320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Keegi Nykäneni filmi ka näinud on? Kommentaarid?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Oscarite nominentidest olen näinud täpselt ühte ja julgen seepärast öelda ainult järgmist: David Strathairni mäng on meespeaosaauhinna vääriline. Aga kuna konkurendid nägemata, pole ta võib-olla sugugi ainus samas kategoorias.
      Walk The Line tuleb kohe, München juba on, aga pole veel vaatama jõudnud. Brokeback Mountain, kuulukse, ka meie kinodes peagi. Kuidas on Crashi ja Capote\'iga?
      Väiksemaid filme nagu Hustle and Flow pole vist lootustki näha. Kui auhinna saab, siis vahest ikka.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas mcnamara
        Brokeback Mountain, kuulukse, ka meie kinodes peagi. Kuidas on Crashi ja Capote\'iga?
        Ise küsin, ise vastan.
        Brokeback Mountain alates 24. veebruarist ja Capote 3. märtsist. Crashi kohta info puudub. Veel pidavat veebruari lõpul tulema \"Süriaana\", mille eest Clooney kõrvalosa-Oscarile kandideerib.
        See siis kobarmügerikus, Sõprus lubab veebruari lõpus \"The Constant Gardeneri\".

        Tundub, et peagi on kinno rohkem asja.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Algselt postitas mjkk
          alustan animest \'grave of the fireflies\', mis jättis küll päris sügava mulje. lugu siis kahest lapsest, kes teise maailmasõja lõpukuudel jaapanis orbudeks jäävad, ja pärast lahkhelisid tädiga iseseisvalt varjendis elama hakkavad. ebatavaline animatsioon, kaugel igasugusest fantaasiamaailmast ja võimalikult kirjust kunstikutööst. päris hästi seletab filmist, kaadritagusest ja muust põnevast see artikkel - soovitan lugeda nii neil, kes vaadanud kui ka neil, kes vaatama veel pole juhtunud. 9,5/10.
          Kõik, kellele seda viimase 3 aasta jooksul näidanud olen, on mõnusasse masendusse langend või nutta lahistanud. Hästi ilus film on ning ääretult liigutav. Ise lahistasin viimased pool tundi nutta, no ok 15 minutit. Aim da mään..

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Algselt postitas mcnamara
            Crashi kohta info puudub.
            Siseinfo ütles, et Crash paraku meite kinodesse ei jõua.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              hip hip hurraa mustvalgusele.
              hip hip hurraa sellele, kui ootad ja saad.

              just lõpetasin jim jarmuschi \'down by law\' vaatamise ja olen sõnatu. jarmuschi hilisemad tööd - \'dead man\', \'ghost dog\' ja muidugi tema viimased \'coffee & cigarettes\' ning \'broken flowers\' - kuuluvad kõik minu maitse-eelistuse esiritta, aga nüüd tõugati nood küll troonilt. võrratu. roberto benigni läbilöök ja missugune, üksinda niimoodi naernud ja kaasa elanud pole ma küll ekraani ees ammu.
              võrratuid stseene (benigni: \'if looks could kill, i am a dead now\'... ah vaadake ise) ja jarmuschile omaselt vägagi maaliline kaadriline ülesehitus.
              10/10.

              eilne päev möödus kahe paarikümne aasta taha jääva teose keskis.
              esmalt ingmar bergmanni \'the seventh seal\' ehk eestikeeli \'seitsmes pitser\'. ja pean ütlema, et plaksplaksplaks ja kavatsen ta lähipäevadel uuesti üle käia. sisu jättis ehk sügavamagi mulje kui selle maalilisus, mida tänaseni kõrgelt hinnatakse. seda teemat ma siin aga käsitlema ei hakka ja jätan neile, kes kunagi näinud, vaid äratundmis/-meenutamisrõõmu. 10/10.

              ja ausalt, ma nende kahe kümnega ei liialda ja ei ole üleolevas-meelikus tujus.

              fellini \'orkestriproov\', mis hiljuti eesti teatris jooksis (või jookseb siiani), oli suurejooneline ja südantsoojendav nagu oodata võis, aga itaalia keele pladistamine ja sinna alla välkuvad raskesõnalised ingliskeelsed subtiitrid olid liig, et filmi esimesest poolest kas või kümnendikku aru saada. ausalt, liiga palju ingliskeelseid teemamõisteid ja väljendeid. peab uuesti üle käima ja seda ka teen. teine pool jooksis minu jaoks paremini, aga kuidagi sisu jäi niimoodi lahjaks, kuna sild toimunud revolutsioonile oli põhimõtteliselt tundmatu. 7/10. aga ehk see paaril hiljem korral vaadates paraneb.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Arvan et 20. sajandi parim film on \"Gay Niggas from out of space\"
                YR1 Power

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas Daniel


                  Arvan et 20. sajandi parim film on \"Gay Niggas from out of space\"
                  Nõus. Klassika.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    ega kellegil kogemata pole sellist filmi nagu: \"Ginga: The Soul of Brazilian Football \" väga tahaks seda saada endale arvutisse

                    EDIT: Natuke sellest filmist( täna oli neloselt filmi teine osa, see tõttu tahaks näha kogu filmi ja mitte ainult ühe korra vaid korduvalt):
                    Described as the undefinable, mystical quality of movement that sets Brazilian football players apart from the rest, \'ginga\' is central to the athletic and cultural ingredients of Brazilian national identity. Produced by Fernando Mereilles (City of God, The Constant Gardener) and directed by three up-and-coming young filmmakers, Ginga is a slick, dynamic documentary that explores Brazilian life through the country\'s favorite sport, looking at the lives of different football players from different social backgrounds and regions of the country. Their stories yield a thoughtful, detailed portrait of Brazil\'s fascinating and complicated culture.

                    EDIT2: sain juba http://nikefootball.nike.com/nikefootball/siteshell/index.jsp#,us,;ginga

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'



                      minge vaatama, paar päeva veel saab
                      Jack of all trades, Master of nuns

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        < Tolk vaatas ennast ja k6kutas naerda,
                        samas 6. filmis (Maimikule omaselt doki-laadne)
                        oli ka 2/3 TMK loomingulisest kollektiivist head k6rvalosad

                        Mari Abel on tore

                        epl
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Algselt postitas vaikiv mees

                          Mari Abel on tore
                          hakkab jah järjest paremaks muutuma. ta on ikka alati Liina ja varem ka Tiina varju jäänud. samamoodi nagu onu Erki poiste seas. näiteks jäid nad mõlemad Jänese Aastas peaosalistena kõrvalosade varju. filmis Mari enam ei jäänud. tore.
                          Jack of all trades, Master of nuns

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Olen foorumi sage külastaja aga pole näinud põhjust ise midagi posititada siiani aga üks film sundis mul oma vaimustust teiega jagama.Vaatasin lõpuks ära filmi Cidade de Deus ehk City of God. Pean tunnistama et ei mäleta millal viimati ühest filmist sellise elamuse sain! Trumpab üle isegi mu senised lemmikud nagu The Godfather( I osa muidugi ), Pulp Fiction, The Shawshank Redemption. Film ise põhines tõestisündinud lool ja teostus oli lihtsalt parim. Jäi mulje nagu oleks ise keset trööstitut Jumalate linna. Re˛isööri ja kaameratöö oli üle prahi. Kõik kes pole seda filmi näinud on ilma jäänud ühest meie aja parimast linastusest!

                            Fight and you\'ll never survive..... Run and you\'ll never escape

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Kas keegi mäletab filmi, kus auto oli hingelt naine ja tappis kuti tüdrukuid. Mingi vanem ameerika auto vist oli.
                              Tahaks filmi nime teada saada.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas Noonik


                                Kas keegi mäletab filmi, kus auto oli hingelt naine ja tappis kuti tüdrukuid. Mingi vanem ameerika auto vist oli.
                                Tahaks filmi nime teada saada.
                                \"Christine\" aastast 1983. Autoks \'58 Plymouth Fury. Stephen King oma tuntud headuses.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X