320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Ajage vanimale õllele küüned taha http://www.ebay.com/itm/Worlds-oldes...t_21710wt_1140

    Hind on küll veidi soolane, aga kui natuke siit sealt kokku hoida ...
    A. Le Coq aastast 1869: 150 aastat merepõhjas lebanud õllepudel jõudis kodutehasesse

    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Tumeda Iiri õlle joojana (muud sorti õlut juba ammu ei tarbi), aga totaalse õllevõhikuna haarasin poest purgi minu jaoks uue kaubamärgiga Murphy's. Päris maitsev oli.
      Kas sa ostad oma iiri õlled eestist? Midagi peale Guinness draughti pole nagu silma jäänud.

      Shaparkz ostsin eile Dr!nk Shopist Meantime coffee porteri. Tänud, väga omapärane kohvi maitse

      Kommentaar


        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
        Kas sa ostad oma iiri õlled eestist? Midagi peale Guinness draughti pole nagu silma jäänud.
        Suuremates Selverites on olemas. Nagu ka valik muid teistes kettides puuduvaid eksemplare.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Trimpan just seda alecoq orcanicut.Sai yks pudel prooviks võetud, mõtlesin et puhta solk aga kannatab juua küll
          T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

          Kommentaar


            Algselt postitas ELLvanaPEER Vaata postitust
            Trimpan just seda alecoq orcanicut.Sai yks pudel prooviks võetud, mõtlesin et puhta solk aga kannatab juua küll
            no alecoqi kõige kehvem õlla on ka parem kui saku parim!
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              no alecoqi kõige kehvem õlla on ka parem kui saku parim!
              Suht nii ta on, aga karl on siiski mulle meelepärane
              T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

              Kommentaar


                Sitta toodavad mõlemad, imho, nii Suck kui Cock. Samas on mõlemil siiski toredusi ka. Tõmmu Hiid ja Saku Hele näituseks. Eks see ole igavene konfrontatsioon. Ise tarvitan mõlemi pruulikoja toodangut ja ei oskaks küll valida, et kui ükspäev peaks ainult ühe juurde jääma, et siis kumb see oleks.

                Mingi gurmaan ma otse loomulikult ei ole ja siinset vestlust vaatan suhteliselt suurte silmadega üldiselt. Hullu teadust pannakse kohati. Aga ei, absoluutselt, ignorant olen lõppeks ju ikkagi mina.

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  no alecoqi kõige kehvem õlla on ka parem kui saku parim!
                  ma olen alati suurte silmadega vaadanud neid ALE COQ VS SAKU vendi. võtsime siis ühel kratist kinni, valasime saku originaali, ale coq premiumi, rocki, ice, pilkud ja aleksandri tüübile valgetesse topsidesse ja lasime härral hea maitsta. tulemus oli ootuspärane, vend ei saanud ööd ega mütsi aru, milline neist Ale Coqi või Saku õlu on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    no alecoqi kõige kehvem õlla on ka parem kui saku parim!
                    mis on sinu arust saku parim?
                    ma olen päris kindel et Maiz ei ole parem kui näiteks Rock ..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Joks Vaata postitust
                      ma olen alati suurte silmadega vaadanud neid ALE COQ VS SAKU vendi. võtsime siis ühel kratist kinni, valasime saku originaali, ale coq premiumi, rocki, ice, pilkud ja aleksandri tüübile valgetesse topsidesse ja lasime härral hea maitsta. tulemus oli ootuspärane, vend ei saanud ööd ega mütsi aru, milline neist Ale Coqi või Saku õlu on.
                      duubeldan
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        mis on sinu arust saku parim?
                        ma olen päris kindel et Maiz ei ole parem kui näiteks Rock ..
                        Õllegurmaanid vihastavad teema labastamise pärast praegu, aga andke andeks, Rock ei ole inimese õlu...

                        Kommentaar


                          kindlasti pole tegu parima õllega mis saadaval, aga ei ole tal ka midagi viga, parem kui enamus saast mis meil toodetakse. kindlasti parem kui maiz.
                          inimene on üüratult lai mõiste

                          Kommentaar


                            Prismas Krušovice tume 0.99+pant. Mekib hästi.

                            Kommentaar


                              Viru Õlu on välja lasnud mingisuguse gurmaaniõllede seeria, millest eile kahte ka isiklikult proovisin. Ikka ja jälle pean tõdema, et Viru Õlu kasutab õlle valmistamisel mingit solki või peseb oma vaate mingi x kemikaaliga, üks ja sama jube järelmaitse oli, on ja jääb ilmselt ka edasipidi.
                              Õllede hind oli muideks päris soolane, pudel maksis vist 1.19 pluss pant.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                inimene on üüratult lai mõiste
                                ...nagu on seda ka õlu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X