320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Peale Pulsi ja Krieki on veel mingeid sorte häid ja mahedaid kirsiõllekesi? Kuidagi eriti hästi lähevad need tooted viimasel ajal kurgust alla.
    Saku Antvärk Cherry Brew.

    Päris paljud arvestavad oma toidumenüüs erinevate asjadega kartuli kõrval, näiteks tatar, riis, makaron, toorsalat jne.
    Miks peaks siis õlle puhul ainult ühele kaardile jääma?
    Jään vastuse võlgu ETV doki nime osas aga teemaks olid seal kohalikud väikeõllemeistrid. Seal üks degusteerija ütles, et Eestis on toimunud mitte õlle evolutsioon, vaid revolutsioon. Ja tema mõte sisaldas midagi sarnast, et meil juuakse palju lagerit ja arvatakse, et SEE ongi ainus õige õlu. Tegelikult on ju pilt hoopis mitmekesisem ja värvikam. Minagi ei joonud kunagi midagi mis oli must, punane või helendas kahtlaselt.
    Käsitööõlle turul leidub jube palju veiderdamist, ületrumpamist ja eksperimenteerimist, seetõttu kukub välja väga palju jõledusi. Tihti on suuremate tootjate eriseeriad hoopis meelepärasemat laadi.
    Aga kui ei proovi, siis teada ei saa
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Harimatud inimesed, kes käsitöö õllest lugu ei pea

      Nagu ka eelnev postitaja ei arvanud ma midagi õllest, mis on teist värvi. Porter oli alkohoolikute ja eluheidikute õlu mu jaoks. Võibolla on asi vanuses, kuid nüüd ma joon midagi muud peale porteri või stouti väga harva. Pühaste Dekadents on mu lemmik näiteks, pole vist paremat õlut proovinud.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Harimatud inimesed, kes käsitöö õllest lugu ei pea
        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust

        Nagu ka eelnev postitaja ei arvanud ma midagi õllest, mis on teist värvi. Porter oli alkohoolikute ja eluheidikute õlu mu jaoks. Võibolla on asi vanuses, kuid nüüd ma joon midagi muud peale porteri või stouti väga harva. Pühaste Dekadents on mu lemmik näiteks, pole vist paremat õlut proovinud.
        Karmid sildistamised härra. Tegemist on trendiga, mis on tulnud, et minna.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          [B]

          Karmid sildistamised härra. Tegemist on trendiga, mis on tulnud, et minna.
          See on täpselt samamoodi sildistamine.

          Umbes nagu hapukapsas ja sealiha on ainuke õige toit, mida süüa, sest me pole osanud oma eksistentsi jooksul midagi paremat välja mõelda. Ja see muu, mida teised teevad, maitseb nii halvasti ning kaob kindlasti varsti ära.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
            [B]

            Karmid sildistamised härra. Tegemist on trendiga, mis on tulnud, et minna.
            Kohe kindlasti mitte. See "trend" on olnud kauem kui sa ette kujutada oskad. See, et sinu maailma mahtus see hiljuti ei tähenda, et see ära kaoks. Jah, sellest ei saa kõikide lemmik ja ei peagi, aga ära ta kindlasti ei kao.
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Poes viin maksab 7-8 korda rohkem kui õlu. Käsitööõlu maksab sama palju kui osta kellegi käest käsitöö viina nii, et suht lollid olete kes joote seda fancyt stuffi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Poes viin maksab 7-8 korda rohkem kui õlu. Käsitööõlu maksab sama palju kui osta kellegi käest käsitöö viina nii, et suht lollid olete kes joote seda fancyt stuffi.
                Võrdled head naist Sõle litsiga. Igaühele oma.
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  Kellele ema, kellele tütar.
                  Ega see vaidlus nii ehk naa kusagile ei vii.
                  Võib käsitöö-õlu seest leida rämpsu ja võib suuurtööstuse jookidest leida pärleid.

                  Ehk klõmm!
                  Võta ette see mis meeldib ja ära torise
                  Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                  Kommentaar


                    Mingi saunaõlu oli kyll väga hea, kus etiketil mingi prillidega pooltulnukas peal...tavaliselt aetakse käsitööõlled liiga humalaseks minu arust

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Võrdled head naist Sõle litsiga. Igaühele oma.
                      Kes või mis on Sõle lits?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
                        Kellele ema, kellele tütar.
                        Ega see vaidlus nii ehk naa kusagile ei vii.
                        Võib käsitöö-õlu seest leida rämpsu ja võib suuurtööstuse jookidest leida pärleid.

                        Ehk klõmm!
                        Võta ette see mis meeldib ja ära torise

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                          Kes või mis on Sõle lits?
                          Sōle lits on inimene, ei naine. Kes on fenta vöi antsu orkis. Kes pakub odava rahaeest seksuaalseid teenuseid. Teenuse osutamine toimub Sõle tänaval. Kolde konstaabli majakõrval oleva Säästuka, Neste, Hessi parklas. Söidad autoga poodi, pargid ära ja kui jääd mökutama korra siis umbes minutiga ilmub autoukse juurde...mmm naisolevus, ilma hammasteta ja ilmselt kerge pauguall. Ning lausub legendaarsed sönad. Sex hotšes? tvaatsat evra. Minett desjat evra. Kui sul vaatamisest süda pole pahaks läinud, vöid proovida.

                          E: Kuigi viimasel ajal see vist tagasitõmmanud. Vähemalt seal rajoonis. Sai seal seistud moned nadalad tagasi väheaega. Pakkumist ei saanud.

                          Kommentaar


                            päriselt ka sellised tariifid? aga mis hinnad on normaalsete prostidega kesklinnas?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                              Sōle lits on inimene, ei naine. Kes on fenta vöi antsu orkis. Kes pakub odava rahaeest seksuaalseid teenuseid. Teenuse osutamine toimub Sõle tänaval. Kolde konstaabli majakõrval oleva Säästuka, Neste, Hessi parklas. Söidad autoga poodi, pargid ära ja kui jääd mökutama korra siis umbes minutiga ilmub autoukse juurde...mmm naisolevus, ilma hammasteta ja ilmselt kerge pauguall. Ning lausub legendaarsed sönad. Sex hotšes? tvaatsat evra. Minett desjat evra. Kui sul vaatamisest süda pole pahaks läinud, vöid proovida.

                              E: Kuigi viimasel ajal see vist vähe tagasitõmmanud. Vähemalt seal rajoonis. Sai seal seistud moned nadalad tagasi väheaega. Pakkumist ei saanud.
                              Eks ka sõle litsidel on standardid ((

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cabron Vaata postitust
                                päriselt ka sellised tariifid? aga mis hinnad on normaalsete prostidega kesklinnas?
                                No oleneb mis on kellegi jaoks normaalne. Nasfali jaoks nt. on lagi juba seal Sõles. Aga noo nii alates 100-... euri ilusti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X