320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiportaalide apsakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaatan siin StarSportsi nimelise kanali pealt vutti ja Dida puterdas pika palliga. Telepildis näidati seejärel Ancelottit ning kommentaator sõnas: "And again Dida messes it up...Alberto Zaccheroni constantly conserned."

    Kommentaar


      ETV spordiuudistes öeldi Dmitri Lipartovi asemel Aleksander Lipartov.
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        VIII voor, Eesti Meistriliiga 2007
        Вторник, 24 Апреля, 18:45

        FC Ajax Lasnamäe - FC Ajax Lasnamäe(2:2)

        Стадион: Kuressaares, Kuressaare linnast.

        Голы: 60. Куликов, 80. Кальюсте - 45. Йыгисте, 90+5. О`Коннел-Бронин (пен)

        Предупреждения: 17. Альт - 18.,71. Королёв, 86. Алтосар.

        Удаление: 71. Королёв, 90. Илья Касьянчук.



        III voor, Eesti II liiga Ida/Põhi tsoon 2007

        Воскресенье, 22 Апреля, 13:00

        FC Ajax Lasnamäe - FC Ajax Lasnamäe (2:3)

        Стадион: Tallinnas, Dvigateli st.

        Голы: 32. М. Жидков, 36. Божко - 54. Тейван, 68. Фуксов, 83. Муссаев.

        Предупреждения: 49. М. Жидков, 72. Береговский, 89. Кирсипуу - 10. Рычков, 47. Фуксов.


        Ajaxi kodulehelt selgub, et Ajax mängib enamasti iseendaga.
        FC Ajax Tallinn Футбольная школа «ФК Аякс Таллинн» приглашает мальчиков и девочек от 4-ёх лет заниматься футболом. Наш футбольный клуб имеет 25-ти летнюю историю. В клубе работают опытные и квалифицированные специалисты категорий UEFA и EJL. В нашем клубе есть команды всех возрастов, что делает нас гибкими и уверенными в своём будущем. Наши дети круглый год принимают участие в различных соревно % ваниях и мероприятиях. Чемпионаты, местные и международные турниры, лагеря и футбольные фестивали. Спортивные, познавательные и развлекательные мероприятия ждут Вашего ребёнка

        Kommentaar


          Lagle Pareki kadunud poeg on leitud!


          San Antonio: Michael Finley 26, Tim Duncan 23/12lp, Tony Parek 16/10rs.

          (etvsport)
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            paljud eesti väljaanded:

            fc ükskõik milline inglise klubi...

            Kommentaar


              Off-topicu poole kisub, aga ma ei osanud seda ka kuskile mujale paigutada. Asi selles, et eile ma jäin SL Õhtulehe paberkandjast ilma, selle asemele oli sokutatud Äripäev, mida ma ei ole tellinud. Täna hommikul sain siiski tellitud ajalehe kätte, lehitsen ja korraga teen silmad suureks: rubriigis Sünnipäevalapsed on kirjas must-valgel
              35
              Indrek Roosimägi
              alias Kojamees,
              muusik
              Pilt ka juures ja puha ...

              Kommentaar


                nu tänases postimehes on et Kanter heitis 82.02 ja loom pääses vabadusse
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Algselt postitas lennat Vaata postitust
                  Off-topicu poole kisub, aga ma ei osanud seda ka kuskile kujale paigutada. Asi selles, et eile ma jäin SL Õhtulehe paberkandjast ilma, selle asemele oli sokutatud Äripäev, mida ma ei ole tellinud. Täna hommikul sain siiski tellitud ajalehe kätte, lehitsen ja korraga teen silmad suureks: rubriigis Sünnipäevalapsed on kirjas must-valgel
                  35
                  Indrek Roosimägi
                  alias Kojamees,
                  muusik
                  Pilt ka juures ja puha ...
                  Ja sama viga olevat juba teist aastat järjest olnud. Ja muidugi seda ka, et tegelikult peaks Kojamehe sünnipäev kuskil aprilli alguses olema

                  Kommentaar


                    Just, just, selles point oligi ... SL Õhtulehe lapsajakirjanikud aga muhelevad oma järjekordset šedöövrit vaadates ...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Ja sama viga olevat juba teist aastat järjest olnud. Ja muidugi seda ka, et tegelikult peaks Kojamehe sünnipäev kuskil aprilli alguses olema
                      no siinsamas foorumis ju lausa teema, kust seda tuvastada saab - 9. aprill on see õige päev. muide leidsin ka sellise lehe, kus samuti 4. mai kirjas, trateab, kust see tulnud on: http://php.allstarz.ee/index.php?tegevus=mai
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        veits OT, aga nõnda karmi karistust ei oleks isegi Jõuluvana osanud unes näha.


                        Beitar teenis meistritiitli vaatamata karmile karistusele
                        09. Mai10:54Jalgpall

                        Teisipäeval sai kohtusaalis lõplikult selgeks, et vaatamata karmile karistusele on selle aasta Iisraeli jalgpallimeister Beitar Jerusalem, kirjutab Yahoo. Iisraeli jalgpalliliit määras klubile karistuse, mille kohaselt peavad nad neli järgmist kodumängu pidama vähemalt 50 kilomeetri kaugusel kodustaadionist. Samas ei määratud klubile punktide mahaarvamistrahvi. Karistus järgnes pühapäevasele 2:0 võidumängule Hapoel Petah Tikva vastu, kui sajad poolehoidjad meistritiitlit väljakule tähistama jooksid ja üle 50 inimese vigastada sai. Beitari meistritiitlile aitas kaasa ka Tel Avivi Maccabi, kes majandusprobleemide tõttu kaks võidetud punkti kaotas. See tähendas seda, et Beitari edu Maccabi ees oli enne viimast kolme kohtumist 10 punkti.

                        SPORTNET
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ei no anna abi. Päeva pärl tuleb siis seekord Päevalehest. Kõige kurvem on see, et Aet peaks nagu üht-teist ikka jalgpallist teadma, aga näe...

                          Mart Poom tegi eile ajalugu, pääsedes esimese eestlasena Inglismaa kõrgliiga meeskonna algkoosseisus platsile.

                          oijah.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Kas ja kuidas said osa Soome kodusest MM-tiitlist 1995. aastal?

                            Vaher küsib õhtulehes Pasi käest.
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Soccerneti kalasid ka väheke ( http://www.soccernet.ee/results_old.php?id=5&menID=15 )

                              Eesti Koondise sõprusmängude tulemused:
                              01.03.06 22:00 Põhja-Iirimaa - Eesti 1:0 (1:0) >> 01. jaanuar 1970 kell
                              - : (
                              28.05.06 20:00 Eesti - Türgi 1:1 (0:0) >> 13. mai 2007 kell 14:00 Tallinna FC Flora II - Tartu JK Maag Tammeka II 2:2 (1:1)
                              ülejäänud on jällegi 1.jaanuaril 1970 toimunud mängud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Refieus Vaata postitust
                                Soccerneti kalasid ka väheke ( http://www.soccernet.ee/results_old.php?id=5&menID=15 )

                                Eesti Koondise sõprusmängude tulemused:
                                01.03.06 22:00 Põhja-Iirimaa - Eesti 1:0 (1:0) >> 01. jaanuar 1970 kell
                                - : (
                                28.05.06 20:00 Eesti - Türgi 1:1 (0:0) >> 13. mai 2007 kell 14:00 Tallinna FC Flora II - Tartu JK Maag Tammeka II 2:2 (1:1)
                                ülejäänud on jällegi 1.jaanuaril 1970 toimunud mängud
                                Vaata homme või ülehomme hommikul uuesti.

                                Mitte, et parandamine nii kaua aega võtaks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X