320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    totsna, too Dark Water polnd tõesti mingi vaatamisväärsus. Endal sama värk, ... ootan ja ootan millal põnevaks/õudsaks läheb aga ei essugi. täielik pettumus...
    JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      eile õhtul näitas tv3 tükikest kinoklassikat. praegune california kuberner, tollane staar peaosalisena filmis \"komando\". võimas..

      \"remember i promised to kill you last?\"
      \"yes\"
      \"i lied\"

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Auts, mida pilti. mul oli veel kümme sarnast ja viisteist van dammet seinas, tapeeti polnud vajagi. Urr. Aasta siis oli... mitte päris kuuskümmend viis aga ikkagi. Nostalgiahetk missugune.
        Supplies!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          ära räägi sell midagi. mul oli kasutada värviline paljundusmasin (ja see ei olnd sel hetkel mingi lihtne riist), nii et ma sain teha oma väljamaa-ajakirjadest võetud piltidest taskukalendrisuuruseid pilte fotopaberile ja müüa neid viienda klassi tontidele jutuga, et see on sama hea kui kleps, vaja aint ise liim taha panna. toosama commando-poster oli kõige minevam artikkel.. kahju et mu fantastiline ärimehevaist enam pärast seda ei ole välja ilmunud.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Algselt postitas fittibaldi
            ära räägi sell midagi. mul oli kasutada värviline paljundusmasin (ja see ei olnd sel hetkel mingi lihtne riist)...
            Peenisepikendus?
            (Issand küll... ja seda kõike juba viiendas klassis!)
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              jörmid mehed, õppind riistad; või kuidas see oligi
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Viimasel ajal saand palju filme vaadatud, harjumatult palju lausa. Kahjuks on palju saasta nende sekka sattund. Nüüd siis midagi hoopis paremat

                Ridley Scott\'i linateos \'Petised\'-->Matchstick Men. Peaosas Nicholas Cage, kes teeb vägagi korraliku osa selles filmis. Lõpplahendus oli eriti lahe, ei osand isegi oodata midagi sellist. Selge on see, et mul on veel palju häid filme vaatamata, kahju ainult, et igasugu jama peab neid otsides ära vaatama...jällegi tagasihoidlikult 8/10.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Ma loodan, et 16.55 Coca-Colas Plazas algav film \"Värav\" on hea ja täidab lootused.


                  Pärast muljed.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    kindlalt lähen vaatama \"väravat\"

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      kui keegi mõtleb kinno minna, siis vaadake \'tühi maja\' ära. tugev 9/10 minu poolt kim ki-dukile (varasematest filmidest teate kindlasti \'samaaria tüdrukut\' ja \'kevad, sügis, talv ja jälle kevad...\'). jäik, õudne, hirmutav, aga samas armas ja kurb. seda ei julgegi kohe rohkem kommenteerida.

                      teine asi, mis vist jookseb või kohe jooksma hakkab, on prantsuskeelne \'huntide impeerium\'. vägagi hea ja nupukas stsenaarium, kuid minu puhul jäi kuidagi nõrgaks õige meeleolu/õhkkonna saavutamine.. ja lõppes ka nõnda nagu oleks re˛issööril loomiskriis või raha-/ajapuudus tekkinud. aga parem kui mingi ameerika pask-põnevik ikka, ma arvan. link (imdb\'s pole selle kohta praktiliselt midagi kirjas). hinnang? 6/10.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Käisin reedel seda \"Väravat\" vaatamas. Kannatas vaadata küll kuigi midagi ülilahedat polnud. Natuke liiga ulme ja sellisest jalkafilmist nagu \"Jimmy Grimble\" jääb tublisti maha.

                        Selles osas on siis Man City ikka NUFC-ist üle Mis klubi see NUFC üldse selline on, et mingi nõudepesija USA-st saab neile hopsti põhisse?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Algselt postitas mjkk


                          kui keegi mõtleb kinno minna, siis vaadake \'tühi maja\' ära. tugev 9/10 minu poolt kim ki-dukile (varasematest filmidest teate kindlasti \'samaaria tüdrukut\' ja \'kevad, sügis, talv ja jälle kevad...\'). jäik, õudne, hirmutav, aga samas armas ja kurb. seda ei julgegi kohe rohkem kommenteerida.
                          Vaatasin ka seda filmi eile. Samaaria tüdruk oli minu arust natuke liigutavam isegi, kuid siiski oli tegu väga ilusa filmiga tõesti.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Ma vaatasin eile \'Revolverit\'. Tegelikult vaatasin sellest ühe korraga ära umbes kolmveerand, rohkem ei jaksanud.. See peaks juba ütlema rohkem, kui pikk ja põhjalik arvustus.

                            Kusjuures ma olin täiesti open-minded ega lootnud näha järgmist \'Lock Stocki\' või \'Snatchi\', aga no see tükk ei ole ikka üldse minu tass teed. Statham ja Liotta kõlavad küll kui väga intrigeeriv tegelaspaar, aga kumbki neist ei tee erilist superesitust, Statham pingutab pigem selle nimel, et habeme ja pika lakaga usutav välja näha. (Nojah, sarkasm.)

                            Võib-olla ongi see Ritchie nägemus intelligentsest krimifilmist, aga ainus emotsioon mis mul selle filmi jooksul tekkis ja lõpuni püsima jäi, oli läbi haigutuse ümisetud \'wattafakk\'. Proovin ehk täna ühe korra otsast peale vaadata ja veel rohkem süveneda, aga seni ei enam kui 4/10.

                            Soovitaks aga meeldiva ajaviitena prantslaste spioonikat \'Agents Secrets\', mis on hea juba sellepärast, et peaosas on kõige kuulim mees Vincent Cassell ja kõige ilusam prantslanna Monica Bellucci. Nad on mõlemad salaagendid, muidugi, ja peale ühte missiooni hakkab \'firma\' Monicale käkki keerama, mispeale ürituses pettunud Vincent teeb, mis vaja teha. Autoga kihutamisi on paraku vähe, millest on kahju, sest neid osatakse prantsuse filmides ju nii hästi kujutada. Aga muidu tore film. 7/10
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Paari viimase päeva jooksul olen vaadanud filme, mille kohta kõlbab sõna kõnts.
                              Esiteks oli Film nimega Missile to the moon, vist aastast 1958, kus teadlane röövib kaks põgenenud vangi ja lendab nendega Kuule, kus elavad amatsoonid, kellel on parajasti käsil riigipööre. Üsna naljakas ja idiootne film.
                              Teine teos oli Atomic Submarine, umbes samast ajast. Kus Arktika all toimuvad müstilised laevaröövid ning USA allvealaevnikud lähevad asja uurima ja leiavad sealt lendava või siis ujuva taldriku, kus on sees kurjad tulnukad. Igav ja mõttetu.
                              Kolmandaks õnnestus läbi vaadata Maniac Nurses Find Ecstasy. Kõige halvem film, mida minu silmad eales näinud. Sisaldab palju poolpaljaid naisi, kes tapavad kõiki liikujaid (eelkõioge mehi) ning vahepeal on suur roll \"jutustajal\", kes räägib kuidas allasurutud seksuaalsus naisi rõhub ning vahepeal ilmubvad ekraanile nimed nagu Hitler, Stalin, Mao, Ted Bundy jne. Hüsteeriliselt jama ja naljakas.
                              Neljandaks vaatasin Motor Psycho nimelist filmi, mille lavastajaks on tõeline sopaikoon Russ Meyer. Filmis on negatiivseteks tegelasteks 3 mölakat, kes sõidavad ringi motorolleritega (!!), mida nad ise kutsuvad Motocycle\'teks, vabal ajal tegelavad nad vägistamise ja muu kurjaga. aga lõpuks vihastavad nad välja loomaarsti, kes neile molli sõidab. Üsna andekas omal moel.
                              Viies film oli palju tõotava nimega, kuid üsna igav MArs Needs Women. Kus 5 marslast otsivad 5-t naist, keda oma planeedile viia, et sugu jätkata. Loodetavast actioniküllasest saastast arenes välja hoopis armastusfilm ning actionit polnd. jama, täielik.
                              Ning kuues huvitav elamus oli Peter Jacksoni (justjust see kes tegi Sõrmuste Isanda) film Meet The Feebles aastast 1989. Tegu nukufilmiga ala Muppets, kuid sisaldab seksi, vägivalda ja narkootikume. 6-st filmist kindlalt parim, kuid siiski piisavalt halb, mis paneb mõistma stuudiopealikke, kes JAcksoni koos LOTRi stsenaariumiga pikalt saatsid.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Endalgi sai üle tüki aja taas ülevaadatud Peter Jacksoni meistriteosed \"Bad Taste\" ja \"Dead Alive\", viimast kunagi isegi näidanud Kanal2, tõeliselt humoorikad linatükid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X