320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    See Bätmänni alustamine on tüüpiline Bushi-ajastu luupainaja. Sünge, raskemeelne, täis mingit ahistavat justkui-idamaist pseudofilosoofiat. Lõbu ei ole, nalja ei saa, seksi pole.
    Michael Caine\'ile tahaks ainsa normaalse rollisoorituse eest Alfredina 10 punkti anda, aga film tervikuna teenib minult ümmarguse nulli.
    Ja kui ma mõtlen veel sellele nutikale esimesele Bätmänni-filmile ja Jack Nicholsoni vaimustavale mängule seal...ahastus tuleb peale, kuhu nüüdseks on jõutud.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Algselt postitas skint


      Algselt postitas Jyrka

      Hitleri filmidest nii palju, et keda kotib, nats?
      Nats ikka kotib

      Aga veel olen mingi viimase kuu aja jooksul ära vaadanud mõlemad Bourne\'i filmid, olid teised täitsa vaadatavad ja üsnagi põnevad. Üritasin ka raamatule näppe taha saada, kuid siiani pole veel õnnestunud. Ehk mõni teie kord siis...
      Soovitan...raamatud on tegijad!
      Ja mis Batmani puudutab...Tehti asi koomiksi küljest lahti..püüti siduda ja seletada reaalsusse see Batmani asi. Kas ta on õige või mitte? Ma arvan, et minusugusele filmivaatajale täitsa sobiv - ütleme, et pakkus huvi ka selline külg.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas Aramis
        Ja mis Batmani puudutab...Tehti asi koomiksi küljest lahti..püüti siduda ja seletada reaalsusse see Batmani asi. Kas ta on õige või mitte? Ma arvan, et minusugusele filmivaatajale täitsa sobiv - ütleme, et pakkus huvi ka selline külg.
        Ma pole iialgi neid koomikseid lugenud - esimene (ja mingis mõttes parim) seos Bätmänniga on selle 60-te TV-sarjaga seoses, mida kunagi Soome pealt näidati. Kui Bätmänn oli Adam West.
        Aga selles uues filmis ma mingit reaalsust küll ei näinud. Musta masendust ja ebsümpaatseid karaktereid mina reaalsuseks ei nimetaks. Ja asendada nüüd Bättmobiil mingi õudse armeeautoga - vaat see oli tõeline löök allapoole vööd. Ja miks on seda pagana idamaist võitluskunsti vaja igasse filmi tänapäeval toppida? Totrus.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Algselt postitas mcnamara


          Algselt postitas Aramis
          Ja mis Batmani puudutab...Tehti asi koomiksi küljest lahti..püüti siduda ja seletada reaalsusse see Batmani asi. Kas ta on õige või mitte? Ma arvan, et minusugusele filmivaatajale täitsa sobiv - ütleme, et pakkus huvi ka selline külg.
          Ma pole iialgi neid koomikseid lugenud - esimene (ja mingis mõttes parim) seos Bätmänniga on selle 60-te TV-sarjaga seoses, mida kunagi Soome pealt näidati. Kui Bätmänn oli Adam West.
          Aga selles uues filmis ma mingit reaalsust küll ei näinud. Musta masendust ja ebsümpaatseid karaktereid mina reaalsuseks ei nimetaks. Ja asendada nüüd Bättmobiil mingi õudse armeeautoga - vaat see oli tõeline löök allapoole vööd. Ja miks on seda pagana idamaist võitluskunsti vaja igasse filmi tänapäeval toppida? Totrus.
          Reaalsust siis selles, et seletada püüti kõiki Batmani \"üleloomulike\" võimeid tehnikasaavutustega.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Urrr! Vaatasin Tom Cruise\'i. Lõpus vajus ära ja lõppes eriti lollilt nagu kõik tulnuka/maailmalõpu filmid(va Iseseisvuspäev, kus Fresh Price ässi kikib).

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Muidu oli naljakas. Soovitan ikka. Teil luuseritel pole niikuinii midagi teha ju. Võiksite vähemalt korraks arvuti eest ära minna.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                D.E.B.S. Promofilm lesbidele. Väga hull. Hullem kui Scream 3 ja Möödunud suve saladus 8 kokku. Aga no ma ei tea.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas Martin


                  D.E.B.S. Promofilm lesbidele. Väga hull. Hullem kui Scream 3 ja Möödunud suve saladus 8 kokku. Aga no ma ei tea.
                  Ja ja - õhtul kui seda postitust vaatasin ei tulnud midagi ette. Ja kurat - vanasõnad peavad paka - nüüd oli laksust meeles. Talvel vaatasin mingit Conan o Brienit või Jay Lenot, kus minu suur lemmik Jordana Brewester rääkis uuest filmist ja näidati klippi ka. Mnjaaa, mäletan seda nalja - Jordana pärast tuleks ära vaadata.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Algselt postitas Aramis
                    Mnjaaa, mäletan seda nalja - Jordana pärast tuleks ära vaadata.
                    Ei, ei, ära saa valesti aru. Silmale oli väga ilus. Ja nagu kunagi Richard Ally Mäk Biilis ütles: inimeste eesmärk on paljunemine. Seetõttu on lesbilised okei, sest nende tegevus üldjuhul erutab mehi. Kui mees erutunud on, siis tahab ta paljuneda. Samas homode actioni nägemine võtab seksituju mitmeks nädalaks ära. Seega on paljunemine ohus.

                    Nii oli vast ka siin. T.A.G.S. Van Damme ja Arnoldiga oleks veel hullem olnud
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Ka tulnukate invasioon ära nähtud. Minule kui ulmeka sõbrale ja just seda tüüpi ulmekad film täitsa meeldis, lõpp oli nati kiirelt tehtud, aga muidu täitsa ära tuntav Wells.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Põhimõtselt arvas Devil päeval, et täna peaks jälle minema korea karaokesse. Mul aga on ihu veel õllekast väheke nõrk ja sestap peale tööd läksin rimisse, ostsin sotiga hoopis hiljuti silma jäänud vene filmi \'Bumer\' ja odava tšiili veini. Koreakas võib oodata.

                        Filmi valisin wannabe-autopedena muidugi selle järgi, et peategelane paistis nime järgi neljarattaline olevat (Bumer, nagu te kõik teate tähendab vene keeli bemarit), dvd kaanel olid aga igati jörmid vene vennad, kellest üks - Vladimir Vdovitšenkov - tuttav ka mõnes ringkonnas kultusseriaaliks saanud \'brigada\'-st. Mullegi brigaadi-poisid meeldisid.

                        Jubetu aktsioon läks kohe avakaadritest lahti ja kestis brigadalikult - no sellest paralleelist ei saa üle ega ümber - lõpukaadriteni välja. Korralikule road-moviele omaselt on tegu põgenemislooga ja kogu sündmustik jälgib nelja Moskva päti juhtumusi, kui nad kellegi maha kõmmutanuna maapakku lähevad. Bemariga. Musta bemariga, ofkoors. Õieti ei viitsita vaatajale eriti isegi kohe seletada, milles kamm täpsemalt on - kogu loo tagamaad selguvad alles filmi käigus. Tee peal, mõistagi, tuleb neil (füüsilist) tegemist kõiksugu tegelastega, miilitsast rekkameesteni. Mis mulle eriti meeldis, oli see, et ruumi leiti ka väikesele romansile vene küla-idüllis. Lõpu algus tuli mulle natuke tehtult, sest ei saanud aru, millest ikkagi täpselt poistel omavaheline käärimine alguse saab, aga finaal vastas täpselt ootustele.

                        Häirima aga jäi, et kõik neli põgenikku olid paganama ühtemoodi räuskurid ja kellegi tausta õieti avada ei suvatsetud; kordagi ei tekkinud tunnet, et peaksid mõnele neist kaasa elama - pigem vaatasid antropoloogi huviga, kuidas poisid järgmisest sitast välja tulevad. Või no hea küll, kuskil keskel tulid retrospektiiv-kaadrid, kust selgus, et tegelikult kuttide pealik juba ammu tahtis oma pruudiga pahalase-elu eest pageda, Meerikasse loomulikult, aga sellega asi piirduski. Leidus ka lolle detaile - nagu järjest vahelduvad kaadrid sügava lumega ja siis juba kergelt rohetavate teeäärtega; või kummivahetamise stseen, kus \'öö läbi vaeva näind\' vend viskab tungraua sellesama traktorikummi kõrvale, mida ta omast arust bemmile alla oli kruttind - aga neid ei maksa üle tähtsustada.

                        Laheda nükkena mainiks ära aga põhitegevuse vahele lükitud nö. tulevikukaadrid, mis näitasid uudishimulikule vaatajale, mis teel kohatud kõrvaltegelastest edaspidi sai. Minu süda purunes, kui üks selline tuleviku-vaade näitas bensujaama tagant leitud poisikest talle kingitud pesapallikurikat täiesti ebaotstarbeliselt kasutamas...

                        Et siis noh, kellele vene gangsteriromantika istub ja \'Brigadat\' vaatas - soovitan jumala südamerahuga - ka ilma sita tshiili veinita - mis nagu näha, grafomaanlust tekitab. 8/10
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          fittibaldi ETV-sse filmitutvustusi kirjutama, lugema

                          Aga head vilmid on: Requiem for a dream ja Snatch

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            http://www.imdb.com/title/tt0340110/

                            Sai siis selline tore film ära vaadatud. Filmil just pointi nagu polndki, ent need ajavabad naljad ja idiootsused olid küll head Vaatasin korra, vaatasin 2, 3-5 kord vaatasin juba katkendlikult. Muidu väga polegi sellelaadseid huumorifilme vaadand, ehk seepärast tundus eriti hea vaheldus, nagu külm dušš kuumal suvepäeval.

                            Korralik igatahes!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              vaatasin ka hommikul, kui kõik veel magasid, \'war of the worlds\' teosekese ära. ei viitsi eriti pikalt kirjutada, aga oodatult olid hea spielbergi meisterlikus filmitegemisel, ikka imelisi kaadreid võis näha (parimad öö keldris), ja muidugi eriefektid. VAJAKA jäi kahjuks küll rohkem kui karta oskasin. imdb.comis on mingi loom kirjutanud oma ülevaates muuhulgas niimoodi: \'The filmmakers lose their nerve, and remember that this is an extremely expensive summer film financed by two studios. Or perhaps it was the fact that it stars Tom Cruise, who up to this point has spent almost two hours doing nothing but run for his life. Suddenly, and tragically, the film changes, violating not only its carefully established tone, but its own internal logic. Suddenly, Cruise begins to act like a hero, and summer action clichés force their way into the story like a worm into an apple. The transition is jarring, and it creates a serious disconnect from the story.\'

                              vot. ja oligi nii, et kuidagi pealiskaudseks jäi see loorääkimine ja läks üha rohkem ja rohkem läilaläilaks. \'The purpose of every piece of action is to frighten and disturb rather than thrill, making ingenious use of familiar 9/11 imagery.\' kui ütleme filmi esimene kolmandik suudab seda teha, siis teised kaks kolmandikku lõhuvad selle mulje ära ja lähevad cruise\'iga ameerikalikule filmitegemisele tagasi.

                              on palju väga head suhkrut ja siis on natuke mingit rõvedad möga. vaadake ikka.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Palju asju siin vaadatud viimasel ajal, aga väga üllatav oli: Lemony Snicket\'s A Series of Unfortunate Events (2004) - igal juhul väga eriline film.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X