320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eile nägin siis ära filmi "Da Vinci Kood". Kõik kirusid küll seda, aga kurat mulle isegi meeldis. Filmi alguses segas mind tõesti see, et kogu tegevus oli hästi kokku surutud (et film nelja tunniseks ei kisuks). Pärast poole läks aga täitsa korralikuks ning pean mainima, et ei olnud tuulde lastud ~200 krooni. Stoorit oli ka veidi muudetud, aga jah, nagu enne juba mainisin, täitsa korralik film.

    Kommentaar


      The Departed, üks vast selle aasta "must see" filmidest.

      "Click" filmil polnud samuti midagi viga. Julgen mõlemaid soovitada
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
        Eile nägin siis ära filmi "Da Vinci Kood". Kõik kirusid küll seda, aga kurat mulle isegi meeldis. Filmi alguses segas mind tõesti see, et kogu tegevus oli hästi kokku surutud (et film nelja tunniseks ei kisuks). Pärast poole läks aga täitsa korralikuks ning pean mainima, et ei olnud tuulde lastud ~200 krooni. Stoorit oli ka veidi muudetud, aga jah, nagu enne juba mainisin, täitsa korralik film.
        Jaajah... Filmi lõpp oli hoopis teine kui raamatul ja oli üleüldse pask. Olid tuulde lastud 50 krooni

        Kommentaar


          Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
          Eile nägin siis ära filmi "Da Vinci Kood". Kõik kirusid küll seda, aga kurat mulle isegi meeldis.

          tõesti oli hea film

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Ma olen tähele pannud, et inimestele ikka meeldivad sõjafilmid. Et noh, kõmm-kõmm, kangelased ja verised peade lõhkemised. Ka mulle on mõned meeldinud. Näiteks Apocalypse Now, Kured Lendavad, Star Wars jne. On ka halbu sõjafilme, nagu Black Hawk Down, siis see värk, kus mingi jorrs lasti Serbia kohal alla ja siis pidi ta põgenema Nato tsooni v midagi. Ben Assfleck võis peaosas isegi mängida.
            '
            http://imdb.com/title/tt0386064/
            Black Hawk Down on Somaalias. Serbias oli Behind Enemy Lines, ilus mees Owen Wilsoniga. Serbia-Somaalia...potato-poteito
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Algselt postitas Jaan Vaata postitust
              Black Hawk Down on Somaalias. Serbias oli Behind Enemy Lines, ilus mees Owen Wilsoniga. Serbia-Somaalia...potato-poteito
              siis oli nagu sidesõna, et lisaks bläk hookile, ka teine film, mis toimus serbias

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                siis oli nagu sidesõna, et lisaks bläk hookile, ka teine film, mis toimus serbias
                Lähen õpin lugema
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Ma olin enne juba ise Jaanile Raimot andmas, aga ei viitsinud vaevuda.

                  Ma olen ka viimasel ajal paar filmi ära vaadanud. Ei ole millegi hiilgava otsa sattunud. Paraku. Krdi keskpärane tundub see kõik.

                  Kommentaar


                    the legend of 1900
                    How does Freddy Kruger wipe his butt?

                    Kommentaar


                      Borat sai eile ära vaadatud ja isiklikult ise ei ole küll kunagi niipalju järjest naernud kui sedasinast Kasahhi ajakirjankuu vaadates...vadziina Soovitan...
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        Mis mind Borati puhul just üllatas oli, et nad olid isegi suutnud sinna mingi storyline'i tekitada, ma rohkem eeldasin et tegemist on sketside kogumiga. Üritasin isegi meelde tuletada, millal sai kinos niipalju naerdud. Ei tulnud meelde.
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          siis kes tahab head möllu näha, minge vaadake "Cranki". Täiesti pretensioonitu, kuid (või õigemini just sellepärast) kuradima lõbus film. Ilusaid autosid on ka, Riviera näiteks.
                          Sai ka eile õhtul unega maadeldes ära kaetud. Päris lõbus jah. Peamine märksõna on küll 'piinlikkustunde puudumine', sest ilma piinlikkuseta oli laenatud elemente mujalt (nt 'Smack My Bitch Up'-visuaal ja mürgeldamine mööda linna GTA-stiilis) ning ühtlasi mindi ilma sellesama piinlikustundeta korduvalt üle hea maitse piiri nii kaugele kui andis. Kepistseen Hiinalinna tänaval oli ikka jaburuse tipp.
                          Muidu aga igati ausa äksuuni juures ärritas ainsana ebaühtlane soundtrack (muidu ju selline teisejärguline asi), sest kogu selle pideva andmise juures oleks võinud väheke ühtsemat joont hoida. 6/10
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            käisin täna boratil... jumal tänatud, et ennem põie tühjaks lasin!!! hiilgav!!!

                            Kommentaar


                              Peale eelmise aasta pöffi polnudki nagu kinno sattunud. Käisin eile samuti Borati vaatamas. Naeru oli palju. "Pamela I am not attracted to you anymore.....not!"

                              Kommentaar


                                Käisin ka siis Boratit vaatamas ja peab ütlema et pettusin. Enamus parimaid kohti on ammu juba treileritest ära nähtud mitu korda ning mingeid erilisi üllatusmomente film ei pakkunudki.
                                Ootasin palju enamat igatahes...imdb hinne 8.5/10 on küll selgelt liiast.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X