320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Algselt postitas aiFo


    Algselt postitas kyps


    Minu kõrvu on jõudnud kuuldus, et Raix on näinud LOTR-i kolmanda osa extended versiooni. Ootaks huviga kommentaare
    Tõepoolest, ka minus tärkas huvi. Raimond, jaga meiega oma filmielamust!
    Mis siin salata, oli oodatust põnevam. Kohati läks liigagi ekstreemseks. Liiga palju hüppeid oli selles versioonis. Aga põnevust jätkus kuni lõpukirjadeni. Ja sealt edasi!
    Tegelikult, Oku ja Sell tegid samuti märkmeid üleelatu kohta, nad oskavad vb pareminigi kommentaarida.

    Ei oskagi öelda, et millal see versioon välja tuli, Aifo igaljuhul kinnitas, et tema sai just tutika (loe: ahjusoe) eksemplari. Võta nüüd kinni.
    The other line moves faster.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Oli film mis oli aga Raix sobiks ideaalselt dubleerijaks!
      Supplies!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Return of the Kingi EE tuli 2004 jõulude ajal välja, mooronid.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Algselt postitas daywalker


          SAW II\'e vaatasin täna ära...päris jõhkraid stseene oli filmis. Midagi eriti head tegelt see film ei kujutanud ja kümnepallisüsteemis annaks sellele 5 punkti. Esimene osa oli tunduvalt parem.
          Vaatasin ka eile öösel teise osa ära ja ootasin kogu filmi jooksul sinu väidetele kinnitust. Krt, minu arust oli isegi väga õnnestunud jätk esimesele osale, hetkel isegi ei oska kumbagi osa eelistada, mõlemad olid head.
          "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Algselt postitas lume


            Algselt postitas daywalker


            SAW II\'e vaatasin täna ära...päris jõhkraid stseene oli filmis. Midagi eriti head tegelt see film ei kujutanud ja kümnepallisüsteemis annaks sellele 5 punkti. Esimene osa oli tunduvalt parem.
            Vaatasin ka eile öösel teise osa ära ja ootasin kogu filmi jooksul sinu väidetele kinnitust. Krt, minu arust oli isegi väga õnnestunud jätk esimesele osale, hetkel isegi ei oska kumbagi osa eelistada, mõlemad olid head.
            minu arvates olid ka võrdselt head mõlemad.
            Nõmme BSC OlyBet
            www.facebook.com/NommeBeachSoccerClub
            www.youtube.com/c/NõmmeBSC

            MIND Media Live Streaming services
            www.mind.ee

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Murtud lilled?
              Küsin sellepärast, et ise´käisin eile vaatamas..

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Algselt postitas lume


                Algselt postitas daywalker


                SAW II\'e vaatasin täna ära...päris jõhkraid stseene oli filmis. Midagi eriti head tegelt see film ei kujutanud ja kümnepallisüsteemis annaks sellele 5 punkti. Esimene osa oli tunduvalt parem.
                Vaatasin ka eile öösel teise osa ära ja ootasin kogu filmi jooksul sinu väidetele kinnitust. Krt, minu arust oli isegi väga õnnestunud jätk esimesele osale, hetkel isegi ei oska kumbagi osa eelistada, mõlemad olid head.
                Ma arvan, et mulle ei meeldinud SAW kahes need jõhkramad stseenid, esimeses osas neid nii palju ei olnud. Ning esimese osa püänt andis sellele minu silmis väga palju juurde. Samas on selliste filmide vaatamisel väga tähtis see, et millal vaatad ja millises meeleolus vaatad. Võib-olla polnud lihtsalt sellise filmi vaatamise päev minu jaoks
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas runno
                  Murtud lilled?
                  Küsin sellepärast, et ise´käisin eile vaatamas..
                  pöffil sai seda esmakordselt vaadatud. ja pärast seda kirjutasin ühes teises teemas nõnda:
                  siit ja sealt olen lugenud kergelt nurisevaid kommentaare jim jarmuschi viimase meistriteose \'murtud lilled\' kohta, aga ei saa aru, miks virisetakse. spetsiaalselt bill murrayle (ja kuuldavasti ka bill murrayST) kirjutatud teos vanaks jäävast don juanist, kes asub rännakule, leidmaks oma oletatava poja ema. ei nõustu nendega, kes ütlevad, et film oli liiga aeglane ja kaotas mingil hetkel oma muheduse ja ühiskonna poole suunatud iroonia - minu arust oli kõike piisavalt ja rohkemgi. magusad hoobid siia ja sinna, suurepärased tegelased ja veel suurepärasem näitlejaansambel&-töö. vot. kui vaja punkte panna meie kuulsal skaalal, siis tubli 9/10.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'


                    tähendab, mis LOTRi kolmandamasse osasse puutub, siis SELLISEL kujul tuli ROTK ettekandmisele esimest korda maailmas. lihtsalt seesinane pakk vedeles nurgas (2004. aasta jõuludest, täitsaperses, mis?!) ja raix oma headuses otsustas meid pimedaid valgustada, mis sõnumit film tegelikult endas kannab... otse loomulikult nägi herr lind filmi esimest korda elus, seega võivad raixi-teadjad-tundjad midagi aimata, mitteteadjad aga... ... einotõesti... ma palun...
                    Jalgpallihaigla liige
                    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      nojah ma jäin mõtlema kas 9/10 või 10/10..
                      aga jäägu siis 9,5/10

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Algselt postitas daywalker


                        Samas on selliste filmide vaatamisel väga tähtis see, et millal vaatad ja millises meeleolus vaatad. Võib-olla polnud lihtsalt sellise filmi vaatamise päev minu jaoks
                        Jup, see on juba omaette teema kuidas filmi vaadata. Ma pole enam aastaid kinos käinud, kuna lihtsalt ei kannata kui keegi kõrval megatünnist popcorne krõmpsutab või
                        luristab oma cocat. Muidugi heliseb kellelgi saalis kogu aeg telefon ja siis pead filmi vaadates kuulama nt. kuidas mingi Vitjohha pani Serõiga tina kolm päeva või misiganes.
                        Parim variant on ikka vaadata kodus, surrond kõllid+woofer, lights off, näksimist-jooki ja ML kõrvale. Ingliskeelset filmi muidugi soovitan vaadata ilma subtiitriteta.

                        \"Oh, yes, there will be blood\".

                        "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Kuna mul kodus on arvutikino teadmata ajani kinni mis kinni, käisin üle pika aja päris kinos. Teemaks pöffil nägemata jäänud \'Kiss Kiss, Bang Bang\'.

                          Päris imelik tükk on. Kuhugi lahterdada ei oska, \'musta krimikomöödia vaimus actionfilm\' võiks ehk kõlvatagi, kuigi ei kajasta pooltki kõiki nüansse, mis skripti sisse kirjutatud olid. Hulk erineva räigusastmega nalju välistavad selle, et konservatiivsema huumorisoonega inimene filmi heaks peaks; plassiks paugutamiseks taandunud finaal ja kuidagi liiga ilmselt konstrueeritud süzhee, kus kõik otsad lõpuks lihtsalt peavad ühte kohta kokku jooksma, välistavad selle, et mina päris rahule oleks jäänud.

                          Robert Downey Jr mängitud peategelane ja tema jutustajatekst on muidugi absoluutselt suurepärased (jumal tänatud, et seda rolli ei usaldatud Johnny Knoxville\'ile nagu algselt plaanis oli). Downey hea klapp Val Kilmeriga ja nende dialoog tagas muuhulgas ka selle, et teenisin ära kommentaari \'sa kihistad isegi siis omaette, kui midagi naljakat ei ole\'. Aga mina naersin alles eelmist nalja! ...and to all you good people in the Midwest, sorry we said fuck so much.

                          Kui ma peaks selle filmi omale kunagi ostma, mis ei ole üldse välistatud, leiaks ta omale riiulis koha näiteks \'Bad Santa\' kõrval. 7/10
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas fitti
                            Hulk erineva räigusastmega nalju välistavad selle, et konservatiivsema huumorisoonega inimene filmi heaks peaks;
                            Ilmselt olen see mina. See Kiss Kiss... - kui ma oleksin seda kuldseil nooruspäevil näinud, nagu näiteks Tarantino \"Reservoir Dogsi\" nägin, oleksin ehk täiega nautinud ja tunneksin, et tegemist on tõelise meistriteosega. Või midagi taolist. Praegu olen sealmail, et nn lõbus vägivald tundub kaunikesti rohkem rõve kui tõsine vägivald. Mul pole ammu kinos sellist ebamugavustunnet tekkinud, kui seda filmi vaadates. Oleksin pidanud targem olema ja vältima.

                            Samas üks teine Downey osalusel valminud film \"Good Night and Good Luck\" on imeliselt nauditav. Ja muidugi on kobarmügariku tühjad saalid garanteeritud. Sest selles filmis isegi loetakse moraali. Vaimustav. Aga see-eest saab saalis laiutada. Soovitan.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              polegi ammu seda teemat piinanud. et filme on vaadatud, teen lühemalt.

                              alustan animest \'grave of the fireflies\', mis jättis küll päris sügava mulje. lugu siis kahest lapsest, kes teise maailmasõja lõpukuudel jaapanis orbudeks jäävad, ja pärast lahkhelisid tädiga iseseisvalt varjendis elama hakkavad. ebatavaline animatsioon, kaugel igasugusest fantaasiamaailmast ja võimalikult kirjust kunstikutööst. päris hästi seletab filmist, kaadritagusest ja muust põnevast see artikkel - soovitan lugeda nii neil, kes vaadanud kui ka neil, kes vaatama veel pole juhtunud. 9,5/10.

                              \'wallace and gromit: the curse of the wererabbit\' ehk \'libaküüliku needus\' oli juba tuttavaks saanud tegelaste ja omalaadse muhedusega nagu ikka suurepärane. põhjalikum/pikem lugu selle kõrval ja tavapärasest parem helitaust. 9/10.

                              kanada kuulsa režissööri david cronenbergi õudusfilmidest kubisevas loomingus on oma koht ka sellisel teosel nagu \'spider\'. isegi cannes\'i festivalil kuldsele palmioksale kandideerinud lugu üllatas mind täiesti selgest taevast, ja seda ainult positiivses mõttes. minimalistlik lugu hullumajast vabanenud mehest - keda kehastab imeliselt ralph fiennes - läheb hooldekodusse ning hakkab vaikselt meenutama oma kohutavat lapsepõlve, mis keerutab lahti veidraid saladusi ja hakkab kokku põrkuma olevikuga. cronenberg on atmosfääri suurepäraselt välja kujundanud ja räägib lugu põnevalt, igav ei hakka hetkekski, näitlejatööd on tasemel. 8/10.

                              ja siis veel kaks asja, mis tuleks ära mainida. esmalt \'swordfish\', mis erilist muljet ei jätnud, olles parajalt klišeelik ja natuke keskpäraste osatäitmistega (või ütleme, osatäitjate valikuga). ainult halle berry keha ja paljad tissid oleks väärt tagasikerimist. 6/10.
                              viimasena vainiku poolt korraks mainitud \'napoleon dynamite\', mis jäi ka lahjaks, liiga ühepoolseks ja lihtsustatuks. võibolla on asi selles, et ma pole ameeriklane, võibolla lihtsalt minu maitsest väljaspool. 6/10.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Uhh uhh! Tuleb vist väike külastus kinno teha.

                                Best Picture
                                BROKEBACK MOUNTAIN
                                GOOD NIGHT, AND GOOD LUCK.
                                CRASH
                                CAPOTE
                                MUNICH

                                Actor in a Leading Role
                                Philip Seymour Hoffman, CAPOTE
                                Heath Ledger, BROKEBACK MOUNTAIN
                                Terrence Howard, HUSTLE AND FLOW
                                David Strathairn, GOOD NIGHT, AND GOOD LUCK.
                                Joaquin Phoenix, WALK THE LINE

                                Actress in a Leading Role
                                Felicity Huffman, TRANSAMERICA
                                Charlize Theron, NORTH COUNTRY
                                Reese Witherspoon, WALK THE LINE
                                Keira Knightley, PRIDE AND PREJUDICE
                                Judi Dench, MRS. HENDERSON PRESENTS

                                Best Director
                                Steven Spielberg, MUNICH
                                Ang Lee, BROKEBACK MOUNTAIN
                                George Clooney, GOOD NIGHT, AND GOOD LUCK.
                                Paul Haggis, CRASH
                                Bennet Miller, CAPOTE

                                Actor in a Supporting Role
                                Paul Giamatti, CINDERELLA MAN
                                George Clooney, SYRIANA
                                Matt Dillon, CRASH
                                William Hurt, A HISTORY OF VIOLENCE
                                Jake Gyllenhaal, BROKEBACK MOUNTAIN

                                Actress in a Supporting Role
                                Rachel Weisz, THE CONSTANT GARDENER
                                Frances McDormand, NORTH COUNTRY
                                Michelle Williams, BROKEBACK MOUNTAIN
                                Amy Adams, JUNEBUG
                                Catherine Keener, CAPOTE

                                Best Original Screenplay
                                Woody Allen, MATCH POINT
                                George Clooney & Grant Heslov, GOOD NIGHT, AND GOOD LUCK
                                Paul Haggis & Bobby Moresco, CRASH
                                Stephen Gaghan, SYRIANA
                                Noah Baumbach, THE SQUID AND THE WHALE

                                Best Adapted Screenplay
                                Dan Futterman, CAPOTE
                                Josh Olson, A HISTORY OF VIOLENCE
                                Jeffrey Caine, THE CONSTANT GARDENER
                                Tony Kushner & Eric Roth, MUNICH
                                Larry McMurtry & Diana Ossana, BROKEBACK MOUNTAIN

                                Best Original Score
                                Alberto Iglesias, THE CONSTANT GARDENER
                                Dario Marianelli, PRIDE AND PREJUDICE
                                Gustavo Santaolalla, BROKEBACK MOUNTAIN
                                John Williams, MUNICH
                                John Williams, MEMOIRS OF A GEISHA

                                Best Animated Film
                                WALLACE AND GROMIT: THE CURSE OF THE WERE-RABBIT
                                THE CORPSE BRIDE
                                HOWL\'S MOVING CASTLE

                                Best Art Direction
                                MEMOIRS OF A GEISHA
                                PRIDE AND PREJUDICE
                                KING KONG
                                GOOD NIGHT, AND GOOD LUCK
                                HARRY POTTER AND THE GOBLET OF FIRE

                                Best Cinematography
                                Rodrigo Prieto, BROKEBACK MOUNTAIN
                                Robert Elswit, GOOD NIGHT, AND GOOD LUCK
                                Emmanuel Lubezki, THE NEW WORLD
                                Dion Beebe, MEMOIRS OF A GEISHA
                                Wally Pfister, BATMAN BEGINS

                                Best Costume Design
                                MRS. HENDERSON PRESENTS
                                MEMOIRS OF A GEISHA
                                CHARLIE AND THE CHOCOLATE FACTORY
                                PRIDE AND PREJUDICE
                                WALK THE LINE

                                Best Documentary Feature
                                MARCH OF THE PENGUINS
                                MURDERBALL
                                DARWIN\'S NIGHTMARE
                                STREET FIGHT
                                ENRON: THE SMARTEST GUYS IN THE ROOM

                                Best Documentary (Short Subject)
                                THE DEATH OF KEVIN CARTER: CASUALTY OF THE BANG BANG CLUB
                                GOD SLEEPS IN RWANDA
                                THE MUSHROOM CLUB
                                A NOTE OF TRIUMPH: THE GOLDEN AGE OF NORMAN CORWIN

                                Best Film Editing
                                CINDERELLA MAN
                                THE CONSTANT GARDENER
                                CRASH
                                MUNICH
                                WALK THE LINE

                                Best Makeup
                                THE CHRONICLES OF NARNIA: THE LION, THE WITCH AND THE WARDROBE
                                CINDERELLA MAN
                                STAR WARS, EPISODE III: REVENGE OF THE SITH

                                Best Short Film (Animated)
                                BADGERED
                                THE MOON AND THE SON: AN IMAGINED CONVERSATION
                                THE MYSTERIOUS GEOGRAPHIC EXPLORATIONS OF JASPER MORELLO
                                9
                                ONE MAN BAND

                                Best Short Film (Live-Action)
                                AUSREISSER (THE RUNAWAY)
                                CASHBACK
                                THE LAST FARM
                                OUR TIME IS UP
                                SIX SHOOTER

                                Best Sound Editing
                                KING KONG
                                MEMOIRS OF A GEISHA
                                WAR OF THE WORLDS

                                Best Sound Mixing
                                WALK THE LINE
                                MEMOIRS OF A GEISHA
                                WAR OF THE WORLD
                                THE CHRONICLES OF NARNIA: THE LION, THE WITCH AND THE WARDROBE
                                KING KONG

                                Best Visual Effects
                                THE CHRONICLES OF NARNIA: THE LION, THE WITCH AND THE WARDROBE
                                KING KONG
                                WAR OF THE WORLDS

                                Best Original Song
                                \"In the Deep\" - CRASH, Music by Kathleen \"Bird\" York and Michael Becker; Lyric by Kathleen \"Bird\" York
                                \"It\'s Hard Out Here for a Pimp\" - HUSTLE & FLOW Music and Lyric by Jordan Houston, Cedric Coleman and Paul Beauregard
                                “Travelin’ Thru” — TRANSAMERICA, Music & Lyrics by: Dolly Parton

                                Best Foreign Film
                                SOPHIE SCHOLL - THE FINAL DAYS
                                DON\'T TELL
                                MERRY CHRISTMAS (JOYEUX NOEL)
                                PARADISE NOW
                                TSOTSI

                                Kommentaar

                                Working...
                                X