320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Naabrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Ma olen ka kuulnud, kuidas perekond Martin hommikuti möödasõitvate trammielanike silme all hommikusööki tarbivad.
    Alatu laim. Kui, siis bussielanike. Kui, siis üht liiget perekonnas! Ja nüüd on ruloo!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Alatu laim. Kui, siis bussielanike. Kui, siis üht liiget perekonnas! Ja nüüd on ruloo!
      Võib ka number 3 buss olla.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Võib ka number 3 buss olla.
        Vastikud perverdid.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Aga minu naaber on kalamaja rahva uue vihavaenlase Prokapital tegevjuht Allan Remmelkoor. Talle meeldib verandal päris valjult naisi nikkuda. Veranda on minu aknast 5 meetrit. Muidu suht igav naaber.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
            Aga minu naaber on kalamaja rahva uue vihavaenlase Prokapital tegevjuht Allan Remmelkoor. Talle meeldib verandal päris valjult naisi nikkuda. Veranda on minu aknast 5 meetrit. Muidu suht igav naaber.
            Peaks Ekspressi sahinatesse lükkama...

            Kommentaar


              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              Aga minu naaber on kalamaja rahva uue vihavaenlase Prokapital tegevjuht Allan Remmelkoor. Talle meeldib verandal päris valjult naisi nikkuda. Veranda on minu aknast 5 meetrit. Muidu suht igav naaber.
              Pead tihti akent pesema?

              Kommentaar


                Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                Pead tihti akent pesema?
                Seestpoolt.

                Kommentaar


                  Fbs oli kuskil täna mingi jutt, et kõikidel inimestel on vist naabrite kohta välja mõeldud mingid omapärased hüüdnimed. Mis te siis olete välja suutnud genereerida?

                  Endal elavad majas:
                  Rullnokk, kes pidevalt mingit ronti üritab korda teha.
                  Bussivend - ainuke inimene majast, kes liigub ringi mingi töö bussirondiga.
                  Väino - lihtsalt kõva mees. 84a vana aga käib 3x nädalas jõukas + kepikõndi ülejäänud päevadel va pühapäev.
                  Rasta/Emo - Rasta juustega wannabe macho naine. Kui öelda tere, siis lihtsalt kõnnib tuima näoga mööda, proovitud paar korda ja enam ei proovi
                  ülemised - ei pea vist selgitama.
                  Hyundaimees - sõidab teadagi mis autoga.
                  kohtunikud - paar, kes passib palju rõdul. Korra kommenteerisid, et meie kutsikas kõnnib päris kenasti kõrval kaasas. Eks nad siis puurivad meid tihti oma kriitilise pilguga kui parklast tuppa kõnnime.
                  Tipsutädi - Mutike, kellel oli koer nimega Tipsu.
                  Vanglanaine - Töötab vangla sööklas vms.
                  "See mutt keda kunagi ei näe" ja mõnele anonüümsemale pole veel nime välja mõelnud.

                  Hmm, huvitav kuidas nad mind kutsuvad?
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Naabriemme- Keskealine naine, kes elab kõrval korteris (tema peres on veel "naabrissi" ja "naabripoeg". Vahel kuuleb väljendit ka toyotapere (kuna 2 autot samasugused avensised).
                    Venelased/empoweri onu - kui lapsed koju tuuakse/lasteaia viiakse on terve trepikoda vene keelset kisa täis.
                    Bemmimees - sõidab bemmiga
                    Polo tibi - mingi chickita, kes ei oska eriti parkida ja sõidab pologa
                    Jeebivend - noormees, kelle muusikamaitset teab terve linn. Õhtul on kaugelt kuulda, kui noorhärra koju jõudma hakkab. Tümps tuleb enne ja siis tema järgi. Väidetavalt on ka linnas sees teda nii ära tuntud, ise ei oska kinnitada.
                    Tibin - Jeebivenna elukaaslane, omab geelküüsi, taskukoera ja päris head raami.
                    Toyotavend - Polo tibi elukaaslane, veits vähem oss kui jeebivend.
                    Boraonu - sõitis Boraga, nüüd audiga aga nimi jäi.
                    (Honda)poiss - mingi tüüp, kes talvel lükkas koguaeg lund. Vahel vist sõidab vanemate Hondaga.

                    Kommentaar


                      Praeguses korteris elades (1,5 aastat) ei tea ma ühtegi enda naabrit. Kõrvalkorteris on mingi vene vanem paar ja selle paari mees on paar korda üritanud suhelda, aga kuna ma olen tuntud sotsiopaat, siis ma olen vastanud viisakalt. Kuna ma olen kodus enamasti 23-st 8-ni, siis pole ka mingit põhjust suhelda olnud.

                      See-eest varasemastes kohtades on paar šeffi tegelast olnud.

                      Eelviimane korter, Faehlmanni tänaval - ilgelt fäänsi maja oli, kus pooltel elanikel olid taskukoerad. Ainus meeldejääv jorss oli mingite tuntud vene ärihaide võsuke, kes oli konstantselt joobes ja loopis täispeaga kaheksanda korruse terrassilt krevetisalatit ja Moeti pudeleid alla.

                      Eeleelviimane korter, Invaliidi tänaval - nii fäänsi polnud ja kõigele lisaks oli ühistu esinaine minu ülemine naaber. Kolisin sisse enda sünnipäeval ehk alustasin kohe läbensiga. Keegi (kahtlustan Mazzi) ajas trepile punast veini ja järgmisel hommikul kerges pohmakas üles ärgates oli ühistu esimutt mu ukse taga ja lasi rõlge registriga, kuidas ta laseb mu kohe välja visata ja üleüldse siin majas nii asjad ei käi. Tegin enda võluvaima naeratuse pähe ja ütlesin, et kõik on chill. Ta ei uskunud ja röökis edasi.

                      Järgmine kord röökis ta seepeale, et mul viskas tema pojapoja (ta elas koos enda mehe, tütre ja tütrepojaga) trampimine üle. Pojapoeg oli üsna õnnetu laps, kuna tema peale karjuti pidevalt, sest tema emal oli ilmselge kepinälg ja seetõttu kergelt frustreerunud. No ja siis selle peale lasin ma muusikat ja kui nad ukse taga kolistasid, siis lahti ei teinud. Hommikul hakkas taas pröökamine pihta, ma panin jälle enda võluvaima naeratuse ette ja asi lõppes sellega, et proua nuttis, kuidas maja vajub, keegi ei taha remondi eest ka maksta ja ta tahaks, et tema tütar ikka mehe leiaks. Läksime lahku sõpradena.

                      SIis ta korraga avastas, et ma töötan ühes ajalehes ja pärast seda sain ma kõik andeks. Kui muusika oli kõva, siis tuli ja ütles: "kas saaks sutsukene vaiksemaks."

                      Kui ma korra võitsin mingi auhinna ja olin telekas, siis tõi ta mulle lille ja õuna.

                      Kunagi kui ma läksin enda tüdruksõbraga skaibi teel tülli ja ta pikalt saatsin, siis lendas mu tüdruk sinna ja kuna ma ei tahtnud teda sisse lasta, siis küsis südikas naine redelit, et mu aknast sisse ronida. Naabrimutt oli solidaarne ja ei andnud. Lasin mingi hetk naise ise sisse ja tüli sai läbi. Lahe mutt oli.

                      Ta hooldas ka maja ümber olevat aeda, mis on suveõhtutel marukasulik koht, kui on vaja näiteks kesköö paiku mingit naist rautada, aga kummagi koju minna ei saa.

                      kolmas korter - Kopli tänaval - maja esimesel korrusel oli Päästearmee, paar korrust ülalpool oli Rain Tolk. Seetõttu sain mitmel korral suurte alkokoormate alla mattunud Andres Maimikut sisse lasta. Korteris olid hiiglaslikud kõlarid ja imestasin, et kuidas minu läbensid naabreid ei ehmata. Kui minuga aasta pärast leping üles öeldi, siis selgus, et naabrid olid pidevalt korteriomanikule kaebusi saatnud, aga mulle ütlesid endiselt rõõmsalt tere. Türa, tulnd ja öelnud. Läbensid olid muidugi tihedad ja robustsed. Õnneks ma jäin vahepeal enne eika ja cannumani tulekuid magama, see ilmselt säästis naabreid kõvasti.

                      neljas korter - Tööstuse tänaval - üldiselt mõttetu koht, kuna naabrimutt tõmbas iga kergema muusikapala peale totaalmentaliks. Ise jõi ja nussis meessooga üsna valjult. Pärast kolis minu korterisse Mazz, tal läks eriti persse, kuna talle kutsuti ka politsei ja sai trahvi.

                      viies korter - Siili tänaval - elasin enda toonase tüdruku ema kolmetoalise korteri ühes toas (tsikk ise oli Tartus). Muidu oli chill ja rahulik, kuna söök oli laual, kodu korras ja üleüldse. KOrra juhtus muidugi ilge jama, kui pärast mingit Päevalehe jõulupidu pidin ühe praeguse tuntud telenäoga koju sõitma, aga kolleegi Laagrisse viies (mul oli taksokaart) selgus, et ta hoiab ümber minu kinni ja magab. Äratasin pikalt, aga ei võtnud pilti ette. Niisiis juhtuski, et võtsin julguse kokku ja viisin kolleegi endaga kaasa. Mõtlesin, et kell 4 öösel ilmselt magatakse ja üleüldse.
                      Kui ma siis tsikk üle õla ust jubevaikselt lahti urgitsesin, siis selgus, et mu tüdruksõbra ema oli ka enda firmapeolt tulnud. Nii me siis vaatasime uksel tõtt - tema veidi joonud, mina ka ja üle minu õla pilditu tsikk. Õnneks oli mul mõistust päev-kaks hiljem enda tsikile juhtum ära rääkida, kuna nädala pärast võttis tema ema selle ka ääriveeri jutuks. Suhtkoht chill oli.

                      Jubedalt on tunne, et ma olen sest kõigest kuhugi kirjutanud, aga las olla.

                      Kommentaar


                        Tartus raekoja platsis

                        1. Narkodiiler - kutsusin teda selliselt, sest ta oli ka. 2 aasta jooksul nägin meest keskmiselt nädalas korra. Mitte kunagi kainelt. Ja mitte kunagi ei olnud ka ise kaine. Väga sõbralik oli osade inimestega, teistega jälle mitte. Kord rääkisime perest ja naistest suitsu tehes, siis sõitis kellelegi valesti vaatamise pärast molli ja jätkas juttu "ühesõnaga, ma elan emaga koos ja keeruline on".
                        2. Pokkerimängija - kutsusin teda selliselt, sest ta oli ka. Ainult et kaotav ja poolele linnale võlgu.

                        Tartus Raadil Keskmisest uuem maja paar aastat tagasi avatud maxima vastas.

                        1. omad - nad olid omad. Samuti tudengid ja korterikaaslaste sõbrad. Ühiskelder meil ja 9 kuu taaravaru tõi sisse 170 eur. Olid ajad.
                        2. ossiemme. Ossiemmel oli oss poeg ja pojal ossitüdruk, kellel oli ka väga hea raam. Ossipoeg oli soomes ehitusfirma omanik. Nii 25-26 aastane, sõitis x6-ga. Tüüpiline rõõmus ossipere, kes tegelikult olid päris toredad. Vahepeal aga pidusena oli vajalik x6-ga pool aeda ülesse künda talvisel ajal. Esimese lume sulamisel aga olid mehed platsis ja istutasid uue muru ja jutud. Respekt.

                        Tallinnas, kesklinnas

                        1. Jaan Toots - kutsun teda selliselt, sest ta nimi ongi Jaan Toots. Kahjuks Kati on juba ammu välja kolinud.
                        2. airbnb-kad.
                        3. spordimees - koguaeg mingid rattasõidud ja jooksud. Toidukorv tundub ka maru tervislik. Seda imelikum on teda umbes korra kvartalis täiesti suvalisel teisipäeval kell 11:00 hommikul full mälleris lifti nuppu otsimas.

                        Kommentaar


                          Ma esialgu lugesin, et 25-26 aastasel ossipoisil on ossitüdruk (tütar). Peas juba mõtlesin, et no siuke alla 8ne tütarlaps ja siis sa hakkad tema raamist rääkima ja ma mõtlesin wtf...
                          Juba olin pedobear vastust lõpetamas kui üle silmitsedes sain aru, et oli mõeldud elukaaslast ikka mitte last.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Tartus raekoja platsis

                            1. Narkodiiler - kutsusin teda selliselt, sest ta oli ka. 2 aasta jooksul nägin meest keskmiselt nädalas korra. Mitte kunagi kainelt. Ja mitte kunagi ei olnud ka ise kaine. Väga sõbralik oli osade inimestega, teistega jälle mitte. Kord rääkisime perest ja naistest suitsu tehes, siis sõitis kellelegi valesti vaatamise pärast molli ja jätkas juttu "ühesõnaga, ma elan emaga koos ja keeruline on".
                            2. Pokkerimängija - kutsusin teda selliselt, sest ta oli ka. Ainult et kaotav ja poolele linnale võlgu.

                            Tartus Raadil Keskmisest uuem maja paar aastat tagasi avatud maxima vastas.

                            1. omad - nad olid omad. Samuti tudengid ja korterikaaslaste sõbrad. Ühiskelder meil ja 9 kuu taaravaru tõi sisse 170 eur. Olid ajad.
                            2. ossiemme. Ossiemmel oli oss poeg ja pojal ossitüdruk, kellel oli ka väga hea raam. Ossipoeg oli soomes ehitusfirma omanik. Nii 25-26 aastane, sõitis x6-ga. Tüüpiline rõõmus ossipere, kes tegelikult olid päris toredad. Vahepeal aga pidusena oli vajalik x6-ga pool aeda ülesse künda talvisel ajal. Esimese lume sulamisel aga olid mehed platsis ja istutasid uue muru ja jutud. Respekt.

                            Tallinnas, kesklinnas

                            1. Jaan Toots - kutsun teda selliselt, sest ta nimi ongi Jaan Toots. Kahjuks Kati on juba ammu välja kolinud.
                            2. airbnb-kad.
                            3. spordimees - koguaeg mingid rattasõidud ja jooksud. Toidukorv tundub ka maru tervislik. Seda imelikum on teda umbes korra kvartalis täiesti suvalisel teisipäeval kell 11:00 hommikul full mälleris lifti nuppu otsimas.
                            Kati läks ju üsna laevaks?

                            Kommentaar


                              Laev laevaks, aga tundus selline, kes ikka õudsalt tahab... suhkrut tulla laenama. Oleks enda naise saatnud poodi ja... Kati kükke tegema. Oleks äkki siiamaani Jaaniga koos.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Laev laevaks, aga tundus sellise, kes ikka õudsalt tahab... suhkrut tulla laenama. Oleks enda naise saatnud poodi ja... Kati kükke tegema. Oleks äkki siiamaani Jaaniga koos.
                                Kati elas minuga lapsepõlves samas kvartalis ja käis samas koolis. Tema vend Aleksander oli mu klassivend, kes jubedalt nuttis, kui 1. klassis pidime kõik enda nime 10 korda kirjutama. Üks on Raigo, teine on aga kuradi Aleksander. Ühesõnaga oli Kati sellest perest kõige eesrindlikum, kuna üksikema kasvatatavast väga mitmest lapsest oli ta ainus, kes ilma eriliste probleemideta põhikooli lõpetas (loe: jäi kõigest kaks korda istuma). Vennad Raadik, Roman, Aleksander ja Jüri lendasid kõik erikooli. Aleksander ja Jüri said kuulsaks sellega, et olid Võru noorimad korterivargad, kui hilisem mõrvar Dadek nad õhuaknast mingisse korterisse saatis. Nad jäid vahele, kuna üks unustas neist kindad kööki. Üks oli 8 ja teine 9. Dadek sai seepeale Kati emalt pahandada, mille peale tegi Dadek Ojasood ja lõi Kati ema jalaga. Selle peale lendas kohale Kati poolvend, kes lõi Dadekil silmad potisiniseks. Õnneks sai varsti Dadek 15 ja ta pandi kinni. Mõni aasta hiljem sai välja ja tappis kellegi ära. Õudne aeg oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X