320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    \"9 Songs\" oli mega.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Vene filmi vaatasin üle pika aja, \'Boi s tenju\' või maakeeli \'Võitlus varjuga\'. Bojevik selline. Põnevik, maakeeli. Positiivse meeleoluga. Täiesti jabura süzheega, tohutute loogikaaukudega. No tõesti, kui mitu korda said pahad headele täiesti arusaamatul kombel kannule? Mina tean, aga teile ma ei ütle, sest spoilerdamine pole ilus. Vaadake ise.

      Lühidalt on nii, et poksija jääb matshi tagajärjel pimedaks, tema ravimiseks on vaja saada 30k$ ja selle hankimine tekitab asjaosalistele mitmesuguseid probleeme võimuorganite ja maffiaga, kelle kõigi eest peab põgenema. Teate küll, the usual stuff. Pime olemine ei tähenda peakangelase jaoks muidugi veel seda, et keegi pasunasse ei peaks saama.

      Aga see, et lugu ise üldjoontes on kõike muud kui tõsiseltvõetav, ei tähenda, et ma asja üldse ei nautinud. Vastupidi. Head osatäitmised (niipalju kui tegelaskujud ja skript lubavad, muidugi), väga kõva soundtrack (ei tea kas on OST väljas? peab uurima) ja mitmetele ookeanitagustele poksifilmidele silmad ette tegev võitlusstseen alguses korvavad nii mõndagi. Peab siis alati kõike nii tõsiselt võtma?

      Rezhii ja stsenaariumi eest saab krediiti Brigada üks stsenaristidest Aleksei Sidorov, samast sarjast on osaliste seas tuttavaid veelgi - Panin ja Panova, väikese cameo teeb musta Ferrari roolis Sasha Belov (Bezrukov) isiklikult (Brigaadi pealik, pean ma tõesti seletama või). Ainult peategelane Denis Nikiforov näikse olema täiesti uus nimi.

      6/10
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        \'kingdom of heaven\' sai ka pooljuhuslikult lõpuks ära vaadatud - kartsin ausalt öeldes sitemat asja, kui nägin. materjal oli jah, pehmelt öeldes üliklišeelik ja loo lõpp ning ülesehitus olid küllaltki selged juba avaminutitest, päästis minu jaoks üllatuslikult näitlejatemäng (bloom pole mulle varem üldse meeldinud; jeremy irons, eva green jt.) ja muidugi lihtsalt osav filmitegemine ridley scotti poolt, ehkki sel korral oli ta võtnud minu arust liiga suure materjali ja püüdnud selle liiga väiksesse ajatarasse ära mahutada.

        soovitaks parem vaadata ühte teist sõjafilmi, tarkovski 1962. aastal valminud linateost \'ivanovo detstvo\' 12aastast vanemateta poisist, kes töötab II MS ajal vene spioonina... midagi \'paths of glory\' taolist, mis vist mingi viis või kuus aastat varem valminud, aga natuke võimsam kohta, keskendub julgemalt indiviidile ja sõja olemusele tema jaoks kitsamalt, aga põhjalikumalt. kui õnnestub kusagilt saada, siis vaadake.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          uus james bond valitud

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            tundub, et eesti keelsete tõlgete saamisega läheb lähiajal raskeks.
            Subclub pandi kinni ja vist mõndadel teistel analoogsetel kohtadel löödi ka jalad alt ära.
            Midagi hullu ei ole aga siiski on mugavam filmi vaadata eesti keelse tõlkega ning ega alati ei saa 100% kõigest aru, mina vähemalt mitte.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              divxsubtitles.net vist oli see, mis eesti supakate buusti saab, aga pole ju probleemi, loogiline on, et kolitakse kuhugile mujale ja varsti on vana-hea leht tagasi.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                järgmine laup siis kell 2 millegagi TV3 pealt, monthy python - elu mõte.
                linti
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  David Cronenberg ei tee väga tihti filme, aga kui teeb, siis teeb paganama hästi. Tema viimane, \'A History of Violence\' on tema austajatele kindlasti taas päris magus pala.

                  Kui unises väikelinnas kohvikut pidava eeskujuliku pereisa Tomi (Viggo Mortensen) einelasse satuvad kaks röövimisplaanidega retsi, lähevad asjad kuidagi nii, et Tomil tuleb pahad teise ilma saata. Hoobilt kangelaseks saanud mees on kõikide kanalite uudistes, kus teda näevad ka vanad tuttavad. Need vanad tuttavad aga ei ole eriti kenad mehed, vaid Philadelphia mafioosnikud, nad teavad Tomi hoopis Crazy Joey Cusackina, kes kunagi inimeste mahalöömises üsna osav oli ja tahavad temaga vanad arved ära klaarida, mistõttu Tomil tuleb hakata võitlema oma mineviku vastu ja perekonna eest.

                  Suhteliselt aeglases tempos, kuid väga osavalt järjest pinget üles kruttiv omanäoline thriller. Probleemiasetus on huvitav - kuidas tuleb mees ise ja tema lähikondsed toime mehe uskumatuna näiva, kuid halastamatult paljastuva tegeliku olemusega. Arveteklaarimise stseenid on Cronenbergilikult naturaalsed, vahest liigagi, aga küllap pidas härra C seda tarviliseks. 8/10
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Algselt postitas Daz Booob


                    divxsubtitles.net vist oli see, mis eesti supakate buusti saab, aga pole ju probleemi, loogiline on, et kolitakse kuhugile mujale ja varsti on vana-hea leht tagasi.
                    Vaatasin ka, et kogu see Eesti seltskond vist kipub juba sinna üle kolima

                    Wallace and Gromit supakaid veel ei leidnud, aga vist sellepärast, et Saksmaal esilinastus alles järgmisel nädalal:P
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Algselt postitas fittibaldi


                      Ma vaatasin eile \'Revolverit\'. /.../

                      Võib-olla ongi see Ritchie nägemus intelligentsest krimifilmist, aga ainus emotsioon mis mul selle filmi jooksul tekkis ja lõpuni püsima jäi, oli läbi haigutuse ümisetud \'wattafakk\'. Proovin ehk täna ühe korra otsast peale vaadata ja veel rohkem süveneda, aga seni ei enam kui 4/10.
                      Ma läheks kaugemale, tegemist oli tõenäoliselt kõige halvema filmiga, mida mul kinos õnnestunud näha on...
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Algselt postitas Maarek


                        Algselt postitas Daz Booob


                        divxsubtitles.net vist oli see, mis eesti supakate buusti saab, aga pole ju probleemi, loogiline on, et kolitakse kuhugile mujale ja varsti on vana-hea leht tagasi.
                        Vaatasin ka, et kogu see Eesti seltskond vist kipub juba sinna üle kolima

                        Wallace and Gromit supakaid veel ei leidnud, aga vist sellepärast, et Saksmaal esilinastus alles järgmisel nädalal:P
                        Sinna tulevad subtiitrid siis, kui filmist on DVDRip väljas.


                        PS. Losti 4 osa subtiitreid pole kuskil näha?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          käisin laupäeval \"house of wax\" i vaatamas. päris kõva õudukas.10/10

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            kus saab Tartus osta uusi filme 99.- eest
                            muidu oli üks koht Ülikooli ramatukogu kõrval, Tiigi tänavas, kõik filmid 99.-
                            aga nüüd on see kadunud
                            oskab keegi midagi soovitada
                            kaubamajas on enamus 190.-
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Vähegi lastemeelsetele (lastest rääkimata) soovitaks täitsa soojalt Dukes of Hazzard\'it. Seann William Scott ja Johnny Knoxville moodustavad üsna kobeda ekraanipaari, Jessica Simpson on kogu aeg poolalasti, kimatakse ringi ilusa autoga (Charger \'69!) ja mõnes kohas saab isegi naerda. Hea tuju film selline, meenutas natuke vanakooli Banditi-klassikuid, võibolla sellepärast, et paha-mehe-rollis Burt Reynolds ise. Oleks käsikirjaga vähe rohkem vaeva nähtud, annaks rohkem, aga nüüd nagu igale teiselegi esilekerkimatule popkornikale 5/10.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                13th warrior - 9p

                                breaveheart - 10p, lemmik, ise suur soti ajaloo fänn ja film lihtsalt supper

                                gladiaator - 10p, no comments

                                vidocq - 10p täielik thriller ja filmi lõpus pöördub kõik pea peale, tõeline õudukas ja milline veel! supper film, istu, söö popcorni ja naudi tõelist filmi!

                                deathwatch - 10p, I MS film, kus inglise sõdurid satuvad sakslaste kaevikusse mis on suur nagu linn.....õudne ja väga, eriti kui tahad et neiu sulle kaissu hüppab suurest hirmust siis see on see film.....väga, vaata ja sa ei kahetse

                                LOTR 3 osa - 10p no comments

                                Walking the dead - 10p draama


                                mindhunters - 10p, väga hea film


                                ära vaata - fight club

                                Kommentaar

                                Working...
                                X