320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käisin üle pika aja kinos vaatamas filmi Kutsuge McCall 3, mis polnudki tegelikult nagu film. Ühesõnaga viimasel ajal on pea iga film selline, kus väga suur osa filmist on lihtsalt Itaalia turismivideo. Nii ka seekord. Denzel lööb kohe algul maha mitu pahalast, mille järel saab kuuli pepusse ja ärkab üles idüllilises väikelinnas. Seal on kohalikud veidi nagu smurfid - naiivsed, rõõmsad, naeratavad ja kallistavad kõigile. Linn on megailus, Denzel naeratab ja joob kohvi, aga vahepeal tulevad linna pahad smurfid, kes on Camorrast ja teevad palju kurja ja löövad kalakaupmeest ja ausat karabinjeeri.

    Enihau, camorra djüüdid hangeldavad hirmsa narkoga ja nõnda on ka CIA seotud. Denzel muudkui istub ja naudib smurfide elu, mida segavad pahad smurfid, veidi korrumpeerunud politseiülemad ja lõpuks viskab Denzelil üle ja ta lööb pahad maffiavennad lihtsalt maha. Ma olin juba mahalöömiseks valmis, sest pahad smurfid olid eriti halvad ja tundusid suisa venelastena, kelle mahalöömine on filmis alati tore, kuid kogu arveteõiendamine võttis aega umbes viis minutit, et Denzel saaks seejärel veelgi rohkem istuda väikses linnakeses ja kohvi nautida.

    Nagu dafuq? See pidi film olema või?

    Kommentaar


      Draamakaar tundub võimas!

      Kommentaar


        Käisin esmaspäeval pidulikul esikal, kus näidati uut Eesti filmi Vaba raha. Enne üritust olid kohal igasugu tähtsad ja viisakad inimesed, kelle seas oli ka tubli foorumlane Devil, kes ütles, et on filmi juba neli korda näinud ja talle meeldib. Ürituse algus oli 18.30, aga film läks peale 19.15. Rain Rannu tegi ka filmi Ükssarvik, mis oli selline enamvähem, vist. Ühesõnaga teemaks eestlasi tabanud krüptovaimustus, kus eeskujuks ilmselt Wall Street Hundi järel tehtud erinevad rahakeerutamise filmid, kus kõik ujuvad šampas, kokaiinis ja vingetes villades, aga vanaemad kaotavad dogecoini enda säästud.

        Ma olin filmile kaasa võtnud enda pangadaami, mistõttu sain inimestele ka tere öelda ja puha. Enihau, kui film hakkas, siis tekkis korraga tunne, noh, et veits tudengifilm. Näitlemine oli veidi puine, mingid rahainimeste sisenaljad lollide tavainimeste ja nende "kõik kasvab"-ideele olid sisse punutud, aga tihti tundus, et film oleks parem hoopis, noh, pika ajaleheartiklina. Midagi oli tempoga totaalselt valesti!

        Enne filmi jagati tasuta alkoholi, see joodi muidugi ära ja muidugi mõjutab see tugevalt filminautimist. Ma kunagi nautisin mingit kummalist armeenlaste maavärinafilmi, sest enne filmi sai ära joodud pudel tasuta ararati ja mingi daamiga filmi ajal nügeletud. Enam ma ei joo ja nii oli üha raskem. Mingil hetkel sosistas pangadaam, et ma võin järgmisesse kohta edasi minna, kui ma tahan, et ta ise vaatab ikka ära.

        Uksel põrkasin kokku Deviliga. Marupiinlik oli öelda, et ma enam ei suutnud. Ilmselt vaatan kunagi lõpu ka ära, aga ei klikkinud, noh, üldse ei klikkinud. Ivo Uukkivi mängis sisuliselt sama rolli pangajuhina, mida ta mängis ka Kratis vallavanemana. Üks Piusidest oli ka umbes iga Piusi roll. See selleks. Twitteris igatahes kiideti. Pärast kurtis ühe kino turundusjuht, et neil peaks kolmapäeval olema Eesti filmi õhtu selle filmiga, aga seni on ostetud kaks piletit. Õnneks ei ole filmitegijaid ise kohal, vaid on videotervitus. Muidu oleks piinlik.

        Minu tuttavate reaktsioonid:
        - pikaajaline ajakirjanik: "Tudengifilm."
        - tema vandeadvokaadist abikaasa: "Parim film, mida ma viimasel ajal kinos näinud."
        - mu pangadaam: "Lõpus ei läinud ka paremaks."
        - daam-meelelahutusajakirjanik: "Ma pidin lõpuni ära kannatama, kuna oli vaja intervjuusid teha."

        Tisse nägi! See noor daam Künnapas tegi sama ka O2-s.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Käisin esmaspäeval pidulikul esikal, kus näidati uut Eesti filmi Vaba raha. Enne üritust olid kohal igasugu tähtsad ja viisakad inimesed, kelle seas oli ka tubli foorumlane Devil, kes ütles, et on filmi juba neli korda näinud ja talle meeldib. Ürituse algus oli 18.30, aga film läks peale 19.15. Rain Rannu tegi ka filmi Ükssarvik, mis oli selline enamvähem, vist. Ühesõnaga teemaks eestlasi tabanud krüptovaimustus, kus eeskujuks ilmselt Wall Street Hundi järel tehtud erinevad rahakeerutamise filmid, kus kõik ujuvad šampas, kokaiinis ja vingetes villades, aga vanaemad kaotavad dogecoini enda säästud.

          Ma olin filmile kaasa võtnud enda pangadaami, mistõttu sain inimestele ka tere öelda ja puha. Enihau, kui film hakkas, siis tekkis korraga tunne, noh, et veits tudengifilm. Näitlemine oli veidi puine, mingid rahainimeste sisenaljad lollide tavainimeste ja nende "kõik kasvab"-ideele olid sisse punutud, aga tihti tundus, et film oleks parem hoopis, noh, pika ajaleheartiklina. Midagi oli tempoga totaalselt valesti!

          Enne filmi jagati tasuta alkoholi, see joodi muidugi ära ja muidugi mõjutab see tugevalt filminautimist. Ma kunagi nautisin mingit kummalist armeenlaste maavärinafilmi, sest enne filmi sai ära joodud pudel tasuta ararati ja mingi daamiga filmi ajal nügeletud. Enam ma ei joo ja nii oli üha raskem. Mingil hetkel sosistas pangadaam, et ma võin järgmisesse kohta edasi minna, kui ma tahan, et ta ise vaatab ikka ära.

          Uksel põrkasin kokku Deviliga. Marupiinlik oli öelda, et ma enam ei suutnud. Ilmselt vaatan kunagi lõpu ka ära, aga ei klikkinud, noh, üldse ei klikkinud. Ivo Uukkivi mängis sisuliselt sama rolli pangajuhina, mida ta mängis ka Kratis vallavanemana. Üks Piusidest oli ka umbes iga Piusi roll. See selleks. Twitteris igatahes kiideti. Pärast kurtis ühe kino turundusjuht, et neil peaks kolmapäeval olema Eesti filmi õhtu selle filmiga, aga seni on ostetud kaks piletit. Õnneks ei ole filmitegijaid ise kohal, vaid on videotervitus. Muidu oleks piinlik.

          Minu tuttavate reaktsioonid:
          - pikaajaline ajakirjanik: "Tudengifilm."
          - tema vandeadvokaadist abikaasa: "Parim film, mida ma viimasel ajal kinos näinud."
          - mu pangadaam: "Lõpus ei läinud ka paremaks."
          - daam-meelelahutusajakirjanik: "Ma pidin lõpuni ära kannatama, kuna oli vaja intervjuusid teha."

          Tisse nägi! See noor daam Künnapas tegi sama ka O2-s.
          kas JM lehtmet nägid ka sellel üritusel? filmi pealkiri teda peaks kõnetama

          Kommentaar


            See "Tume paradiis", kui millegi muuga promo ei saa, siis kehad aelevad vist seal päris agaralt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
              See "Tume paradiis", kui millegi muuga promo ei saa, siis kehad aelevad vist seal päris agaralt.
              Ainult ühed boobsid.

              Kommentaar


                A, b, c, d?

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  A, b, c, d?
                  Ma ise ei näinud. Aga olla Rea Lest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    A, b, c, d?
                    Sutsu OT, kuid:

                    E = enormous
                    F= fake
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zelee Vaata postitust
                      A, b, c, d?
                      A ja B /= boobs

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                        Ma ise ei näinud. Aga olla Rea Lest.
                        Siis A

                        Kommentaar


                          Tere,

                          South park - joining the paderverse on ikka väga halb osa sellest klassikast

                          Kommentaar




                            IIrimaal pandaks selle filmi vaatajad vangi, aga elu on tõde.

                            Kommentaar


                              Napoleoni muljeid? Mega pettumus ja täielik crap... Teha Napoleonist mingi simp on küll ainult Usas võimalik.

                              Kommentaar


                                Simp el session?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X