320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    eile sai mökust viimane koppi ipa ka ära võetud. kahju tegelikult, sest väga mõnus õlu oli, aga õnneks tänasest saab mikkeller'i first frontier ipa't, mis tuleb ruttu ära proovida! keegi joonud?

    Kommentaar


      Postitus Perekooli foorumist:

      Norra restoranis ei võtagi keegi alkoholi. Rahakott pole inimestel lihtsalt nii paks, et seal alkoholi osta. Peab ikka vihane oma rahakoti peale olema, kui seal üldse restorani lähed, alkoholi peale mitte ei mõtlegi meie Norras. Aga muidu nt. suusareisil õhtuti ikka pokaali veini joome selstskonnas. Aga mitte iialgi kahekesi mehega kodus olles. Ei õlut, veini ega midagi muud. Mina pean üksi (ja kahekesi) pudeli veini või terve õlle üksinda ärajoomist tõesti alkoholismiks.

      Kommentaar


        See saku "Õ" pidi mingi hirmus peen/eksklusiivne jook olema, kuid välja näeb küll nagu mingi retro või säästukas. Juua kõlbas küll, aga eriline gurmaan pole kah (järelikult sitt).
        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

        AD e. Andekas Disainer...

        Kommentaar


          Jõin täna ühe pudeli kodukootud tumedat ja sõin pähkleid peale. Nüüd on jube raske olla juba tunde. Põhja alt pole visanud paremaks pole läinud. Elagu 13 ja reede.

          Kommentaar


            Jõin täna ka vahelduseks paar õllet. Ilmselt pole küll gurmaanide teema, aga minu haardesse polnud varem kumbki nendes jõudnud. Kõigepealt läks käiku Saku Praha õlu, mis mekkis täitsa hästi, selline mõnus mahe ja maitsev. Paraku teiseks käepärast olnud pudeliks oli Saku Manchester. Too oli ikka puhta solk. Umbes nagu see A Le Coqi "Red Special" - villitud tavalise vee asemel mingist roosteveest, et värv oleks selline punakas. Maitse oli ikka üsna kehva. Hästi natukene meenutas granaatõuna D-Lighti aga kui D-Light oli selline värske ja mõnus siis Saku Manchester oli pigem imal. Ei istunud mulle see mitte üks törts, rohkem seda kindlasti ei osta.

            Kommentaar


              Rascal! Enjoy the First Frontier! It's my current favourite - quite bitter, so watch out. I also suggest "American Dream" - very easy drinking beer made with American hops. Soon I will be getting some fantastic beer from New Zealand. And if you want the total beer experience and you are feeling rich, then you must try "beer geek brunch cognac edition"...quite simply changes the dimensions of a beer.
              Hello to all - it's nice to find that good beers are being discussed on here! Thanks for those who's visited my blog too

              Kommentaar


                James is here
                James is there
                James is fucking everywhere!

                How the hell did you found this place?
                Supplies!

                Kommentaar


                  I'm like Batman. Whenever someone is discussing Saku or A Le Coq, a symbol flashes in the sky, telling me it's time to put on my cape and come to their rescue.

                  Kommentaar


                    good to see you here, james!

                    Kommentaar


                      Palun, püsi rõvedustega oma blogis. Foorumit loevad teised inimesed ka.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Meaning what? Meaning that people might get offended over MY comments on beer?

                        Kommentaar


                          haha, no james, that was obviously to stok and his originaal-drinking antics. apparently he's also an avid blogger.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Nows THAT's a blog that should be worth reading.

                            Kommentaar


                              Jõin Double Bocki ja Taurust. Ja sain üllatuse osaliseks. Positiivses mõttes. Ma ei ole näinud ühelgi teisel saku õlul vahtu nii kaua peal püsimas, kui Taurusel. Värv, lõhn maitse on kõik totaalselt erinevad sellest mida meile "premiumite" pähe müüakse. Vastupidiselt sellele mida ma ootasin (ja ootasin ma aknooliga segatud sogast vedeliku). Pole mingi gurmeeõlud ja 7 vollit on 7 vollit, aga kindlasti parem suutäis, kui originaal.

                              Welcome James.

                              Kommentaar


                                Rimi õllerallist kõik audis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X