320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    sceary movie 3,wrong turn,butterfly effect,dude wheres my car,sex trip,euro trip,american pie1,2.
    Pilt kus trumm on?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Algselt postitas eston maravilha
      tahtsin natuke sõimelda siin. sel ajal kui inglismaal viibisin valmistus maailma \'hitchhikers guide to galaxy\' esilinastuseks. arvasin et jõuan eestisse tagasi ja mõne nädala pärast on seda ka eestis näha. ei. selle asemel reklaamitakse iksIKSiksRuudus maailmaesilianstust. wtf. tõesti suur sündmus. peab ootama poole juulini et hgtg\'d näha. aitäh m\'pede
      Ei jaksanud ka kinnojõudmist ära oodata - kuigi noh, arvutikino on ju ka tore.

      Anyways, nagu karta oligi, ei olnud Douglas Adamsi lugusid (mis minu Ultimate Collection\'is võtavad enda alla suts üle 800 lk) tohutuid kärpeid tegemata võimalik filmivormi valadagi. Ja igasugused kärped ei saa kunagi head olla. Umbes esimesed 20 minutit jälgitakse raamatuteksti päris adekvaatselt, sealt edasi läheb asi juba imelikuks: et saada 109 minuti sisse mahtuvat faabulat, kasutatakse algmaterjali üsna vabalt. Sisse tuuakse ühele korralikule filmile kohustuslik(?) love story ja erilise ootamatusena üks päris uus tegelasliin, mille otstarbekus jääb suht arusaamatuks - mööda on mindud ju paljudest olemasolevatest karakteritest, miks poleks võinud kedagi neist kasutada? Seda veidram tundub fakt, et screenplay kirjutas Adams ise, kellelt oodanuks PALJU originaalitruumat lähenemist. Aga et mitte pidevalt viriseda, tuleb tõdeda, et kõigele vaatamata jagub äratundmisrõõmu küllaga.

      Osatäitjatest: no mõistagi oli mul, nagu vist ka teistel HGTTG-d varem lugenutel tegelastest vaimusilmas oma kujutelm. Seega on mul hea meel tõdeda, et Martin Freemani kehastatatud Arthur Dent vastas mu ootustele päris kenasti. Seda aga ei saa öelda Mos Defi kohta, kelle veidralt puise olemisega Ford Prefect on kõike muud, kui raamatu kergemeelne partyanimal; või Sam Rockwelli Zaphodi kohta, mis on võluvast egomaniakist muutunud ülepingutatult ajulagedaks tüübiks, kes oma one-lineritega sobiks paremini kuhugi austraalia surfikomöödiasse. Alan Rickmani android Marvin on kahtlemata aga õnnestumine, rääkimata minu isiklikust lemmikust - Hitchhiker\'s Guide\'st endast, mis räägib Stephen Fry häälega ja mille tobenaljakad animatsioonid kõikide sissekannete kohta on filmi parimaid lahendusi.

      Visuaalselt ei üllatanud film mind ei heas ega halvas mõttes kuni stseenini Margrathea planeedivabrikus - vaat see oli võimas. Olles tänapäevaste tehniliste lahenduste ja igapäevaseks saanud arvutigraafika poolt ära hellitatud, on meeldiv vahel ka millestki üllatuda.

      Kahtlemata ei pääse oma esimese filmiga maha saanud Garth Jennings selle tükiga lavastajate Kuulsuste Halli. Kahtlemata leidub lugematu hulk, Hitchhikeri fänne, kes selle lahendusega rahul ei ole; ja teine sama suur hulk looga esmatutvust teinuid, kes ei saa üldse aru, mille ümber kära käib. Mis Adams lõpp-produktist arvanuks, ei saa me kahjuks kunagi teada. Minul isiklikult tuli esimese asjana peale lõputiitreid isu uuesti raamatut lugeda, ehk et peaasi - don\'t panic! Oleks võinud olla palju hullem. 6/10

      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        nonii, sai ka film pealkirjaga Kingdom of Heaven ära vaadatud. Hea oli, vot väga hea oli isegi. Algas hästi, lõppes hästi, oli põnev, head stseenid ning isegi näitlejatöö meeldis.

        Ju sai siis siin määravaks mu eriline huvi ajaloofilmide vastu (Gladiaator, King Arthur eelkõige). Neile lisandus nüüd äsjanähtu. Viimane kinokülastus enne tänast oli Ring 2 vaatamine...vat siis olin ma pettunud ning kahetsesin, et 60 eeku tuulde viskasin.

        Mina sain oma filmielamuse kätte Vaatasin korra ja vaatan ka teise!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Algselt postitas shepard


          Algselt postitas fittibaldi


          Mis te saate siis, kui võtate ühe osa Robert Rodriguezt, teise Frank Millerit, kolmanda osa Tarantinot (as special guest director) ja lisate sinna peotäie coolide näitlejate koorekihist (Bruce Willis, Mickey Rourke, Benicio del Toro, Jessica Alba jne jne - õõvastava rolli teeb isegi Elijah Wood)? Jep, legendaarse koomuski Sin City linaversiooni; ekraniseeritud novellikogu, milles jutustatakse meile patuses linnas toimuvad kolm lugu.

          Enne filmi vaatamist sikutasin hea sõbra interneti abil peotäie Frank Milleri koomikseid, et nö. maitse suhu saada. Olles põgusalt algmaterjaliga tutvunud, võin öelda, et see film on nii hingelt kui pakendilt TÄPSELT see, mis ta olema pealt. Kogu lindile võetud materjal on töödeldud, ei - stiliseeritud selliselt, nagu oleks paberversioon elama hakanud. Üle kolme värvi korraga kaadris ei näe - mustvalgele, pidevalt vihmasele ööle annavad tooni üksikud koloreeritud detailid - olgu nendeks siis huuled, vilkurid või ühe rõvedaima tegelase, Yellow Bastardi veri. (See viimane ollus, veri, on muide üldiselt läbi filmi VALGE, võttes ainult aeg-ajalt, nagu rõhuasetusena, mingi tooni.)

          Lood, mis meile räägitakse, on haaravad; iseloomuliku detailina saadavad kogu filmi tegelaste monoloogid, mis \'jutumullidest\' välja lastuna vaatajale toimuvat aitavad selgitada. Ja need lood on mõistagi läbi ja läbi vägivaldsed. Ometi pole kuhugi kadunud koomiksilik humoorikas joon, muigamapanevaid lükkeid leidub mitmeid, Jackie Boy rääkivast peast Marvi maalähedaste kommentaarideni.

          Osatäitjad on täiesti tippklass. Juba ammu olen ma oodanud Willise ja Rourke\'i ühist projekti - well, this is it! Kahju ainult, et neile ühiseid stseene ei kirjutatud, kummalgi on oma lugu ehk ekraanil on siiski korraga vaid üks neist. Ei tahaks nagu öelda, et ülejäänud osalised neile \'sekundeerivad\', sest suur roll on veel nii mõnelgi teisel ses karakterirohkes linateoses, aga tõele au andes Willist-Rourke\'i teisi pisut varju jätavad küll. Välja arvatud muidugi Jessica Albat, kes on \'eksootilise tantsijana\' nii damn sexy kui üldse olla saab.

          Kui üldse miski asja juures häiris, siis see igi-Tarantinolik püüd erinevaid episoode mõne stseeniga kokku siduda. See mõjub pärast tema enda filme ja lugematuid hilisemaid püüde teda kopeerida mõnevõrra klisheelikult. But hey - kes olen mina, et viriseda, kui geeniused teevad tööd? Novot, just.

          9/10
          Aplaus kommentaarile!!!
          Tosi hea film!
          Filmi hindele Tõstan panust ehk siis 9,42/10

          Lühiiseloomustus. Palju koledaid mehi ja ilusad naised. Palju verd ja vägivalda.

          Soovitan.
          Eriti Mihklile ja teistele koomiksisõpradele ja PÖFF-i külastajatele ja isegi tavakinokülastajatele v.a. Mäknamanamanamarale vms. ning Jyrkale (Erinevatel põhjustel,,)
          Pole siin filmisõprade teemas kaua aega käinud, aga ühinen siin Sin City fännidega. Kuna ma ammmune Rodriquese fänn, siis tõmbasin filmi nii kohe kui see tuli ja sellest ajast vaadatatud teda mitmeid kodi - still on lihtsalt nii hea. Ja tõesti ka viimase peal näitlejad Willis, Rourke, minu spetslemmikud Hartnett ja Alba, viimane neist kokku viidud ka Dark Angeli korterikaaslase Rosario Dawsoniga. Ja eraldi mainimistväärt on kindlasti Rourke ja Del Toro moondatud näokujud - ülikõva!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            huntnäljane-on ka väga hea film
            Pilt kus trumm on?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Sin City - sai siis kinos vaatamas käidud ning peab ütlema, et nii stiilselt tehtud filmi polegi vist varem näinud. Muidu see stoori jutustamise osa meenutas mulle täiega Max Payne arvutimängu, vähemalt minuarust .
              Igatahes kõva film, soovitan
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                hakkasin eile Ocean 12 vaatama, aga kuskil poole peal jäin magama ja teistkorda enam vaadata ei viitsi, kas muidu on tegemist hea filmiga?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas dreyd
                  hakkasin eile Ocean 12 vaatama, aga kuskil poole peal jäin magama ja teistkorda enam vaadata ei viitsi, kas muidu on tegemist hea filmiga?
                  absoluutselt mitte, tegu on täieliku crapiga.
                  mul muide on juba tervelt kaks korda \'Life Aquatic with Steve Zissou\'-d vaatama hakates poole tunni järel silm kinni vajunud. arumainäe. kolmandat korda vist ei viitsi enam proovida.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Oiijahhh! Tiheda sundimise peale sain just vaadatatud filmi Trooja :P Oleks siis varem viitsimist olnud, või teadnud, et tegu nii hea tükiga on! Täitsa meeldis! Vaataks teinekordki...
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Algselt postitas daywalker


                      Sin City - sai siis kinos vaatamas käidud ning peab ütlema, et nii stiilselt tehtud filmi polegi vist varem näinud. Muidu see stoori jutustamise osa meenutas mulle täiega Max Payne arvutimängu, vähemalt minuarust .
                      Igatahes kõva film, soovitan
                      On...veel kõvem oli mingi vist Hellraiseri osa - see oli nii Max Payne kui veel olla saab. Just see narrative mehe hääl ja jutt ka ...väga stiilne.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        suvel on vahva haige olla, saab kodus istuda ja filme vaadata ja arvutida mängida. silmad on vaatamisest punased ja virvendavad, seega teen kiiresti. james bondi filmid rokivad ja indiana jonesi filmid rokivad, sealjuures teineteisega mõnusalt ikka sarnanedes, mis parata. igatahes, soovitada julgen igaühele:
                        mar adentro
                        dancer in the dark

                        mõlemad raudpolt kümnepalli filmid minu silmis, \'idioodid\' oli tolle taanlase lars von trieri käpast ehk liiga raske vastu võtta, kuid \'dancer in the darki\' armsam ja romantilisem ning realistlikum lugu on mõjusamast mõjusam. \'mar adentrot\' on siin vist juba kommenteeritud.

                        \'psycho\' oli ka väärt ja lynchi \'blue velvetit\' vaataks kunagi veel.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Ka Jyrka käis Sin Cityt vaatamas. Meeldis

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas mjkk

                            EHK SIIS... vaadake ära! ja annan oma sõna, et ei kahetse.

                            \'Der Untergang\'
                            Nonii, aitäh! Suurepärane film, mitte küll v-o päris 100%liselt minu lemmikstiil, kuid sellegipoolest on tegu väga hea filmiga. Minu veel mitte eriti hästi välja kujunenud hindamisskaalal julgelt 9 punkti kümnest. Näitlejatööd olid ikka kõvad ja ma ei tea küll päris hästi, kas see tuleneb suures osas sest keeleküsimusest või mitte, kuid võrreldes selle mõned kuud tagasi TV3 eetris olnud Hitleri filmiga tegi minu arvates Bruno Ganz Hitleri osas Carlyle\'ile silmad pika puuga ette. Ja loomulikult ka teised...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Keegi seda noh Farenheith 451-e vaatas? Mulle täitsa meeldis, oli huvitav, noh, tead küll. Midagi muud uut ei olegi viimasel ajal vaadanud. Üks öö vaatasin Reservoir Dogsi ja Pulp Fictionit. Naljakad filmid.

                              Hitleri filmidest nii palju, et keda kotib, nats?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas Jyrka

                                Hitleri filmidest nii palju, et keda kotib, nats?
                                Nats ikka kotib

                                Aga veel olen mingi viimase kuu aja jooksul ära vaadanud mõlemad Bourne\'i filmid, olid teised täitsa vaadatavad ja üsnagi põnevad. Üritasin ka raamatule näppe taha saada, kuid siiani pole veel õnnestunud. Ehk mõni teie kord siis...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X