320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    See "Tume paradiis", kui millegi muuga promo ei saa, siis kehad aelevad vist seal päris agaralt.
    Aeled ja aeled, lõpuks viskab kopa ette ju

    Kommentaar


      Pean siinkohal vabandama kõigi filmisõprade ees, et Mõnu filmiarvustused on vahepeal unarusse jäänud. Mis halvasti, see uuesti.

      Täna läbisin edukalt trenni ja jalgpalli asemel otsustasin end kinno ajada, et vaadata värskem kinošedööver Veemees ja kadunud kuningriik. Ma tunnistan täiesti ausalt, et ma ei mäleta, kas ma esimest Veemehe seiklust näinud olen, aga küll olen näinud sama frantsiisi osa paarikümne aasta eest, kus seikles Käsna-Kalle ja tema sõbrad. Sealse Neptuni asemel on nüüd merepõhja valitsemas Dude Lebowski ehk Veemees, kellel on probleeme Atlantise konstitutsioonilise monarhia ja väikse pojaga, kes pissib talle pidevalt suhu (I kid you not!).

      Ühesõnaga kiilaka Neptuni asemel on täitsa juustega Lebowski, kellele meeldib pahadele molli anda ja üleüldse. Ühele pahale molli andes ajas ta pahaseks ühe musta mehe, kes kasutas ära head tahtva teadlase leiu ja haaras vinge kolmhargi, mis lubas talle meeletut võimu. Teadlane on muidugi seepeale kurb, nagu Oppenheimer, aga teeb tööd edasi, sest sai ju juba tuldud ka.

      Ühesõnaga paha musta mehe alistamiseks peab Veemees koostööd tegema enda vennaga, kes on eelmise filmi pahategude eest kinni pandud. Mõtlesin, et ohhoo, Plankton vä, aga oli hoopis Patrick Wilson, kes esmalt on nälginud ja janus, aga siis saab vett ja muutub tugevaks. Vennad kütavad kõigile molli, aga samal ajal on pahal mustal mehel vinge allveelaev megahelirelvaga ning tema pea on täiesti segi ajanud mingi külmutatud pahalane. Käsna-Kalle filmis külmutati ju näiteks Härra Krabi, kuid see tüüp on pigem selline Sõrmuse isanda surnute väe kunn. Ühesõnaga sitaks paha.

      Enihau, teadlane, nagu Oppenheimer, hakkab enda pahalusest aru saama, pahadele sõidetakse molli ja kuskilt ujub välja ka Härra Krabi, kellele on hääle andnud sama djüüd, kes andis hääle sõrmuse isanda Gimlile. Ühesõnaga viiteid kinoklassikale ridamisi. Paha must mees saab külmutatud tölli lummusest välja ja külmutatud töll lüüakse mättasse kiiremini, kui ta üles ärgata suudab. Kõik on rõõmsad, filmi lõpus liitub Veemees ÜRO-ga, et võidelda kliimasoojenemise vastu. Seega ka selline positiivne värk.

      Ma muidugi mid- ja post-crediteid vaadata ei viitsinud, mistõttu ma ei tea, kas Käsna-Kalle ka kuskilt välja tuli.

      Mõnumeeter: tisse polnud, aga cancel survivor Johnny Deppi eksabikaasa Amber Heardi dekoltee oli suur kui atoll.
      Ajumeeter: film oli muidugi erakordselt totter, kuid ilmselt olen näinud veel totramaid koomiksifilme, kuid nende nimed meelde ei tule.
      Valumeeter: Lebowskilt lüüakse korra veri välja, aga muidu tundus Veemees ja tema vend suht kõvad tüübid. Aa, Härra Krabil lüüakse sõrg otsast!

      Kommentaar


        Woke-Tulnukas
        film algab miitingult, kus normaalsed konservatiivid protestivad millegi vastu, tulevad värviliste juustega valdised, kellele lüüakse labidaga pähe ja siis ta muutub ka normaalseks konservatiiviks
        ja siis, kui lillade juustega valdis ärkab, muhk peas, siis ott sepp ütleb "türa, on neil vaja siin protestimas käia, ei saa kodus olla. lähme ajame kamba kokku ja muudame nende laste sugu!"
        ja siis Ott Sepp räägib, kuidas ta käib enda poisssõbraga küüsi panemas ja kõrval olev djüüd küsib: "a sa talle tisside vahele oled pannud?" Nad sõidavad Lada asemel kastiratta kastis.
        seda kohta ei peagi väga muutma tho.

        Seejärel jõuavad nad Kalamajja burksirestosse, kus võetakse kikerherne burger. Resto ees istuvad kaks ebamäärase sooga paksu inimest, kes räägivad hirmsa loo, kuidas ühe tuttavale tulid ufod aknast sisse, hoidsid teda kätest ja jalgadest kinni, kuni teised kütsid peeru vahele. "Nüüd on ta sitane hetero."

        Seejärel minnakse parkimisplatsile, kus kärutab ringi Hagen Bikesi kastirattaga djüüd. Ta ütleb, et investeeris krüptosse ja seejärel Hagen Bikesi ja ostis selle raha eest ratta. Valdis naerab ja ütleb, et ta peaks pigem pere looma. Tekib peaaegu kaklus.
        Lõpus viiakse Valdis Oksmaa juurde, et mees saaks normaalselt keppi ja lõpetaks metsavargustest mõtlemine. Aga Valdis saab pahaseks ja küsib, et miks peavad kõik Oksmaad keppima, miks ei võiks olla normaalne ja abielus.
        Seepeale saavad Valdise sõbrad pahaseks ja löövad talle labidaga uuesti pähe.
        Valdis sureb ja sõidab kastirattaga taevasse.
        Valdise sõbrad lähevad seepeale paraadile: "Türa küll."

        ​Kellelgi veel ideid?

        Kommentaar


          “Vaesekesed” on päris korralik kinoelamus.

          Näeb palju huumorit, mõtlemapanevaid asju ning ka ohtralt tissi ning ei puudu tuss.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Täna läbisin edukalt trenni ja jalgpalli asemel otsustasin end kinno ajada, et vaadata värskem kinošedööver Veemees ja kadunud kuningriik.
            Lihtsalt huvi pärast küsin mis sunnib inimest kinno minema ja kõnealust šedöövrit vaatama?

            Kommentaar


              Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

              Lihtsalt huvi pärast küsin mis sunnib inimest kinno minema ja kõnealust šedöövrit vaatama?
              Ma ka ei saa aru!

              Kommentaar


                Algselt postitas Suvaline Jope Vaata postitust

                Lihtsalt huvi pärast küsin mis sunnib inimest kinno minema ja kõnealust šedöövrit vaatama?
                Jason Momoa!
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Ok, ma vastan ausalt.
                  Mul oli õhtul igav, veidi selline ärevushoog ka peal. Siis mõjub kinnominek sellise väikese ängimaandus mehhanismina. Varasemalt oli selleks pudel veini või muu säärane, aga praegu aitab ka kino. Kuna kellaaeg oli umbes 21.30-22 vahel, siis oli valikut kinos veits napilt. Seega tuli selline šedööver kavva.

                  Kommentaar


                    Flamin' Hot. Cheetos't teate eks. Mehhiklasi olete ka vast näinud, eks. Mono- ja stereotüüpidega veits või rohkem kursis, eks. San Antonio Tim Duncani võistkonnakaaslase Tony Parkeri eksi Eva Longoriat teate, eks. Vot. Emotsionaalselt seks film. Hea tuju, pisarad ja jutud.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      In this adrenaline-fueled reimagining of the 80s cult classic, ex-UFC fighter Dalton (Jake Gyllenhaal) takes a job as a bouncer at a Florida Keys roadhouse, ...


                      Conori hollywoodi debüüt. Treileri video on 6 tunniga top 1 trending maailmas. Vend tundub treileri põhjal ikkagi väga sobivat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        https://www.youtube.com/watch?v=Y0ZsLudtfjI

                        Conori hollywoodi debüüt. Treileri video on 6 tunniga top 1 trending maailmas. Vend tundub treileri põhjal ikkagi väga sobivat.
                        Jake Gyllenhaal on ainult 43 wow, ta on justkui terve igaviku juba filme teinud. Ma pole paar aastat enam selliseid "peksan kõik läbi filme" vaadanud, aga täiesti kohutav ei tundunud.

                        Kommentaar


                          The Bricklayer - lihtsalt hoidke eemale.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Vaatasin Jason Stathami filmi mesinik ja pisar tuleb silma. Mees seisab õiglus eest ja õiglus alati võidab!

                            Kommentaar




                              Ja nii me saimegi eepose.

                              Kommentaar


                                Ai kurja, Dune'i teine osa on päris nunnu kraam. Tasub kolm tundi kinno investeerida.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X