320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oh Beautiful Beer
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      sakul on uus Karli õlu väljas, jõin küll seda eelmine nädal, aga ma ei mäleta kuidas see maitses, vist oli pandav

      p.s. seoses london bridega tuli mulle millegipärast gaymersi siider meelde

      peaks äkki eraldi siidri teema ka tegema, õige siidri ma mõtlen, sest kõlakad käivad, et ale coq ostis 49% karksi osalusest ja hakkavad ka õiget siidrit tegema
      tell your mother, we are hooligans!

      Kommentaar


        mökus on mõned uued õlled ja vist tulevat juurde: lätlaste valmiermuiza ja belglaste rochefort 6 (trapisti munkade pruulitud!). üks belgia õlu oli veel, aga rochefort 6 võttis veidike mälu ära. igatahes, hea kraam.

        Kommentaar


          Valmiera oma on vahelduva eduga igal pool müüdud. Praegugi on Stockis mh kollektsionääridele nende õlleklaase müügil. Kusjuures see on selline õlu, mida lätlased on ise mulle pidevalt soovitanud kodu vedada muude nende kohalike õllede ees
          308

          Kommentaar


            Kas Saaremaa Tuulik on teinud kambäkki või olen lihtsalt õluletis silmad kinni viimastel aastatel käinud? Pole seda 0.5 pudelis üldse kaenud. Igastahes päris hea on.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Valmiera oma on vahelduva eduga igal pool müüdud. Praegugi on Stockis mh kollektsionääridele nende õlleklaase müügil. Kusjuures see on selline õlu, mida lätlased on ise mulle pidevalt soovitanud kodu vedada muude nende kohalike õllede ees
              Ostsin Stockist prooviks. Rohkem ei osta.

              Kommentaar


                Tallinna vanalinnas asuva Eesti suurima õllesortimendiga Drink Bari juhataja James Ramsden oli mures: Eesti õlletootjad alahindavad jälle kohalikke õllesõpru!

                On keegi neid proovinud?
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Pühade ajal sai munade sügamise kõrvale ka mõned õlud mekkimiseks võetud.

                  Brewdogi Trashy Blonde - üllatavalt maitserikas oma madala vollisisalduse (4,1%) kohta. Pole nii ülevõlli kui Punk ja seega pisut enam kui mekkimise-õlu.
                  Mikkelleri Cream Ale - Naiss. Väga pehme ja natuke magus, kuid lõpus siiski kohaselt humalane. Võiks arvata, et sobiks hästi õllesõpradest daamidele, kuid ma ei kahtleks isegi seda uuesti ostmast.
                  Mikkelleri Texas Ranger - tavaliselt, kui ma söön jalopeno-kaunu, meeldib mulle õlut peale lonksata. Porter, kus on juba kaunad sees, on küll huvitav, aga mitte minu arusaam õigest meelelahutusest.
                  Mikkelleri Green Easter IPA - kange (7,0%), lonksu alguses puuviljane, pärast kuradi humalane. Klaasi lõpus muutus sümpaatsemaks, aga natuke kibe minu isikliku maitse jaoks. Boonusena kõige ägedama sildiga:

                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    minu jaoks jäi see trashy blonde kuidagi liiga mõrudaks, ei mekkind üldse võrreldes pungi ja hardcore'iga. mökus on nüüd mõnda aega saanud mikkelleri koppi ipa't, mis pmst maitseb nagu brewdog'i punk ipa ja kohv oleks abieluvälise sohilapse saanud. ühesõnaga - väga maitsev. kuigi ma üldiselt kohvisõber ei ole, siis selle õllega kokku passib hästi, annab lõppmaitsele magusust juurde. tallinn music week'i ajal sai ka drink baaris käidud ja kaks päeva järjest võtsin mikkeller'i black hole'i (13,1%). lauda sattunud suvalised neiud seda õlleks ei pidanud, mulle igatahes maitses. vintske, tummine ja rammus, mida arvata oligi pmst. alla läks kergemini kui ma ootasin, nii et kõik suurepärane. kindlasti võtan veel.

                    järgmine kord peaks brewdog'i tokyo (18,2%) ära proovima. on keegi joond? cream ale on ka listis.

                    Kommentaar


                      jyriöö ütles, et peaksin siin oma kogemusi jagama. No palun - jõin eile Saku Originaali (ühe, purgis). Oli üsna külm, veidi hoidsin ka sügavkülmas, kuid maitset päris ära kaotada ei suutnud sellegipoolest. Ilmselt ootan jälle mõne aasta, kui mekin seda saasta.

                      Tokyo - võtsime sõpradega viie peale ühe pudeli ja mekutasime viskiklaasidest. Ma ei oska nii kenasti kui fitti kirjeldada, aga elamus oli ta kindlasti. Magus ja kange. Kogus oli ka paras, tervet pudeli (0,33) ära joomiseks kulunuks mul pool päeva.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Njaa. Trajapsid! Nüüd on nad leiutanud külmutatud vahu. Noh, et õlu ikka külm püsiks!

                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Njaa. Trajapsid! Nüüd on nad leiutanud külmutatud vahu. Noh, et õlu ikka külm püsiks!
                          Näeb välja nagu ilus s***junn.
                          DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                          Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                          AD e. Andekas Disainer...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                            Näeb välja nagu ilus s***junn.
                            Sitasõber teab!
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Mikkelleri Texas Ranger - tavaliselt, kui ma söön jalopeno-kaunu, meeldib mulle õlut peale lonksata. Porter, kus on juba kaunad sees, on küll huvitav, aga mitte minu arusaam õigest meelelahutusest.
                              tuleb nõustuda, pärast söömist suu õhkas ja kõht valutas nagu oleks õhtu otsa mehhiko toitu näost sisse ajanud. esimene texase ranger jäi ilmselt ka viimaseks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Mikkelleri Texas Ranger - tavaliselt, kui ma söön jalopeno-kaunu, meeldib mulle õlut peale lonksata. Porter, kus on juba kaunad sees, on küll huvitav, aga mitte minu arusaam õigest meelelahutusest.
                                Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                                tuleb nõustuda, pärast söömist suu õhkas ja kõht valutas nagu oleks õhtu otsa mehhiko toitu näost sisse ajanud. esimene texase ranger jäi ilmselt ka viimaseks.
                                Ma pidin eile oma suud 0,5 liitrise gin long dringiga kustutama.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X