320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    See Craig oli hea, väga hea isegi.
    jeah! selle unustasin mainida ennem! Mulle ka meeldis Craig selles rollis.
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas Markko Vaata postitust
      Kõige vahvam on filmi juures see, et sellest on kaks versiooni, eri lõppudega. Üks on see "häppi end" mis ETV-s oli ja teine on lihtsalt enesetapp
      Mul kusjuures oli arvutis "Butterfly effect" olemas, aga ei jõudnudki seda vaadata kuna enne seda jõudis kõvaketas oma olemasolu lõpetada ja ma nullist olin sunnitud alustama.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Õu.
        ...........
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
          See Craig oli hea, väga hea isegi.
          Tõesti. Kust produtsendid küll sellise mehe välja võtsid? Esimene Bond, kes tõesõna meenutab noort Sean Connery't. Ja on selles mõttes õige tüüp täitsa.
          Film ise ei suutnud mind väga võluda. Lõpp oli liiga vara etteaimatav ja Kole Paha Mees oli kuidagi igav seekord. Sorri.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Aga Bondi piinamisstseen oli üle prahi. See kuidas Craig karjus, oli väga reaalne.

            Kommentaar


              Kui hakati rääkima, et uus Bond on midagi hoopis küpsemat kui need Brosnani viimased, siis ma lootsin küll, aga ei osanud ikkagi oodata, et asi nii hea on. Võiks vist öelda,et vähemalt mingiks ajaks on jälle kogu see saaga päästetud. "The World Is Not Enough" oli enam-vähem nii hea kui üks tavaline actionfilm olla saab, nii et polnud eriline üllatus, kui "Die Another Day" liigse punnitamise tõttu kohati väga multifilmiks kätte ära läks. Tõsisemaks muutumine oli vist ainuõige samm ja sellega on tõesti hästi hakkama saadud. Tõsi, lõpp venib liiga pikaks, aga pole hullu. Craigi suhtes mul isiklikult eelnevaid kahtlusi polnud - pigem selles osas, kas film suudab tema tasemele vastata (if you know what I mean). Suutis. Hea. 8/10.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                Mul kusjuures oli arvutis "Butterfly effect" olemas, aga ei jõudnudki seda vaadata kuna enne seda jõudis kõvaketas oma olemasolu lõpetada ja ma nullist olin sunnitud alustama.

                Ärge jumala eest tõmmake omale Butterfly Effect 2-te. Suht täielik pask.
                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                Kommentaar


                  Eelmine nädalavahetus otsustasin minagi Bondi ära vaadata. Pole kunagi suur Bondi fänn olnud, aga seekord võis täitsa rahule jääda. Või vähemasti siis filmi esimese poolega, siis hakkas asi liialt venima ja mõte kaduma. Ent sellegipoolest väärt vaatamist, eriti tore oli üsna filmi algusosas olnud Parkouri koht, väga maru tagaajamine oli. Minu silmis 7/10.

                  Just hetk tagasi lõpetasin aga parema filmi vaatamise. Vähemasti oli tegu rohkem filmiga minu maitsele. 'Hotel Rwanda' nimelt (http://www.imdb.com/title/tt0395169/.) Peaosas siis Don Cheadle, kes on ennegi jäänud silma mõne hea rolliga. Lisaks veel kuulsad näod Nick Nolte, Jean Reno, Joaquin Phoenix jne. Igatahes hea oli, põnevust jagus, traagikat kui palju. Hindaksin seda seega Bondist kõrgemalt ja 8/10.

                  Kommentaar


                    l wept...
                    when l saw a man who had no shoes...
                    - until l met a man who had no penis
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Nii, sai nüüd bond ära vaadatud.
                      Huvitav variant, tiba emotsionaalne oli see asi Bondi kohta aga idee ja lahendus hea, ning eriti meeldis lõpu nn püant.

                      Bond James Bond ... ei saa ju selleta.

                      Kommentaar


                        Blond, James Blond! Nagu miskis inglismaa tabloidis oli kirjutatud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kyps Vaata postitust
                          Blond, James Blond! Nagu miskis inglismaa tabloidis oli kirjutatud.
                          Ei tea mis blond see Craig ikka on. Kas The Suni jaoks on kõik, kelle juuskevärv heledam kui #000000 kohe blondid või?

                          Kommentaar


                            Vaatasin Korea õudukat nimega "Pon", maakeeli "Phone". Aastast 2002. Põhimõtteliselt selline One Missed Calli ja Ju-oni vahepealne. Mitte nii splasher kui esimene ja mitte nii müstikasse kalduv kui teine. Pakkus mõne üsna ehmatava momendi, kuid oli selline aasialikult kriipiv. Kellele need kaks eelmainitut meeldinud on, nendele soovitan. Need, kes eelistavad vaadata Aasia kassahittide mikimaal tehtud variante, siis oodakse veel paar aastat ja tuleb seal ka see välja.

                            Kommentaar


                              Poni kõrvale sai vaadatud ka teine Korea õudukas nimega Gawi, mille otsetõlge tähendab kääre, kuid maakeelne nimetus on antud miskipärast Nightmare. Film iseenesest oli üsna totaalne saast. Nagu Eelmise suve saladus, mida esitavad näitlejad, kelle vahel hakkad vahet tegema alles filmi lõpus. Samas algus oli üks õudukate parimaid. Seda soovitan ma vaadata, aga ülejäänd filmi võite julgelt vahele jätta.

                              Kommentaar


                                Vaatasin mingi nädalakese tagasi Jackass 2 ära. Mis ma ikka öelda oskan, kui et seda peab ise nägema. Esimesest kindlalt parem st rõvedam, haigem jne.
                                9/10
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X