320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    vaatasin just ära Hiina läbi aegade kõige kallima filmi The Promise. Tehtud sellises tublis Hero ja House Of Flying Daggersi vaimus, kuid pöördutud rohkem mütoloogia-maastikele. enivei. paras pettumus oli. Chen Kaige on ka varem üritanud välisturule suunatud trossifilme teha ning ka see oli samamoodi keskpärane. Kui Heros olid eriefektid paremini ära peidetud, no et maastikud, hooned jms nägid reaalsed välja, sis siit paistis kõikjalt hiiglaslik eelarve ning \"pöörased\" arvutigraafika teel tehtud maastikud välja. Näitlejateks olid korealane, jaapanlane ja mingi ports hiinlasi, nii et ei imesta, et keeleliselt oli tegu sama hullu kompotiga kui Tiger&Dragonis. Kui House Of Flying Daggersit soovbiatn seni kõigile soojalt, sis selle filmiga ütlen ausalt, et te ei jääü millestki ilma, kui te seda ei vaata.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      kui keegi lähipäevadel femme fatalele (sõpruses) juhtub, siis andke teada, kuidas seal olemine ja nii ja nii. ehk veaks siis ise kah nädala lõpus jalad selga ja kinno.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        68. kurja albiinoga film alates aastast 1960 ja mind veetakse seda täna õhtul vaatama. Kardan kogu seda koodivärki koledal kombel ja olen hoidunud sellest raamatust nagu tulest, aga näe filmist ei pääse.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Algselt postitas mcnamara


          68. kurja albiinoga film alates aastast 1960 ja mind veetakse seda täna õhtul vaatama. Kardan kogu seda koodivärki koledal kombel ja olen hoidunud sellest raamatust nagu tulest, aga näe filmist ei pääse.
          Alates aastast 1960 on ilmselt tehtud 1068 kui mitte rohkem filmi kurjade venelastega. So what?
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Algselt postitas Jaan
            Alates aastast 1960 on ilmselt tehtud 1068 kui mitte rohkem filmi kurjade venelastega. So what?
            On see statistika ikka vettpidav? Ja kas mõni sümpaatse, heatahtliku albiinoga film meenub?
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Algselt postitas mcnamara


              Algselt postitas Jaan
              Alates aastast 1960 on ilmselt tehtud 1068 kui mitte rohkem filmi kurjade venelastega. So what?
              On see statistika ikka vettpidav? Ja kas mõni sümpaatse, heatahtliku albiinoga film meenub?
              Mulle meenub. TV3 korduvalt näitas. Nimi ei meenu praegu paraku kuidagi isegi imdb abiga.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Algselt postitas fitti


                Algselt postitas mcnamara


                Algselt postitas Jaan
                Alates aastast 1960 on ilmselt tehtud 1068 kui mitte rohkem filmi kurjade venelastega. So what?
                On see statistika ikka vettpidav? Ja kas mõni sümpaatse, heatahtliku albiinoga film meenub?
                Mulle meenub. TV3 korduvalt näitas. Nimi ei meenu praegu paraku kuidagi isegi imdb abiga.
                \"Powder\"? Kuigi jah, albiino ise oli küll heatahtlik, aga friik ikkagi ja lõpus läks nagu tavaliselt...
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Jeps. Nummi poiss oli ju.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    V for Vendetta oli ikka täielik meistriteos. Hugo Weaving oli V rollis väga ja väga hea ning Natalie Portman samuti. Soovitan kindlalt kõigil ära vaadata. Aga tasuks oodata subtiitreid kuna filmi keel oli väga keeruline ja inglise keele oskus peab olema päris kõrgel tasemel et kõigest aru saada.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Algselt postitas fitti

                      albiino jutt
                      me, myself and irene\'is oli ka üks heatahtlik albiino. aga algul tahtis ta kõiki ära tappa või midagi sellist

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Algselt postitas mcnamara


                        On see statistika ikka vettpidav? Ja kas mõni sümpaatse, heatahtliku albiinoga film meenub?
                        Jah, lugesin üle.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          arvatavasti on siit läbi käinud aga soovitan kõigile filmi \'shaolin soccer\' lihtsalt liiga haige film on jalgpallist tehtud

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            i didn\'t kill my wife!
                            - i don\'t care
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              DaVichi kood. Käisin vaatamas ja siit minu arvamus. mina olin raamatut lugenud, aga mu kaaslanna polnud. tema jaoks oli film keeruline aru saada. tunnistan, ilma raamatuta oleks keeruline olnud, sest väga kiirelt läbitakse ja nii mõnigi fakt lastakse julmalt üle. au andes on seda tehtud tempo pealt ja film hoiab rütmi, kuid jah, ebaloogiliseks läheb veidi. ja mis kõige üllatavam. nii mõndagi asja on muudetud. isegi üllatusin palju.
                              mulle film ei meeldinud, raamat oli parem. võrdluse võiks tuua potteri raamat - filmiga seis suht sama
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas futbolidipaul
                                mulle film ei meeldinud, raamat oli parem.
                                Üldiselt vist jagunevad jah \'DaVinci koodi\'-filmi vaatavad inimesed kaheks - need, kes on raamatut lugenud, ja need, kes mitte. Lihtne! Mina kuulun aga omaette kategooriasse - hakkasin kaks korda lugema, korra eesti, korra inglise keeles, aga jõudsin mõlemal katsel ainult poole peale. Ilmselt oli parasjagu mingi tõsisem FMi-palavik vms, mis ei lasknud süveneda.

                                Seega, mingi aim mul Browni teosest ja tema tegelastest oli, aga lahendust ette ei teadnud. Ei pääsenud aga muidugi minagi vaadates võrdlustest raamat/film, ja mis seal salata, paberkandja (olgugi, et poolikult loetud) ületab ka minu arvates ekraaniversiooni mäekõrguselt.

                                Kui Browni ladus jutustamisoskus suudab raamatus varjata võrdlemisi kunstlikku lahenduskäiku ning põimib häirimatult peategelaste vestlusesse kõik vajalikud mütoloogilised seosed ja detailid (eriti hea oli ses suhtes ingliskeelne versioon, kus jutukstulevad kunstiteosed-sümbolid-muu kraam oli värvifotodena reprodutseeritud), ajasid filmis pikad-pikad targutamised lihtsalt haigutama. Kuskil poole peal leidsin end mõttelt, et asjast saaks päris hea teatritüki - lugu kannavadki peamiselt ainult dialoogid, tegevust ja liikumist on ühe põneviku kohta ikka lubamatult vähe. (Marko Matvere ja Mirtel Pohla oleks minu valik peaosadesse, aitäh.) Lisaks on üritus umbes tund või kolmveerand liiga pikk ka, ma ei suuda leida ühtki vabandust, miks see unelemine peaks kestma kaks ja pool tundi.

                                Tegelasteni jõudes, siis Hanksi ja Audrey Tautou vahel oli umbes sama palju sädet, kui mul köögis külmiku ja valamu vahel. Täiesti lihatud tegelased. Hanks ja tema klaustrofoobiast viril nägu ajasid lõpuks suhteliselt närvi juba. Tüübid lahendavad ajaloo suurima mõistatuse, nagu paneks ajaviiteks 50-tükilist puslet kokku. Tuim. Jean Reno, kes enne \'Koodi\' oli üks mu vaieldamatutest lemmikutest, peaks ka natuke spänkida saama. Palgatakse sind näitlema, siis tee, mis nõutud, mitte lihtsalt OLE ekraanil.

                                Edit: kuidas ma unustasin -Ian McKelleni kehastatud Sir Leigh Teabing oli suurepärane töö. Komm, pai ja diplom. Ainsates stseenides, kus film ellu ärkas, oli parasjagu kaadris vanameister.

                                Ühesõnaga, paras jura. Teisalt tuli isu veelkord raamatut lugeda, et näha, kuidas seal lõpp lahendatud sai. Võibolla koguni ostan selle ja pärast panen riiulisse kuhugi \'Sannikovi maa\' ja \'Shaakali päeva\' vahele.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X