320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pronkssõdur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

    Algselt postitas SleepWalking


    Algselt postitas dannar
    sleebile. Itaalia viimane presidendikampaania.edit. sry. parlamenivalimised Itaalias.
    ... mille siiski vasakpoolsed e. prodi võitsid. hoolimata sellest, et berlusconi, kes pole küll suurem asi diplomaat ega riigimees, majanduse (just majanduse) siiski mingil määral elavnema pani. pigem tüdines rahvas mingi kildkonna valitsemisest, prodi pakutav alternatiiv pole tegelikult ju karvavõrdki parem. rikaste maksukoormuse suurendamine peamise valimislubadusena ... eks ta selline vihma käest räästa alla valik ole. aga jah, tagasi pronksmehe juurde. kuigi ka minumeelest oli selline teema juba.
    Leidsid ka teema, kus oma parempoolset majandusideoloogiat propageerida. Lõbus muidugi omamoodi, aga koht on vale.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

      v******** ahju!
      The Reward is Cheese.

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

        Aga miks ei võiks me võtta neid kui inimesi, kes rõõmustavad sõja lõpu üle. Leian, et meil, kes pole keegi sõja ajal elanud, seda kogenud ja ei oska ilmaski seda elu (või pigem surma) uneski näha, ei ole erilist õigust mõista nende üle koht, kes sõjaõudustest eluga välja tulid.

        Mul on üks unenägu, mida ma aeg-ajalt näen: olen põgenikelaagris, telklinnakus ja selle vastu tehakse õhurünnak. See, mida ma enne ärkamist näen, on kirjeldamatu.

        Mul on hea meel, et sõda ei ole.

        Rein ütles kenasti, et pronkssõdur on osa meie ajaloost, kuigi see paljudele ei meeldi.
        BACK WHERE WE BELONG

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

          Algselt postitas rohelineKonn


          Algselt postitas Sajets

          Kommunism on see, et ma võin tööl loodrit lasta ja ikka saan sama palju kui mõni autasustatud superkaevur. Ja mul on korter ja ma ei pea poliitika pärast muretsema. Kõigil on töö, tapmisi ega vägistamisi pole. Üldse ei pea murtsema, lased tööl sõbral normi täis kirjutada ja see ongi ju kommunism. Eksin ma millegagi?
          natuke eksid. kommunism on lühidalt ideoloogia mia arvab, et igaüks peaks töötama nii hästi ja palju kui suudab ja saama selle eest tasustatud vastavalt oma vajadustele.

          eesti okupeerimine N-Liidu poolt ei ole kommunism. kommunismi kuritegelikuks tunnistamine on eesti riigisade kõige lollim mõte läbi aegade. nimelt taheti kuritegelikuks kuulutada ideoloogiat, mitte reziimi. kommunismi ideoloogia on aga väga inimsõbralik. peaaegu nagu utoopia (More\'i Utoopiat mõtlen siis).
          Oma jutuga ei mõelnud ma tõsiselt kommunismi defineerimise peale vaid pigem, et nii mõtlevad need töölisnoored ja vanurid, kes Stalinit ja NLi taga igatsevad.
          Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
          Cry welcome to the song.
          And as it lifts you, time to move on.
          We go!

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

            Algselt postitas Melwood


            Aga miks ei võiks me võtta neid kui inimesi, kes rõõmustavad sõja lõpu üle. Leian, et meil, kes pole keegi sõja ajal elanud, seda kogenud ja ei oska ilmaski seda elu (või pigem surma) uneski näha, ei ole erilist õigust mõista nende üle koht, kes sõjaõudustest eluga välja tulid.
            Olgu, rõõmustatagu sõja lõpu üle. Kuidas õigustada aga Eesti lipu rebimist ning selle lehvitaja loopimist kivide ja muu põneva materjaliga? Ma usun, et ei kuidagi.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

              Algselt postitas eestimees

              uudistes öeldi et kommud ründasid eesti lippu kandvat meest tõnismäel ja ütlesid et selline mees tuleks peksta maa sisse! mehed tõnismäele kommudele tappa andma!!!
              mida sa veel siin jaurad siis? venelastele molli!! ja kui mõni neeger ette jääb siis neile ka!!

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                Algselt postitas sicmic


                Algselt postitas Melwood


                Aga miks ei võiks me võtta neid kui inimesi, kes rõõmustavad sõja lõpu üle. Leian, et meil, kes pole keegi sõja ajal elanud, seda kogenud ja ei oska ilmaski seda elu (või pigem surma) uneski näha, ei ole erilist õigust mõista nende üle koht, kes sõjaõudustest eluga välja tulid.
                Olgu, rõõmustatagu sõja lõpu üle. Kuidas õigustada aga Eesti lipu rebimist ning selle lehvitaja loopimist kivide ja muu põneva materjaliga? Ma usun, et ei kuidagi.


                Tegu on ikkagi mälestusmärgiga. See pole suvaline monument.


                Tuletage meelde mis juhtus kui Parts Lihula ausamba lasi maha võtta. Usun, et venelaste reaktsioon oleks sama nagu toona eestlastel. Miks on vaja veel õli tulle lisada?! Küll koidab aeg kus ta kas ära veetakse või siis on inimesed kommunistidele andestannud ja neil on savi kas see juraks seisab seal või mitte.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                  Algselt postitas eston maravilha


                  Algselt postitas eestimees

                  uudistes öeldi et kommud ründasid eesti lippu kandvat meest tõnismäel ja ütlesid et selline mees tuleks peksta maa sisse! mehed tõnismäele kommudele tappa andma!!!
                  mida sa veel siin jaurad siis? venelastele molli!! ja kui mõni neeger ette jääb siis neile ka!!
                  käisin tõnismäel ja andsin molli vanadel ekommudele kohe kergem on olla

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                    Algselt postitas SleepWalking

                    kõlab üsna tavapärase valimiskampaania retoorikana aga nojah, berlusconi ajal kiirenes majanduskasv (ei saa salata, et see on seotud muu euroopa olukorra paranemisega) aga seda osaliselt ka lähtuvalt riigisektori aktiivsest poliitikast ehk makse ei alandatud aga kulutusi suurendati veelgi enam ehk sellega stilmuleeriti majandusarengut. teisalt suudeti siiski reformida näiteks pensionisüsteemi jms, mille tulemusena tulevased itaalia pensionärid saavad väiksemat pensioni ja seetõttu ei lähe riik ilmselt pankrotti. tegu mida sotsialistid iial ette ei võtaks.
                    Püsihindades on GDP elaniku kohta alates 2001. aastast langenud praeguseks ca 1.5%. Eurostat ütleb. Ja see riigi kulutustega majandusarengu stimuleerimine on ju puhtaim keinsisim, mida olla saab. Vasakpoolne retoorika, my ass. Berlusconi on kloun, kes tegeles ebaoluliste asjadega. Karismaatiline, ent kloun. Mitte, et Prodi just teravaim pliiats pinalis oleks.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                      Algselt postitas Jaan
                      Püsihindades on GDP elaniku kohta alates 2001. aastast langenud praeguseks ca 1.5%. Eurostat ütleb. Ja see riigi kulutustega majandusarengu stimuleerimine on ju puhtaim keinsisim, mida olla saab.
                      sel aastal saab kasv olema ligi 2%, mis itaalia ülimadalat kasvupotentsiaali arvestades pole paha tulemus. iseasi kuipalju sellest silvio arvele võib kirjutada. mu põhisõnum siiski pidi olema, et prodi on itaalia jaoks vähemalt sama halb lahendus.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                        kui arvata välja diskussioon Itaalia poliitilise olukorra ning selle mõjust riigi majandusele, siis on Rein ainsana suutnud hinnata olukorda pronkssõduri osas ausalt.
                        minu üks vanaisa sõdis venelaste poolel, teine andis venelastele tina svastika märgi all. kui kokku said võtsid viina ja rääkisid sellest, kuidas jalad kaevikus mädanesid, siin ja seal pool rinnet.

                        see ei päästa meid selle sõja mõjudest kuidagi, kui me kirkadega pronksi kallale läheme või penskarile tema portselaniga täidetud sahtlisse sõidame.

                        ja kahtlemata on kommunism üks paremini väljamõeldud ja läbiteoretiseeritud jätkusuutlike ühiskonnamudeleid. see, et inimeses ei jätku inimest selle elluviimiseks, on hoopis ise küsimus.
                        14. september 2006, Tallinn

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                          mingi kus kurat see itaalia jama, me räägime pronkssõduri maha võtmisest siin ja kommudele peksa andmisest see viimane neid ei paranda, ianult haud paranad neid

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                            Jah, läbimõeldud küll, aga ühte asja ei suudetud läbi mõelda - kui ressurss on piiratud, sisi kõigile ei jagu. See selleks. Sõduri osas olen mcnamaraga ühel meelel. Lähen koju nüüd.
                            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                            The Special One

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                              just Jaan. ainult, et see on kõikide süsteemide puhul võrdne eeldus.
                              inimliku ahnusega ei ole suudetud midagi peale hakata.
                              14. september 2006, Tallinn

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                                anna mu eest ka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X