320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    218 minutit + reklaamid = 218 tundi?

    Ma kunagi varem vaatasin seda umbes kaks tundi ja kõik, mis siis juhtus oli, see, et Bob istus toolil.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Ole hea ära enam siis vaata. Ja veel parem, ära kommenteeri. Mind ei huvita! Suuremat enamust mitte.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Oh boy! Keegi võtab asju liiga tõsiselt. Ma arvan, et kui ma tahan teemas FILM FILMIST kirjutada, siis ma teen ka seda. Nii, et proovi oma interneti viha talitseda ja ära enam teemasi rajale kõrvale vii, ok?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Kusjuures reklaampausid olid talutavalt ja tavatult lühikesed.seega kannatas vaadata küll ja seda juba kolmandat korda vist
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            ma ei viitsinud seda lõpuni vaadata. kell pool üks läksin magama

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Jahah, aga see \"Libahundi needus\" oli ju päris talutav lugu. Muidugi veidi kiirustades teostatud ja pisut liiga palju kaldus vaid siseringile mõeldud teatrinaljade suunas. Aga eks see olegi väga eestilik lähenemine asjadele.
              Siiski pole tegemist filmiga, mida viitsiksin teist korda vaadata.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                no ma juba vaikselt hulluks minemas, sest vajan \"Paolo Maldini il filme\" inglise(soome ja eesti sobivad ka tglt) keelseid subtiitreid??? kes tõestab, et ta on äärmiselt targem google\'ldamises või mis iganes?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  leidsin, et koju oli ostetud 40 eegi eest selline dvd nagu \"The Saint of Fort Washington\" ning otsustasin ära vaadata. peab tunnistama, et meeldis. loomulikult kartsin alguses meeletult, et see mingi inglitega \"perefilm\" aga oli hoopis sünge kirjeldus usa laenamismentaliteedi pahemast poolest ning kuigi film on vist aastast \'93 siis orkaanikahjustusi meenutades võib luua ettekujutuse, mis nendes stadium-shelterites toimus.

                  endiselt maldini filmi subtiitreid vaja!
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Väga kõva film on Matchstick men soovitan kõigile!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Sattusin eile TV3-st vaatama filmi \"Unenägu nimega elu\" e. \"Waking Life\" ning olin meeldivalt üllatunud, et ka sellelt kanalilt aeg-ajalt midagi originaalset, erisugust ja lihtsalt mõnusat lastakse. Sellisel õhtusel ajal midagi küllaltki filosoofilist ning uudset (film oli animatsioon, ent taolist joonistamisstiili pole ma varem kohanud) mõjus väga paeluvalt, nii et hiljem jäi plaanitust paar tundi vähem aega omaenese unenägude vaatamiseks ja seletamiseks (ehk siis see, millest film põhimõtteliselt rääkis).
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Vaatasin seda algust ja mõtlesin, et see mingi filmi algus, et kohe tuleb see õige pilt tagasi . Ja siis vaatasin seda mingi 10 minutit ja ei midagi, siis vahetasin kanalit ja jäin magama:P.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          SAW II\'e vaatasin täna ära...päris jõhkraid stseene oli filmis. Midagi eriti head tegelt see film ei kujutanud ja kümnepallisüsteemis annaks sellele 5 punkti. Esimene osa oli tunduvalt parem.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas daywalker

                            Esimene osa oli tunduvalt parem.
                            parem on see kui mõrvar kasutab kõikide ohvritega kinnise ruumi meetodit peale ühe, kes on labaselt vaataja petmiseks sisse kirjutatud???
                            EI!
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas Jasper


                              Algselt postitas daywalker

                              Esimene osa oli tunduvalt parem.
                              parem on see kui mõrvar kasutab kõikide ohvritega kinnise ruumi meetodit peale ühe, kes on labaselt vaataja petmiseks sisse kirjutatud???
                              EI!
                              Lugesin su posti vist mingi kümme korda ja ei saanud su poindile pihta mida sa nüüd öelda tahtsid.
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                SAW 2 mulle meeldis vb isegi parem kui 1.
                                YR1 Power

                                Kommentaar

                                Working...
                                X