320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    \"Mobiili\" soundtrack on t2itsa hea.
    Kui keegi oskaks 8elda, mis lugu on taustaks kui tiitrid jooksma hakkavad, oleks bro.
    Algselt postitas tank
    Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      http://www.imdb.com/title/tt0337921/soundtrack sealt peaks sa teada saama

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Ahjaa... ükspäev töökaaslane soovitas mõningaid filme vaadata. Sealt siis leidsingi sellise vahva lühifilmi (~36 min.) nagu TÕPRAD.
        Kui viitsite, siis võite tirida (veits üle 200 mega) ja üle vaadata. Nagu ma aru sain, siis peaks see film olema ka meie uue kodumaise ajalooline seikluskomöödia MALEV tegijatelt.
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Cinderella Man\'i esikal sai käidud. Tõsielul põhinev lugu poksijast James J Braddockist on see, te ilmselt veel ei teadnud. Russell Crowe ja Renee Zellweger on peaosas, \'Sidewaysis\' suurepärase rolli teinud Paul Giamatti kõrvalosas.

          Braddocki loost võite lugeda wikipediast, see võiks samahästi olla ka minupoolseks filmi sisu kokkuvõtteks. Üldiselt siin ju midagi üllatavat ei ole, nagu paljudes jutustamisväärsetes lugudes - kangelane langeb korra põrmu ja siis õnne ja vaevaga kahasse tõuseb taas oma heroilisse staatusesse. Lisage siia ajastust tingitud valulisi kaadreid täis inimlikku traagikat ja te saate järjekordse akadeemia auhindade taotleja.

          Ainult et - siinkohal on aeg võtta müts maha \'ärra Crowe ees ja minu poolest talle ka best-actor-oscar kätte anda. Niipalju häid rolle on temalt juba nähtud, ja ikka ta suudab üllatada. Positiivselt, sealjuures. Kui paljusid Craddockeid sai Crowe esituses selle kahe ja poole tunni jooksul nähtud, ei suudagi hetkega meenutada. Võidukas Craddock, kaotusi taluv, ent lootusrikas Craddock, meeleheitel Craddock, murtud Craddock, KERJAV Craddock... Viimati mainitud stseen oli minu jaoks üks filmi emotsionaalseid kõrghetki, ma arvan, et ma pole ainus. Ehe. Võimas. Ja unustage Bridget Jones, Renee sekundeerib Russellile suurepäraselt. Ühesõnaga, mis ma tahtsin öelda - juba ainuüksi näitlejatööde pärast tasub vaadata.

          Seda, kas ja kuidas filmis sport ise ehk poksistseenid õnnestunud olid, ma professionaalselt kommenteerida ei oska. Ise ma seda sporti telkust oluliselt ei vaata ja kui õue peal poksiks peaks minema, olen mina see, nokki lüüakse. Minu arust aga täitsa kõlbas muigeta vaadata.

          Kinodes olla asi flop, ütleb muuseas ka nt imdb. Isegi nii hull flop, et AMC Theatres hoped to keep the film and started a unique offer of a money-back guarantee. Ticket buyers who did not like the film were promised that their money would be refunded, no questions asked. Saa siis nüüd inimestest aru.

          8/10
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            eelpool räägitud Crash-i kohta ütleks seda, et f*king poliitiliselt korrektne asi - aga film on väga hea

            meibi siin sellest räägitud, aga minu üks avastusi on City of God - brasside tänavalastest ja kõigest sellega kaasnevast. Krt, väga peenelt tehtud film.

            njaa päeva jagu tagasi sai vaadatud Garden State-i - tsekkige järgi. Asi meenutab pohmas hommikut.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Algselt postitas Scooter


              Ahjaa... ükspäev töökaaslane soovitas mõningaid filme vaadata. Sealt siis leidsingi sellise vahva lühifilmi (~36 min.) nagu TÕPRAD.
              Kui viitsite, siis võite tirida (veits üle 200 mega) ja üle vaadata. Nagu ma aru sain, siis peaks see film olema ka meie uue kodumaise ajalooline seikluskomöödia MALEV tegijatelt.
              T6epoolest tegijad on samad.
              Algselt postitas tank
              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Sai see va Malev ka täna ära kaetud. Värsked filmijärgsed tunded on.. mmm.. kahetised. Sesmõttes, et film, mille jooksul ma vähemalt kolm korda pisarad välja naersin, ei saa ju päris lootusetu olla. Ma arvan, et aiman, millistes kohtades oli mängus \'käsikirja nõustajate\' Kivirähki, Volmeri või Tätte käsi. Naerda iseenda (antud kontekstis siis eestlaste) üle - see on oskus, mida meist paljudele pole ju mitte antud. Muistne vabadusvõitlus läbi absurdihuumoriprisma - mõnes mõttes päris \'jumalavallatu\' idee. Ma olen päris kindel, et parimad pärlid siit filmist jõuavad veel igapäevakeelde. Või vähemalt ma loodan seda - no leidus ikka täiesti tippklassi huumorit. Ainult et...

                Ainult et lamedaid ja mittenaljakaid nalju ja totakat dialoogi kogunes lõpuks vist ikka niipalju rohkem, et mingil hetkel läks tüütuks. Vähemalt ma vaatasin mingist hetkest päris mitmel korral kella kella ja mõtlesin, et ei tea kaua see veel kestab. Aga noh, see selleks. Teate ju isegi, millise paralleeli Ain Hanschmidt eesti filmi ja oma sita vahel tõi...? Vot \'Malevaga\' on täpselt samamoodi. Tore on vaadata vanu tuttavaid nägusid nagu E.Tamm ja Saaremäe ja Malmsten ja Jääger, nagu on ka tore vaadata uusi tuttavaid nägusid nagu Ott Sepp või Argo Aadli või Mirtel Pohla, kes on kogu aeg jube nummikas. (Ega teil temast mingit postrit pole? Tahaks ühte seinale panna.) Üldse on igati tore vaadata uut täispikka Eesti filmi. Nuiake kulkast veel raha ja tehke neid ometi rohkem!

                6/10 (ikkagi B-kategooria film, aitab rohkem kui küll)

                Ahjaa - eriti tahaks veel esile tõsta SUPERHÄSTI tehtud (no Eesti kohta, eks) 3D-graafikat, mis filmi sisse juhatab ja hiljem ka erinevaid episoode seob. Vaatasin küll hoolega lõputiitreid, aga ikka lipsas vist selle autor(id) silmist mööda - aga igal juhul väga tubli töö.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Muuseas fitti, siit foorumistki nii mõned sägad olid selle filmitegemise juures, eriti veel khristo! Ise küll sain kahjuks ainult päeva seal olla, kuradi kiire töövärk oli sel ajal.
                  The other line moves faster.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    tõeliste filmisõprade sait

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      ära on vaadatud vähemalt minu poolt juba mõnda aega oodatud \'Last Days\'. tegemist siis gus van santi uusima filmiga, mis pühendatud kurt cobaini viimastele elupäevadele siin ilmas. kes filmi juba näinud või seda vaatama minemas, teab, et sugugi mitte ei ole ekraanile toodud nö. dokumentaalset materjali, vaid pigem on see omaette lugu siiski ühest kustunud rokkstaarist, kes üksinduses oma viimaseid päevi veedab - inspireerituna cobaini isiksusest ja tema müsteerilisest elust/surmast/mõttemaailmast.
                      tuleb alustuseks ära mainida, et olen nähtus natuke pettunud, kuid ei kahetse nõnda veedetud poolteisttundi. kõige rohkem jääb häirima segaduses loos eneses... van sant veab meid läbi depressioonis, söömata, elust-väsinud mehe viimastest päevadest, kuid ei jõua justkui kusagile. või võib selle panna näitleja - michael pitt siis peategelase blake\'i (kurti) rollis - südamele? mulle igatahes pitt väga ei mõjunud.
                      päästavad kaks asja - kurt cobain ise ja meisterlik filmitegija, kes pakub ilusaid, osavalt ülesvõetud kaadreid üksteise järel.

                      jutt sai vist sama segane, nagu tunded selle suhtes. praegu aga vaid 5/10.

                      \'Maleva\' osas olen fittibaldiga täiesti nõus, võtsid sõnad suust. raixile lisaks ütleksin, et kui mõnel inimesel võttis päevade arvu vähemaks töökoormus, siis minule virutas mingis lahingustseenis üks vend terava mõõgaga mõnusa laksu pähe ja kiirabi saatis mu koju. aga väga vahva kogemus igatahes.

                      Ahjaa - eriti tahaks veel esile tõsta SUPERHÄSTI tehtud (no Eesti kohta, eks) 3D-graafikat, mis filmi sisse juhatab ja hiljem ka erinevaid episoode seob. Vaatasin küll hoolega lõputiitreid, aga ikka lipsas vist selle autor(id) silmist mööda - aga igal juhul väga tubli töö.
                      Visuaalsed efektid & animatsioon: Jüri Shestakov & Revolver Film

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Nonii, taaskord sai kinos käidud, taas Pärnu Mai kinos. Sedakorda pakuti õudusfilmi Tume Vesi -->Dark Water

                        Alustuseks kino kodulehel antud lühitutvustus filmist

                        \"Tume vesi\" on närvesööv õudusfilm, mille Jaapani originaali autoriks oli Hideo Nakata (\"Ring\"). Osades Jennifer Connelly (\"Piinatud geenius\"), John C. Reilly (\"Chicago\"), Pete Postlethwaite (\"Isa nimel\"), Tim Roth (\"Marukoerad\"), Dougray Scott (\"Võimatu missioon 2\") ja uustulnuk Ariel Gade. Lavastas Walter Salles (\"The Motorcycle Diaries\").

                        Toonitaksin siinkohal sõnapaari \'närvesööv õudusfilm\'.Jah, oli närvesööv tõesti, ent vähe teistmoodi. Olen siiani lausa šokis, et kas see tõesti oligi nüüd film nagu? Suuremat käkki annab kokku keeta ütleks kahjuks.Ootasin esimesed pool tundi, ei midagi...ootasin teised...ei midagi, siis olin täiesti kindel, et viimased pooltundi tulevad just sellised, mida sellelt filmilt ootasin. No tule taevas appi, ei tulnud midagi ka viimasel pooltunnil! Liialdamata, no ausõna, liialdamata ma ütlen, et mitte kui midagi ei toimunud. Vaid üks plekk toalaes, mis suurenes ja suurenes ja tilkus ja tilkus...kõik. uskumatu, kas selline peabki olema üks õudusfilm???

                        Ja kui hetkeks võib isegi arvata, et maitse asi, ei olnd ta ühti nii kehv, siis minuga nõustus tubli hulk rahvast, kes filmi lõppedes vile ja plaksutamise koos mitte just kõige viisakamate väljenditega teele saatsid.

                        Mina olen igatahes ääretult pettunud. Kui samas kinos \'Ring 2\' vaatamas käisin, arvasin, et olen ära näinud ühe kehvematest õudukatest,mis iial tehtud. Ring 2 oli selle kõrval aga tõsiselt närvesööv õudusfilm. Tagasihoidliku hindamisskaala alusel sellele filmile 1/10.

                        Huh

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Kallis Juveman.

                          Mina isiklikult arvan, et sa peaksid vahetama kino, milles sa filmielamust saada üritad... kuigi ise ei tea säändsest filmist midagi, aga pakun, et seda peaksid sa tegema seetõttu, et:

                          a) esimesed pool tundi üritasid sa end tegelikult tooli ära mahutada korralikult
                          b) teised pool tundi olid juba mõõdukalt kange seal
                          c) kolmandal pooltunnil olid üsnagi suremas istmete mugavusse
                          d) suurem osa huvitavaid väljendeid ja vilet teele saatnud rahvast oli pehmeltöeldes pisut nagu mongolid või mis?


                          Njah, ise tegelt käisin ka suvel kinos. Ühe korra vist suht. Film oli saast üsnagi (The War of the Worlds... btw, te ei tea, kui haigelt suudavad seda ingliskeelset pealkirja hääldada leedukad, puhas huumor), aga vähemalt oli pehme ja mugav ja hea istuda. Ja enne filmi algust nägi ohjeldamatult huvitavaid reklaame... tõsiselt, häid reklaame. Vähemalt osaliselt.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Täna öösel nägin TV1000\'st selle \"Ring\"-i jaapani originaali reklaami. \"Ju-On\" oli tal nimeks ja eetris nt. esmaspäeva õhtul 21:00.
                            Selle peaks küll ära vaatama.
                            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                            AD e. Andekas Disainer...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas Scooter


                              Täna öösel nägin TV1000\'st selle \"Ring\"-i jaapani originaali reklaami. \"Ju-On\" oli tal nimeks ja eetris nt. esmaspäeva õhtul 21:00.
                              Selle peaks küll ära vaatama.
                              ring-i originaal pole mitte Ju-On, vaid Ringu. Ju-On on The Crudge\'i vms inglise keelse soperdise originaal.
                              ja Ringu oli natuke igav, Ju-On seevastu mitte. aga jaapani õudukatest jättis mulle kõige parema mulje One Missed Call, mille episood mahajöäetud haiglas on siiani elavalt meeles.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas skint


                                Kallis Juveman.

                                Mina isiklikult arvan, et sa peaksid vahetama kino, milles sa filmielamust saada üritad... kuigi ise ei tea säändsest filmist midagi, aga pakun, et seda peaksid sa tegema seetõttu, et:

                                a) esimesed pool tundi üritasid sa end tegelikult tooli ära mahutada korralikult
                                b) teised pool tundi olid juba mõõdukalt kange seal
                                c) kolmandal pooltunnil olid üsnagi suremas istmete mugavusse
                                d) suurem osa huvitavaid väljendeid ja vilet teele saatnud rahvast oli pehmeltöeldes pisut nagu mongolid või mis?
                                kusjuures

                                sedakorda olid lood nii, et sain pagana hea asendi selles toolis kätte, kus kannatas olla üle tunni aja alles siis tuli uus asend leida, ent see polegi siinkohal tähtis. mongolid või mitte, film oli tõesti ni kehv, et ei oska millegi muuga toda hetkel võrreldagi, kuigi mina vilekooriga ei liitunud, jagasin sisimas nende seisukohti. pähh pähh film.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X