320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Jällegi maitse asi, mu meelest see teebki teatud määral tema filmidest selle, mis ta on. Kuidas see Prestige muidu on, vaadatav?
    Prestige on hea. Soovitan

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ja prometheusel ei saanud ka aru, et miks nad pidid minema tehniliselt tasemelt nii üleliia peenutsevaks - need arvutid, hologrammid jne, sest nii on Alien(s)-i eelloona seda näiteks 10 aasta pärast imelik vaadata. Samas sama häda oli ka Star Warsiga.
    Kolmas punkt, et ma ei saa aru, miks vaadata Prometheuse järel Predatorit? Link puudub, härrased. Alien vs. Predatori nimeline okse pole seotud originaalAlieniga, vaid on puhas filmikompanii lollus kuubis. Pigem oli Blade Runner teiseks produktiks, mille eelloona seda võtta saab,
    Prometheusi puhul ei ole tegijad ka kunagi öelnud, et nad nüüd tegi Alien seeria eelosa aga n-ö. mitte ametlikult on kõik ta eelosaks tunnistanud ja kui seda näinud oled, siis mõistad ka kahtlemata miks nii öeldakse.
    Predatori seeria võtsime ette pigem just selle pärast, et hiljem vaadata veel Alien vs Predator filme ning neiul polnud Predatori teemast ka õrna aimugi. Sellega, et nii Predator kui ka AvP on nõrgem kui Alien seeria, olen päri aga kuna sai plaan ära vaadata kõik seotud osad siis nii ka teeme.
    AvP seeria oleks võinud küll endast midagi paremat kujutada. Ikkagi kaks võimsat maavälist jõudu omavahel madistamas ning meie õnnetud inimesed, siis selle lahingu keskele jäänud.

    Selline küsimus ka veel: Kas keegi on näinud kuskil müügil filmi Alexander (2004) millel oleks ka eesti keelsed subtiitrid?
    Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Kas sa polnud varem Alienide kahte esimest osa näinud???
      Aniston on Aniston ja Sudeikis on superkoomik - ehk lihtsalt nõustun mõlema väitega.
      hetkel k2ivad j2relvaatamise tunnid (va. horrible bosses)
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        hetkel k2ivad j2relvaatamise tunnid (va. horrible bosses)
        Siis on hästi.
        Ise leidsin, et ma pole ühe oma lemmikrezhisööri ühte filmi näinud ja vaatasin ära Village of the Damned.
        Jutt siis John Carpenterist ja tema koos Wes Craweniga on kaks sellist kultuslikku horrorzhanri ässa. Carpenteri puhul tahaks eraldi esile tõsta filmimuusika, mida ta sageli ise komponeeris - kõik teavad muidugi Halloween theme, aga Snake Plisskini mõlema Escape filmi themed on nii kõvad, et võin neid repeatina kuulada mitu tundi töö tegemise taustaks.
        Village of the Damned kuulub mehe keskpärasemate teoste hulka, ent 90te õudusfilmide hulgas on tal täiesti oma koht. Ehk õuduka fänn võib julgelt ära vaadata. Tähelepanuväärne on ka peaosaline Christopher Reeves, kes enne hobuse seljast ratastooli kukkumist tegi samal aastal veel ühe filmi ja kuus päeva peale selle esilinastust kohutav õnnetus juhtuski.

        Kommentaar


          Intouchables - ei liialda, kui ütlen, et üks parimaid filme mida ma läbi aastate näinud olen. ausõna ei liialda.

          Kommentaar


            1+1=10

            Kas kuskil veebis filmide külastatavuse edetabelit ka näidatakse?

            Kommentaar


              TDKR:

              -

              Bane'i hääl? -0,5 punkti
              Natuke igav või juba surmani tehtud põhiplot ja lõpplahend (pomm) -0,5 punkti

              +

              Catwoman
              Heli

              Skoor: 9/10, minuarust triloogia parim film.

              Catwomani backstoorit tahaks kunagi Directors Cutis näha. Ja Bane'i hääl muutke palun tagasi selliseks nagu treilerites oli! Isegi veel madalam oleks parem.

              Solaris, Kalevi saal. Kas mul olid kõrvad nii värskelt pestud, ongi film selline või oli kogu heli üks nõks "üle" ehk natuke liiga kõrge? Kergelt häiris, koguaeg oleks tahtnud nupust ühe pulga võrra heli vaiksemaks keerata
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Ma ei osanud jälle catwomanist mitte midagi arvata...Ei ole mulle Anne Hathaway ei suutnud küll mingit muljet jätta ja Bane meeldis jällegi väga. Lemmik tegelane kogu triloogia peale aga filmile annaksin ikka 8/10.
                Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                Kommentaar


                  Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
                  Ma ei osanud jälle catwomanist mitte midagi arvata...Ei ole mulle Anne Hathaway ei suutnud küll mingit muljet jätta ja Bane meeldis jällegi väga. Lemmik tegelane kogu triloogia peale aga filmile annaksin ikka 8/10.
                  no ilmselgelt h*mo.
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                    no ilmselgelt h*mo.
                    Ometi pole minu nimi roosa elevant.
                    Anne küll kuidagi parem pole kui keskmine Maarjamaa näkk.
                    Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                    Kommentaar


                      Vägev triloogia, aga naisnäitljete valik on kõigis äärmiselt lahja olnud.

                      Kommentaar


                        Kurat, mismõttes kehva? Mingit kuradi Megan Foxi tahate sinna või?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Kurat, mismõttes kehva? Mingit kuradi Megan Foxi tahate sinna või?
                          tisse obv
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Nope, just vastupidises suunas oleks võinud minna. Kas keegi natuke vanem, või natuke "classym" kui Katie Holmes kes oli nagu kohkunud hiireke oma olemuselt ja meigitud girl next door välimuselt kui karakter peaks olema natuke emalõvi moodi kiskja pigem - assistant district attorney ju. Maggie Gyllenhaal oli sama emotsioonitu nagu Holmes ja kuigi on filme kus ta näeb suht apetiitne välja siis TDK ei olnud üks neist filmidest. Pähe turgatavad näiteks Vera Farmiga, Eva Green, Rebecca Hall (oli Nolani Prestige'is 2006) ... kindlasti on neid veel kes 2005 oleks võinud parajad olla selleks rolliks.

                            TDKRis oli aga minuarust nii Hathaway kui Cotillard väga head valikud. Hathaway piisavalt "mjäu", et Catwoman olla kuid samas palju loomulikumalt sinna kõrgklassi pidudele passiv kui mingid hollywoodi generic meganfoxid kes oleks lihtsalt prostituudina tundunud.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Mh. Vaadatud. Naistegelaste üle käiva vingumisega siiani ei nõustu. Tõsi, polnud Jokerit ehk tõeliselt domineerivat rolli ja selle esitust, aga sitaks oossom film oli. See, et teine osa NII tugev oli, ei muuda kolmandat ju seepärast kohe pettumuseks. Ma siiralt vaatasin mingi kahe tunni möödudes kella ja mõtlesin, et oot, mida, nii ruttu??? Võrreldes eelmise kinokülastuse ja Avengersiga, kus ma sisuliselt tukkusin osa filmi ja mõtlesin, et mis kuradi pask see on, oli tegu ikka täiesti teist masti teosega.

                              Kommentaar


                                Pliis tehke mingi teema spoilimiseks, paar kommenti juba nii ligilähedal, ma pole veel vaadanud seda.
                                Ja mõelge hathaway peale ,et kas paneks või mitte kui kohe pakkumine tehtaks, mitte kas teda või meganit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X