320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Hmm, miks Fight Clubi vaadata ei tohi...

    Aga Four Brothers oli üllatavalt hea.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Algselt postitas Aramis


      Hmm, miks Fight Clubi vaadata ei tohi...

      Aga Four Brothers oli üllatavalt hea.
      kle eks maitse asi aga mulle jättis küll sellise jama mulje

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas Aramis



        Aga Four Brothers oli üllatavalt hea.
        Valmistun ka just selle filmi vaatamiseks, Walhberg meeldis mulle juba siis kui ta oli veel Marky Mark ja The Funky Bunch oli taga.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          kel võimalus lükaku küüned alla sellisele filmile nagu - Green Street Hooligans

          meelelahutust on ja jagub ning kakluste aastane isu saab täidetud.
          film ise kõneleb jalkapallo huligaanidest, nende inimeste elust ja olust - kindlasti on see film väga südame lähedane West Ham\'i toetajaskonnale.

          ah-jaa...peaosas mängib legendaarne Elijah Wood - veider kooslus või mis?
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Algselt postitas Daz Booob
            ah-jaa...peaosas mängib legendaarne Elijah Wood - veider kooslus või mis?
            Eriti veidrad olid need momendid, kui Frodo... eee see tähendab, et Matt oli kellegagi jälle rusikavöitluse vöi keevalise arutelu maha pidanud ning seejärel vaatas oma kaaslast pilguga \"Oh Sam, I\'m just kidding\". Ei sobinud ta sellesse vihase võitleja rolli.

            Suht jabur film. Olen paremaid näinud.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Algselt postitas Daz Booob
              kel võimalus lükaku küüned alla sellisele filmile nagu - Green Street Hooligans
              Vaatasin seda jah DVDl üleeile. Polnud väga viga, kuigi suht ebareaalne värk ikkagi. Treiler oli parem. Filmi ma uuesti vaadata ei viitsiks, järelikult ei hinda seda eriti kõrgelt.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                kurat, woodiga tuli meelde tema minu arust parim film, kus ka m. culkin kaasa lööb, mõlemad veel noored poisid. teab keegi, mis nimi sellel asjandusel oli?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  the good son
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Oehh... mõtlesin juba toredate linkide alla postida, kui panen selle siiski siia.

                    Väga lahe lühifilm \"More\".
                    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                    AD e. Andekas Disainer...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      SubClub
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Algselt postitas Scooter


                        SubClub
                        Super!
                        It\\\'s always better on holiday...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Supper film Johnny Deepiga FROM HELL, mulle õudsalt meeldis -

                          preview siin - http://videodetective.com/search.asp?SearchForMethodId=1&searchstring=fr om+hell

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas realmadridfan


                            Algselt postitas Scooter


                            SubClub
                            Super!
                            Jee Tõesti super.
                            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                            If you're good at something, never do it for free - See above.
                            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas Martin
                              Algselt postitas Daz Booob

                              Green Street Hooligans
                              Polnud väga viga, kuigi suht ebareaalne värk ikkagi.

                              Filmi ma uuesti vaadata ei viitsiks, järelikult ei hinda seda eriti kõrgelt.
                              mhmh ja mhmh. Täiesti säratu tükk. Ja väitku pealegi, et usa slash inglise toodang, lombitagune juustulõhn on asjal ikka väga tugevalt küljes. Socceri-huvilised vaadaku parem üht teist filmi, kus ka Millwalli firma \'pahade\' osas on.

                              Ajaraisk siiski päris ei ole - igav põhimõtteliselt ju ei hakanud ja Charlie Hunnam on fookin brilliant. Minu uus nupsik ja lemmik. 6/10
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                ma ei mäleta kohe üldse mitte, kuidas ma taolise teose külge käpad sain, aga igatahes on nüüdseks ära vaadatud 1927. aastal valminud \'metropolis\', re˛issööriks kindlasti paljudele tuttav fritz lang, kelle muljetavaldavat teoste nimistut võite näha siit.
                                igatahes, ehkki säilinud on algsest materjalist vaid 3/4, suudeti asi 2002. aastal (või siis 2001 vms) asi uuesti algupärase stsenaariumi järgi kokku lõigata ja tulemus on nauditav. arvutite ja igasuguse muu jamata on suudetud vaatajani tuua imelisi eriefekte, nendest saab imdb.comi vahendusel ka lugeda. teine asi, mis võlub, on muidugi lugu ja sümboolika (ära mainida tasub ka tõsiasi, et kuuldavasti oli tegemist hitleri ühe lemmikfilmiga).
                                ja seda ka, et tegemist on filmiajaloo ühe kalleima filmiga.

                                kui ette sattub, siis ärge mööda laske.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X