320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Algselt postitas Jyrka


    Algselt postitas Martin


    Ma käisin Taevast Kuningriiki kinos vaatamas. Lahe film oli. Teisi pole aga ka mina vaatamas käinud, kuigi kunagi ehk tõmban arvutisse.
    Sa ei varastaks autot. Sa ei varastaks käekotti...
    alla laadimine pole kuritegu. vähemalt nii on otsustanud mitmed kohtuinstantsid Euroopas ja Ameerikas. Aga kurb jah, kui Ridley Scott v keegi peab 5 delfiini asemel 4 oma kodubasseini ostma. valan kohe pisara.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Algselt postitas dannar


      Algselt postitas Jyrka


      Algselt postitas Martin


      Ma käisin Taevast Kuningriiki kinos vaatamas. Lahe film oli. Teisi pole aga ka mina vaatamas käinud, kuigi kunagi ehk tõmban arvutisse.
      Sa ei varastaks autot. Sa ei varastaks käekotti...
      alla laadimine pole kuritegu. vähemalt nii on otsustanud mitmed kohtuinstantsid Euroopas ja Ameerikas. Aga kurb jah, kui Ridley Scott v keegi peab 5 delfiini asemel 4 oma kodubasseini ostma. valan kohe pisara.
      MTV reklaam ütleb, et muusika ja filmide download on piraatlus ja piraatlus on kuritegu. Tasuta tarkvara võib alla laadida nii palju kui hing soovib ...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Ei ole illegaalne, muusika kohapealt ei julge ma sõna võtta, aga filmidega on nii, et neid võib alla laadida ja vaadata, aga ainult omatarbeks vms.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Algselt postitas Martin


          Algselt postitas dannar


          Algselt postitas Martin


          Ei lähe kinno seda vaatama ja ei taha eelmisi ega järgmisi osasid kah näha.
          mina ei lähe näiteks Eriväelasest lapsehoidjat, Miss Eriagenti, Tonti, Taevast Kuningriiki jne ka vaatama
          Ma käisin Taevast Kuningriiki kinos vaatamas. Lahe film oli.
          Ega maitse üle vaielda, aga üsna jama film oli. Midagi üllatavat seal küll polnud. Täitsa tavaline \"mees metsast tuleb ja võidab ja saab armastuse ka veel kaubapeale\"-film.
          The other line moves faster.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            kõigile (üli)vägivaldsete filmide armastajatele midagi järgmisteks pühapäeva õhtuteks mekkida - jaapanlaste \'ichi the killer\' - ütleme nii, et sõnad oleks liigsed, saate paljudel kordadel padjast kinni haarata, liigseid rõvedusi näha, aga isegi enam naerda (vähemalt mul juhtus nii). keegi võiks tõesti ära vaadata ja öelda, mis arvab. ja muidugi UNCUT versiooni vaadake, ilma selleta raiskate aega.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Vaatasin Shaun Of The Deadi. Liiga hea!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Algselt postitas Martin


                Vaatasin Shaun Of The Deadi. Liiga hea!
                copy-paste
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas fittibaldi


                  Mis te saate siis, kui võtate ühe osa Robert Rodriguezt, teise Frank Millerit, kolmanda osa Tarantinot (as special guest director) ja lisate sinna peotäie coolide näitlejate koorekihist (Bruce Willis, Mickey Rourke, Benicio del Toro, Jessica Alba jne jne - õõvastava rolli teeb isegi Elijah Wood)? Jep, legendaarse koomuski Sin City linaversiooni; ekraniseeritud novellikogu, milles jutustatakse meile patuses linnas toimuvad kolm lugu.

                  Enne filmi vaatamist sikutasin hea sõbra interneti abil peotäie Frank Milleri koomikseid, et nö. maitse suhu saada. Olles põgusalt algmaterjaliga tutvunud, võin öelda, et see film on nii hingelt kui pakendilt TÄPSELT see, mis ta olema pealt. Kogu lindile võetud materjal on töödeldud, ei - stiliseeritud selliselt, nagu oleks paberversioon elama hakanud. Üle kolme värvi korraga kaadris ei näe - mustvalgele, pidevalt vihmasele ööle annavad tooni üksikud koloreeritud detailid - olgu nendeks siis huuled, vilkurid või ühe rõvedaima tegelase, Yellow Bastardi veri. (See viimane ollus, veri, on muide üldiselt läbi filmi VALGE, võttes ainult aeg-ajalt, nagu rõhuasetusena, mingi tooni.)

                  Lood, mis meile räägitakse, on haaravad; iseloomuliku detailina saadavad kogu filmi tegelaste monoloogid, mis \'jutumullidest\' välja lastuna vaatajale toimuvat aitavad selgitada. Ja need lood on mõistagi läbi ja läbi vägivaldsed. Ometi pole kuhugi kadunud koomiksilik humoorikas joon, muigamapanevaid lükkeid leidub mitmeid, Jackie Boy rääkivast peast Marvi maalähedaste kommentaarideni.

                  Osatäitjad on täiesti tippklass. Juba ammu olen ma oodanud Willise ja Rourke\'i ühist projekti - well, this is it! Kahju ainult, et neile ühiseid stseene ei kirjutatud, kummalgi on oma lugu ehk ekraanil on siiski korraga vaid üks neist. Ei tahaks nagu öelda, et ülejäänud osalised neile \'sekundeerivad\', sest suur roll on veel nii mõnelgi teisel ses karakterirohkes linateoses, aga tõele au andes Willist-Rourke\'i teisi pisut varju jätavad küll. Välja arvatud muidugi Jessica Albat, kes on \'eksootilise tantsijana\' nii damn sexy kui üldse olla saab.

                  Kui üldse miski asja juures häiris, siis see igi-Tarantinolik püüd erinevaid episoode mõne stseeniga kokku siduda. See mõjub pärast tema enda filme ja lugematuid hilisemaid püüde teda kopeerida mõnevõrra klisheelikult. But hey - kes olen mina, et viriseda, kui geeniused teevad tööd? Novot, just.

                  9/10
                  Aplaus kommentaarile!!!
                  Tosi hea film!
                  Filmi hindele Tõstan panust ehk siis 9,42/10

                  Lühiiseloomustus. Palju koledaid mehi ja ilusad naised. Palju verd ja vägivalda.

                  Soovitan.
                  Eriti Mihklile ja teistele koomiksisõpradele ja PÖFF-i külastajatele ja isegi tavakinokülastajatele v.a. Mäknamanamanamarale vms. ning Jyrkale (Erinevatel põhjustel,,)
                  Cerveza.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Õu jee Sin Cityt lähen kindlalt vaatama.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      vahepeal vaatasin mitu filmi ära, hirmus kihu on neist rida või kaks kirjutada.

                      * Päris omanäoline film on \'Where the Buffalo Roam\' (1980), mis peaks olema esimene (?) katse filmilinal portreteerida legendaarset gonzo-žurnalisti Hunter S.Thompsonit (Bill Murray) - teine ja vaieldavalt parem on siis \'Fear and Loathing in Las Vegas\' Johnny Deppiga. Viimatimainitut olen ma vist kaks korda vaadanud alkoholisegusel filmiõhtul sõprade seltsis ja sestap on minu arvamus sellest üsna hägune; seega ei julge ma ka enne selle uuestivaatamist võrdlusi loopima hakata. Aga Murray on kahtlemata WtBR-s väga hea, ja kuigi naljad ei läinud kordagi nii happeseks, kui võinuks, peaks see \'Fear & Loathingi\' austajatele olema kui mitte muud, siis vähemalt huvitav vaadata. 6/10

                      * Sõber leidis kuskilt pööningult vms kasti soomekeelsete subtiitritega 80-te VHSe ja mina, olles selle suure tuhinaga läbi uurinud, leidsin omakorda nende seast maailma kõige halvema filmi - Austraalias (tundub, et) mitte enam kui 100 dollariga vändatud \'Bullamakanka\' (1984). See on ühelt poolt nii halb, et isegi Imdb-s ei ole talle veel hinnet pandud; ja teiselt poolt nii halb, et sobiks eelpool mainitud alkoholisegusel filmiõhtul peategelaseks. 1/10

                      * Siis ma vaatasin veel kuskil selles teema varasemas osas mitmelt poolt heakskiidetud \'Girl Next Door\' lõpuks ära. Paneb mõtlema, et küll see elu on ikka ebaaus: minu naabriplika on küll igati vinksvonks ca 18-aastane vene plika, aga minuga ta üldse ei taha mängida, vaid eelistab kiilaspäise bemarimehe seltskonda. Go figure. Filmist rääkides, siis suhteliselt jabur tükk; eriti lõpp läks käest ära - kuid on ka halvemaid mooduseid 1,5h veeta, nii et võib ju 5/10 ära anda.

                      * Kinos käisin ka, Star Wars III muidugi. No maiteagi, mida kosta. Efektid on ilmselt võimsamad, kui teistes osades, aga kogu plot oli ikka kaunis puine. Otsade kokkusidumiseks - mille tarvis see film üldse tehtigi - on ka andekamaid mooduseid. Kui parasjagu madin ei käi (ja madinastseenidele ei ole mul midagi ette heita), püüavad vaataja tähelepanu võita arusaamatult rumal dialoog (mida kroonivad piiksuvate robotite tehtud naljad - ja saalitäis lapsi möirgab ekstaatiliselt naerda) või Anakini valulik metamorfoos. Seda kirjeldas väga tabavalt mu hea sõber, kelle sõnu siinkohal laenaks:
                      Küll maksab ette heita, et Anakini kulg „pimeduse poolele” jääb pinnapealseks. Krimpsutab nina, poetab mõne pisara ning siis hakkab laamendama. Motiivid on paigas, aga väljendus tardub nägu tegemise tasemele. Õnneks siiski usutavam-kiirem kui ligi kümme tundi mul-süda-läigib-ilmega kääbikut vaadata. Ja nii ongi. 6/10

                      Ja siis ma vaatasin veel paari filmi, aga nendest rääkides tüütan teid mõni teine kord.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Algselt postitas mjkk
                        Igatahes ootan juba suure huviga, mil \'Der Untergang\' minuni jõuab... see film on nii kriitikute kui muidu ahvide poolt parajalt üles keritud, seega on ootused kõrgel.
                        uskumatu elamus. sakslaste julge film iseenda hirmsast minevikust oli tõesti võimas. ääretult realistlik, sain ma ühe ajaloohuvilisega konsulteerides eelnevalt teada, sugugi mitte liialdatud või midagi juurde keeratud - nagu natuke \'rise of the evilis\' märgata võis.... tõepoolest hämmastavad näitlejatööd eeskätt bruno ganzi poolt, aga ei jäänud eriti keegi liiga varju. ja nimi oliver hirschbiegel tuleb ka pähe tampida, sõjastseenid ja sõja kujutamine teevad hollywoodi nutu- ja draamalaulikutele pikaltpikalt ära.. EHK SIIS... vaadake ära! ja annan oma sõna, et ei kahetse.

                        \'downfall\'

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Soovitaksin ära vaadata 1980 a. valminud \"Cannibal Holocaust\"
                          Film siiani Inglismaal keelatud
                          Itaalias taheti mingis tv shows peategelasi kindlasti näha kuna rahvas ei uskunud, et nad elus on...
                          Tegemist ühe kõige aegade edukama filmiga Jaapanis.
                          Algselt postitas tank
                          Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas shepard



                            Aplaus kommentaarile!!!
                            Tosi hea film!
                            Filmi hindele Tõstan panust ehk siis 9,42/10

                            Lühiiseloomustus. Palju koledaid mehi ja ilusad naised. Palju verd ja vägivalda.

                            Soovitan.
                            Eriti Mihklile ja teistele koomiksisõpradele ja PÖFF-i külastajatele ja isegi tavakinokülastajatele v.a. Mäknamanamanamarale vms. ning Jyrkale (Erinevatel põhjustel,,)
                            Imdb listis on mul hinnatud mõnisada filmi. Kolm neist on saanud hindeks 10.
                            Sin City oli kolmas.
                            Algselt postitas tank
                            Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas eika
                              Ma käisin vaatamas sellist filmi nagu Kingdom of Heaven. Suht hea film oli, aga liiga sarnane Ridley Scotti teise suurteose, Gladiaatoriga. Võrreldes Gladiaatoriga oli filmi käsikiri sitem, operaatoritöö sitem ja näitlejatöö sitem, samas oli actionit (loe: tapelungi ja verd) rohkem. Orlando Bloomi vastu pole mul kunagi erilist sümpaatiat olnud, samas tegi hea rolli Jeremy Irons. Teist korda ma seda ei vaataks, aga (ajaloolisi)aktsioonfilme armastavatele inimestele soovitaks seda küll.
                              Vahtisin ka mehhiko õlle seltsis eile ära. Ei olnud hea film, oli igav; ei olnud mu meelest sarnane Gladiaatoriga (mis on hea film); actionit elik tapelungi ei olnud ju sisuliselt esimesed kaks tundi üldse. Operaatoritöö oli vinksvonks, aga sellest on vähe abi, kui lugu on plass ja kõik tegelased tüütult üheplaanilised.

                              Stseenid, mis ei oma mingit erilist tähtsust, on asjatult pikaks venitatud; ja stseenid, mis peaks ja võiks suuremat rõhuasetust kandma tühiseks jäetud (nt päätegelase öö Kolgata mäel, mis kestis filmis napid sekundid - kui ta ikka oli tulnud juba nii kaugele, et patud andeks saada ja jumal temaga ka seal ikka ei rääkinud: loogiliselt pidanuks siin olema pöördepunkt, aga muhvigi ei juhtunud).

                              Orlando Bloom oma kõhetus füüsises ei suutnud üldse kuidagi kangelasena veenvalt mõjuda - selleks läheb vaja ikka rohkem, kui terve filmi vältel kivinäoga oma habeme seest välja põrnitseda. Jeremy Irons õnneks on tõesti nagu kvaliteedimärk, alla teatud kindla taseme lihtsalt ei lange.

                              Teist korda samuti ei vaataks (kuigi nt Trooja oli veel suurem saast), aga ajaloohuvilistele võiks ju tõesti soovitada - väidetavalt olla selle filmi õhustiku autentsuse nimel keskmisest Hollywoodi filmist rohkem vaeva nähtud - kostüümid ja Jeruusalemm 12. sajandil näevad tõesti usutavad välja. Teisalt võinuks credibilityt jahtinud tegijad mõelda ka faktidele, et terve elu sepana töötanud vend tol ajal siiski ilmselt kirjutada ei mõistnud (mida Bloom aga ühes stseenis siiski teeb) või mõõgavõitluse kõrget kunsti ei tundnud (nojah prantsuse metsas nii oligi, aga pühale maale jõudnuna mõõkles nagu vanem mees).

                              6/10
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas shepard
                                Aplaus kommentaarile!!!
                                Tosi hea film!
                                Filmi hindele Tõstan panust ehk siis 9,42/10

                                Lühiiseloomustus. Palju koledaid mehi ja ilusad naised. Palju verd ja vägivalda.

                                Soovitan.
                                Eriti Mihklile ja teistele koomiksisõpradele ja PÖFF-i külastajatele ja isegi tavakinokülastajatele v.a. Mäknamanamanamarale vms. ning Jyrkale (Erinevatel põhjustel,,)
                                Tänan, shesheshepard. Ega ma ei lähe vaatama jah. Ilusad naised ja veri mulle teatavasti ei istu.

                                Tähesõjad vaatasin vanast harjumusest siiski ära. Mitte midagi uut ega huvitavat. Uue triloogia loogiline lõpp. Triloogia, millest esimene film oli selgelt parim, lõbusaim, nutikaim.
                                Taas häiris mind see Anakini mänginud puine ja ilmetu härra Christensen, kellel peale ilusa näolapi tõesti midagi pakkuda pole. Wookie\'sid ja seda toredat isendit, kes Obi-Wani oma seljas kandis oleks võinud lähemalt tutvustada.
                                Üldhinnag: liiga tõsimeelne, liiga vähe vaimukust. Uus triloogia tervikuna kahvatub vana kõrval.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X