellepärast mulle öudukad väga ei meeldigi. Irreversible oli kuidagi sellise väga reaalse efektiga, sound andis palju juurde. Igatahes pärast kui ma seda vaatasin hellasin reaalselt pruudile ja tundus et miskit kindlasti korrast ära.

              https://www.youtube.com/watch?v=9lMA...-ILL-k&index=2
              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust

                Serbian movie löpuklipp on youtubes üleval, ei saa vist köige hullem olla
                Ma üsna kindel, et me ei räägi samast stseenist. Kui räägime, siis...

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

                  Ma üsna kindel, et me ei räägi samast stseenist. Kui räägime, siis...
                  Sul öigus....

                  Kusjuures see Irreversible low frequency track ajab endiselt südame pahaks
                  “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    Isegi chelsea fännidele ei soovi sellist kogemust. Palun ärge vaadake.
                    Uudishimu sai võitu ja vaatasin youtubest mingit kokkuvõtet, kahetsen.

                    Kommentaar


                      Oolrait. Eile viisin naisisiku kinno. Ta tegi juba enne kolmetunnise pikkuse kuulmist imelikke nägusid, sest, noh, The Batman. Ühesõnaga pidin andma lubaduse, et kui on ikka ilgem piin, siis lähme minema. Niimoodi juhtus selle viimase Spidermani ajal, kui umbes poole filmi peal ütlesin ise, et ma ei saa enam midagi aru, ma ei viitsi enam midagi aru saada ja üleüldse on mingi ülim pask.

                      Batman mulle üldiselt meeldis, vähemalt siis Burtoni ja Nolani omad. Need vahepealsed Ben Afflecki asjad olen suvaliselt vahele jätnud. Esmalt - Riddler on sitaks cool, samuti oli Batmani sisenemisstseen metroos ülikõva, siis veel matuse-stseen, siis veel Pingviini jälitamisstseen autodega. Üleüldse oli filmis meeletult vaeva nähtud pildilise poolega - väga tume, vihma sadas kontantselt ja muusika oli meeldivalt sünge. Mingid asjad olid muidugi tüütud - Catwoman oli suhtkoht pointless. Mingi hetk ma ei saanud aru, et kes on Maroni ja kes on Falcone. Batmanil puudus ka mingi isiklik arengukaar, vaid ta niisama küttis kõigile molli ja filosofeeris. Politseinikud vaatasid suht suvanäoga, kuidas Batman saabus uurimise käigus da haussi ja kogus tõendeid. Sest miks ka mitte.

                      Kuskil poole filmi peal panin viieks minutiks silma kinni, kuid naisisikule meeldis. Vist rohkemgi, kui mulle, kuigi ega nagu halb ka polnud. Lihtsalt selline lärmakas, ilmselgelt liiga pikk ja ilma erilise lõpparenduseta, vaid selline "see ya next time with Joker!". Teist korda vaadata ei viitsiks.

                      Kommentaar


                        Enne jalkat sai käidud taaskord kinos. Filmist teadsin nii palju, et see on muusikaline-romantik-shit, seal mängib Peter Dinklage ja kandideerib parimate kostüümide oscarile. Filmi nimeks oli Cyrano. Ja, noh, erinevalt Batmanist oli tund aega lühem. Saalis oli umbes viis inimest, kellest üks oli selline väga eakas paar, üks üksik djüüd ja siis mina ja naisisik. Filmi peategelaseks oli pisike djüüd, kes oli armunud naisesse, aga naine oli armunud mustanahalisse mehesse, kes oli veits totu. Ja siis hakkas ultimate cuckold draama, kus pisike djüüd kirjutas musta (õilsa) totu asemel daamile armastuskirju. Daam oli sitaks võlutud, et ilus must mees oskab nii ilusti öelda ja pisike mees oli koguaeg õnnetu.

                        Filmi aluseks oli 19. sajandi teos, mis muidugi oli konkreetselt masendav ja lõpptulemusena traagiline, aga võrreldes eilse Batmaniga oli meeldivam ja nauditavam. Laulud ei ajanud kettasse, Dinklage oli lahe (ja filmi stsenaristi mees), naispeaosaline suht suvakas (ja filmi lavastaja naine). Woke-kraad oli ka sees (17. sajandil on põhiilusmees must, eks). Tisse ei näinud otseselt, naised õhkasid ja mehed langesid kangelaslikult. Nice!

                        Kommentaar


                          Eesti tuntuima keskaegse ehitusmälestise Pirita kloostri hävimist 16. sajandil käsitleb Tallinnfilmi kultusfilm Viimne reliikvia (1969).


                          Eduard Bornhöhe ajaloolise jutustuse "Vürst Gabriel" ainetel valminud filmi võtted reaalselt Pirita kloostri varemetes üldse ei toimunudki.


                          Millistes kohtades tegelikult mängufilm üles võeti? Kui täpselt järgitakse "Viimses reliikvias" ajalooliste sündmuste tõepärasust?


                          Heitkem Pirita kloostri varemetes pilk Eesti kõigi aegade edukaima mängufilmi sünniloo telgitagustele.


                          "Viimne reliikvia" on eeskätt kolme mehe - Grigori Kromanovi, Lennart Meri ja Arvo Valtoni ühistöö tulemus. Legendaarseks on saanud filmist pärinev muusika (laulutekstide autor Paul-Eerik Rummo).
                           

                          Kommentaar


                            Ma kergelt koomuskinohik. Või siis kunagi olin. Küll aga The Batman ja 8,4 imdb-s on küll mõneti wtf-hetk. Filmi ainus tugevus oli atmosfäär. Kõik muu oli paras pläust. Võib-olla oli asi ka sotsiaalses mõjutuses, aga käisin sõpradega vaatamas ja seal oli ikka hulgi stseene, mille peale me naersime. Eriti just dialoogi pärast, mis oli kohati väga kentsakas. Pattinsoni Twilighti-kanaliseerimine ei tundunud samuti kõige parem valik. Ja lihtsalt kõik need klišeed... mootorrattad sõidavad koos ja siis lähevad teed lahku...naistegelane hakkab kohe enda traagilisest minevikust jahuma, sest inimesed ju alati tahavadki võõrastele nahkhiirinimestele endast kõiki detaile paljastada... mingi venelannast eestlanna, sest et noh - kõik üks ida-euroopa...

                            Kommentaar


                              Käisin hiljaaegu ühes telesaates rääkimas Bruce Willisest ja kui mult küsiti, et millise suure näitleja nüüd filmimaailm kaotas, siis ütlesin, et viimasel kümnel aastal pole Bruce filmimaailmas relevantne olnud. Vastik peavooluajakirjandus pani selle pealkirjaks ja sain seepeale inimestelt kirju, kuidas ma olen empaatiavõimetu koletis.

                              Ühesõnaga seetõttu kirjutan siia, kuidas ma Apteeker Melchiori vaatamas käisin, sest muidu saan veel peksa. Ühesõnaga kõik on jubedalt kiitnud seda filmi. Et uus Viimne Reliikvia ja värk. Noh, kolistasin tervislikel põhjustel teosammul kinno, kuna uudishimu ja värgid.

                              Saalis oli rahvast täitsa korralikult ja pidevalt kadunud olnud välisminister Liimets oli isegi enda sõbrannaga filmi vaatama tulnud. Siinkohal mainin ära, et ma pole Melchiori raamatuid lugenud, mistap läksin peale täieliku valge lehena.

                              Film algab nagu korralik videomäng. Mingi suvaline dialoog kahe tundmatu tegelase vahel, mille järel saabub tuppa mõõgaga foogt, kes ütleb, et aeg minna esimesele missioonile, kus on kellegi tüübi pea maha löödud ja seinale naelutatud.

                              Sealt edasi lähebki film nagu seiklusmäng. Iga järgnev tuba pakub uusi vihjeid ja veidike hüppamist, kaklemist, et siis sinna juurde ajaksid tegelased vahepeal mingit juttu, mis katab uue toa laadimise hetke ära.

                              Paar tegelast sureb veel ära, paar vihjet leitakse veel ja 1,5 tundi hiljem loetakse kiirelt suures toas ette "keegi siit toast on mõrvar". Ühesõnaga veidi selline Hercule Poirot või Miss Marple'i vaib.

                              Elmo Nüganen meenutab üldse veidi noort Tanel Padarit, kes teeb tehniliselt asjad korralikult ära, teenib sellega sitaks raha, aga ikka jääb veidi tühi tunne sisse. Filmitegelased on üsna lambid ja episoodilised, mingit erilist arengut ei toimu ja lihtsalt joostakse, hüpatakse, mõistatakse lõpuni välja.

                              Arvutikaadrid on veidi, noh, algelised, muidu on tubade ja ümbrusega kõvasti vaeva nähtud. Ilmselt ongi tegu tegelikult kolmeosalise miniseriaaliga, mis on "filmideks" tükeldatud, et halva kinoperioodi lõpetuseks inimesed saali saada. Õnneks kestis film piisavalt vähe, et VÄGA igav ei hakanud, natuke hakkas muidugi küll.

                              Samas ma olin alles haiglast välja saanud, veits pahur ja kõht ka valutas. Ennetavad küsimused, et miskit hullu pole, lihtsalt väike eluks ebaoluline elund lõigati kõhust ära.

                              Tisse ei näinud.

                              Kommentaar


                                noku?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X