320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
    MINAIMIANAIMAINA
    Olks. Homme teatan täpsemalt piletitest

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust

      Erektsioon.
      ORGASM.

      Kahetsen, et ei apdeitinud oma coolimate tegelaste nimekirja vahetades Hannibali Jokeri(Ledger) vastu, kui MIkk4 selle teema välja kookis. Nüüd mingi ekspressi ahv tegi seda ajakirjanduses. Ahv, sest ei tea ikka, kellest karakter inspiratsiooni sai. Rottenil olid küll kollased hambad aga anarhiasõdalane oli Gary Oldmani mängitud Sid Vicious. Kaduge kinno! Või mis dannar, Diana, Jyrka?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Suht vinge oli.

        Kommentaar


          Tore oli jah, isegi väga tore. Ainus asi, mis natuke kripeldama jäi, oli taas see, et tegu on teise osaga (ilmselt) triloogiast ja seetõttu jäi nagu sel juhul ikka palju lahtiseks. Samas näitlejad olid suurepräased, kõik kiidavad küll Ledgerit taevani, kuid mulle isiklikult tundub, et seetõttu on natuke teenimatult varju jäänud Eckharti kehastatud Harvey Dent/Two-Face.
          Spoliereid ei tahaks küll ette anda, kuid paistab, et Ledgeri surmaga võib ilmselt juba Nolanite peas valminud kolmas osa ümbertegemisele minna, sest vaevalt, et uut Jokerit fännid praegu tahavad.

          Ja Harvey ja Racheli röövimine ja sellele järgnenud kurbmäng oli vapustav.

          Väga väga kena film.

          P.s. Poiste film, tüdrukud seda sageli ei ole mõistnud

          Kommentaar


            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Samas näitlejad olid suurepräased, kõik kiidavad küll Ledgerit taevani, kuid mulle isiklikult tundub, et seetõttu on natuke teenimatult varju jäänud Eckharti kehastatud Harvey Dent/Two-Face.
            Bale'i Batman ka. Kuigi tema teenis oma kiitused eelmise filmiga. Veits häiris see, kui ta kostüümis häält tegi, siis mõjus veidi selle politseiakadeemia tüübi moodi. Overplayed. Ma oleks mingi somethingsomething/batvoice device kasutanud ja mees oleks suud inimese kombel kasutanud.
            Algselt postitas dannar Vaata postitust
            Spoliereid ei tahaks küll ette anda, kuid paistab, et Ledgeri surmaga võib ilmselt juba Nolanite peas valminud kolmas osa ümbertegemisele minna, sest vaevalt, et uut Jokerit fännid praegu tahavad.
            Ruumor üks on, et hea sõbra rolli võtab üle Daniel Day-Lewis.
            Ruumor kaks, et neil on piisavalt stseene, et Ledger sisse lõigata.
            Ja siis on veel 500 ebahuvitavat ruumorit.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Bale'i Batman ka. Kuigi tema teenis oma kiitused eelmise filmiga. Veits häiris see, kui ta kostüümis häält tegi, siis mõjus veidi selle politseiakadeemia tüübi moodi. Overplayed. Ma oleks mingi somethingsomething/batvoice device kasutanud ja mees oleks suud inimese kombel kasutanud.


              Ruumor üks on, et hea sõbra rolli võtab üle Daniel Day-Lewis.
              Ruumor kaks, et neil on piisavalt stseene, et Ledger sisse lõigata.
              Ja siis on veel 500 ebahuvitavat ruumorit.
              KLe see hääl oli üsna vaimukas jah. Mõnel tuttaval olla piinlik hakanud, aga noh, mina lohutasin end sellega, et äkki nii on pättidele hirmutavam. Aga nõme oli see, et Rachelit kehastanud näitleja polnud üldse ilus

              Kommentaar


                Ütlen ühe pühadusetoetusena mõjuva asja, et tglt tekitas Cloverfield minus suurema WOW-reaktsiooni kui TDK. Võib-olla seepärast, et Dark Knighti ootasin ma juba pikalt ja oskasin ette arvata, aga Cloverfield tuli kui mats ei kuskilt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  KLe see hääl oli üsna vaimukas jah. Mõnel tuttaval olla piinlik hakanud, aga noh, mina lohutasin end sellega, et äkki nii on pättidele hirmutavam. Aga nõme oli see, et Rachelit kehastanud näitleja polnud üldse ilus
                  Hääl iseenesest oli hea lüke. Muidu annab oma isiku veel teada. Aga see kostüümist välja ulatuv osa tegi nii

                  Gyllenhaali pärast on netis ka kohata kriitikat. Näitlemisest pole muidugi üldse juttu. LOL

                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Ja Harvey ja Racheli röövimine ja sellele järgnenud kurbmäng oli vapustav.
                  Usaldage dannarit ja hoiduge spoilerites.

                  [spoiler]Kurat ma tahtsin, et ikka finales ka keegi punasele nupule vajutab. Ja siis oma laeva õhku laseb.

                  Kaks korda võpatasin ka korralikult. Siis kui libaBatman mingi hoone akna vastu lendas ja kui Bruce autoga crashis. Mõnusad paugud olid mõlemad.
                  [/spoiler]
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    The Dark Knight oli täitsa normaalne film aga ei midagi erilist. Ledgeri surm on muidugi asja rämeldalt haipinud.
                    IMDB järgi peaks nüüd tegu olema parima filmiga läbi aegada mis on muidugi suht nõme sest olgem ausad, et seda ta ju pole.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                      The Dark Knight oli täitsa normaalne film aga ei midagi erilist. Ledgeri surm on muidugi asja rämeldalt haipinud.
                      IMDB järgi peaks nüüd tegu olema parima filmiga läbi aegada mis on muidugi suht nõme sest olgem ausad, et seda ta ju pole.
                      Ristiisa on seda veel vähem. IMO

                      Kommentaar


                        ma olen vist sadist, aga ma oleks küll tahtnud näha kui Jokker läks noga vehkima, siis ta oleks juba võinud kedagi lõikuda ka .....
                        Little things worry little minds.

                        Carlo Ancelotti, 2009

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                          ma olen vist sadist, aga ma oleks küll tahtnud näha kui Jokker läks noga vehkima, siis ta oleks juba võinud kedagi lõikuda ka .....

                          [spoiler]niggamobbossi lõikuski ära, kui täpne olla.[/spoiler]
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                            The Dark Knight oli täitsa normaalne film aga ei midagi erilist. Ledgeri surm on muidugi asja rämeldalt haipinud.
                            IMDB järgi peaks nüüd tegu olema parima filmiga läbi aegada mis on muidugi suht nõme sest olgem ausad, et seda ta ju pole.
                            See hinnang peaks aja jooksul normaliseeruma ehk keskmine kukkuma, kui suurem haip on mööda läinud.
                            Läbi aegade parim film ? Never never. Aga läbi aegade parim Bättmehe film küll.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              Ristiisa on seda veel vähem. IMO
                              Ristiisa on parim. Fakt.

                              Kommentaar


                                Hollywoodi ihaldatuima auhinna Oscari kolme aasta eest pälvinud Morgan Freeman sattus täna Mississippi osariigis raskesse autoõnnetusse ning lennutati kopteriga kohalikku haiglasse.

                                Memphise regionaalse meditsiinikeskuse teatel on 71-aastane mustanahaline staar tõsises seisundis, vahendas BBC News. USA meedia andmetel oli mees õnnetuspaigal siiski võimeline rääkima, enne kui helikopter ta ära viis. Freemani sattumist avariisse kinnitas ka talle kuuluva Ground Zero bluusiklubi juht Clarksdale’is. Mississippi maanteepolitsei lubas peagi saata välja ametliku pressiteate juhtunu kohta.
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X