320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kärbsed ja sääsed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Kärbsed ja sääsed\'

    Algselt postitas 10 Lopez Saldana


    Algselt postitas Diana

    millest nt. pääsukesed toituvad.
    pääsukesed söövad teisi pääsukesi.
    pääsukesed on röövlinnud, kes nälja korral söövad isegi oma järglasi

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Kärbsed ja sääsed\'

      Jaanipäeval kogusime sõpradega sääselaibad tikutopsi ja panime põlema. Peale seda ei hammustanud ükski sääsk ... mõnda aega

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Kärbsed ja sääsed\'

        Igasugustel mutukatel pidavat lennukõrgus olema sõltuvuses temperatuurist, kusjuures 40 F pidi olema piir, mis pidavat tulema ette ca 1km kõrgusel. Loomulikult mida madalam seda parem, kuigi ega 1. ja 5. korrusel erilist vahet pole. Ainuke põhjus miks Martinil ei ole 5.korrusel sääski ega kärppseid, on et ju nendel on parimaidki jahimaid nt. maja kõrval asuv sealaut.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Kärbsed ja sääsed\'

          kui mina viimati martini juures käisin oli tuba paksult parme täis
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Kärbsed ja sääsed\'

            Algselt postitas fitti
            sääsed ja kärbsed ja parmud on täiesti pohhui võrreldes väikeste värdjate kihulastega, kes parves ninna ja kõrva ja mujale ronivad ja jube valusasti hammustavad ja ühegi offi peale ei ehmata ka mitte.
            Just. Ise kogesin mõned päevad tagasi täpselt sama. Vastikud elukad.
            Parmusid oli suht vähe ja sääskede ning kärbestega polnud muud häda, kui see et nad magada ei lase. Algul ühed pinisevad kõrva ääres ja vastu hommikut tatsavad teised mööda teki alt väljaulatuvaid kehaosi ringi.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Kärbsed ja sääsed\'

              Algselt postitas Martin


              Kas see võib õige olla, et sääsed ja kärbsed ei lenda üldjuhul viienda korruse kõrgusel?

              Olen täheldanud, et mul nad korterisse üldselt pole jõudnud - terve suve jooksul paar kärbest ja null sääske - kuigi aknad on igas toas pidevalt pärani. Kunagi arutlesime ja siis keegi pakkus välja, et äkki need mutukad ei lenda nii kõrgele.

              Kas keegi oskaks täpsustada?
              Oleneb kohast. Võru ja üldse Lõuna-Eesti on neid täis, aga ka mul pole Tallinnas nendega sel suvel palju pistmist olnud. Ei esimesel ega teisel korrusel.

              Kommentaar

              Working...
              X