320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiportaalide apsakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lennat,see vihje oli asjakohane.M võin kihla vedada,et enamus kehitas siin Randla peale õlgu.Aga mõnus mängumees oli,kui vaja,tuli pani palavikuga 20 sanga ja tegutses väga kasulikult meeskonnale.Kui noorena tennise ja kossutrennis käisin Kalevi hallis,olime poistega täielikud Kalevi fännid,nende trenne ja mänge vahtisime himuga.Korvide all olid mõnusad vahtkummidest pesad,kus sai vedeleda.Meeste mängijanumbrid on ka peaaegu siiani meeles:
    4-Jaan Orav
    5-Mihkel Tiks(hiljem Tiit Sokk)
    6-Heino Enden
    7-Viktor Viktorov
    8-Margus Metstak
    9-Tõnis Randala
    10-Teet Laur
    11-Rašid Abeljanov
    12-?äkki Agur Lunden või mõni leegionär
    13-Mihhail žulanov
    14-Jüri Metsalu
    15-Andres Sõber
    16-Hannes Koik

    vist oli umbes nii?

    Bachmann-Pahman on ju meie Trummi mängija,kohtunik ja noortetreener.Oo,seda ma talle mainin
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Praegu mängus vaheaeg, panen mälu järgi kirja ka vana "hea" Kalevi numbrid:
      4- Anatoli Krikun
      5- Heino Lill
      6- Aleksei Tammiste
      7- Jaak Lipso
      8- Vjatšeslav Filatov
      9- Armand Brosman
      10- Kalle Ilves
      11- Priit Tomson
      12- Jaak Salumets
      13- Jaan Lentsius
      14- kes? Kas Metsar? (krt, juhe jooksis kokku)
      15- Enn Parbo
      16- Arvo Lill
      Tegelt, 12 mängijat ongi ju olemas, keiss klõusd!

      Kommentaar


        Sorry ma eespool postitusi ei lugenud, aga ma ei tea kas teist keegi on märganud, et fcflora.ee teeb lakkamatult apsakaid live ülekannetes. Hea et see ültse on, aga ikkagi..

        Kommentaar


          Minu mõttemaailma järgi tuleb see sellest, et mängul olevad inspektorid/inimesed, kes Florale infot jagavad ei pane tähele/näe õiget inimest, kes näiteks kollase saab või mida iganes.

          aga eks urmar täpsustab

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            Minu mõttemaailma järgi tuleb see sellest, et mängul olevad inspektorid/inimesed, kes Florale infot jagavad ei pane tähele/näe õiget inimest, kes näiteks kollase saab või mida iganes.

            aga eks urmar täpsustab
            Ei-ei. Ma mõtlesin, et jätkuvalt on nii ett. Fc Levadia-Tallinna Kalev 2-2 LÕPPSEIS.
            Nii siis tulen mingi 5min tagasi saidile siis on juba 2-1. Kuigi mäng juba lõppenud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Beaf Vaata postitust
              Ei-ei. Ma mõtlesin, et jätkuvalt on nii ett. Fc Levadia-Tallinna Kalev 2-2 LÕPPSEIS.
              Nii siis tulen mingi 5min tagasi saidile siis on juba 2-1. Kuigi mäng juba lõppenud.
              Ja näite valisid muidugi elust enesest. Ei tule nagu meelde, millal neil selline seis oli?
              PS: pean muidugi lisama, et üldiselt mina neid ülekandeid ei tee. Otsige Flora lehelt parem mujalt apsakaid. Online apsakas oleks vast see, kui jääbki mingi vale tulemus või nimi kirja, vahepealne viga ei loe.

              Kommentaar


                Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                Sorry ma eespool postitusi ei lugenud, aga ma ei tea kas teist keegi on märganud, et fcflora.ee teeb lakkamatult apsakaid live ülekannetes. Hea et see ültse on, aga ikkagi..
                Mis see "ültse" veel on?

                Kommentaar


                  Poomi kohta on täna ajalehtedest huvitav lugeda...

                  SL Õhtuleht:
                  "Kaalusin kõik põhjalikult läbi ning Watford sai enim plusse. Eelkõige arvestasin pere huvidega – Watfordi treeningukeskus asub kohe Arsenali oma kõrval, elame sealt vaid 20 minuti autosõidu kaugusel. Seega ei pea me kolima ning vanem poiss saab samas koolis ja noorem lasteaias edasi käia," tähtsustas Poom.

                  EPL:
                  Watfordi treeningubaas asub mu Londoni-kodu lähistel, jõuan autoga viie minutiga pärale,” ütles Poom. “Pere ei pea kolima, poisid saavad samas lasteaias ja koolis edasi käia. Lõuna-Londonisse Charltonisse minek tähendanuks igapäevaelus rohkem probleeme.”

                  Postimees:
                  «Esiteks saab minust seal ilmselt põhiväravavaht ja teiseks ei kaasne klubivahetusega kolimist ega perest eraldi elamist. Watfordi treeninguväljak asub kodust paarikümne sõiduminuti kaugusel Arsenali staadioni kõrval. Pealegi oli Watford esimene, kes minuga ühendust võttis, ka peatreener Adrian Boothroyd helistas mulle.»
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Seletuseks oleks äkki see, et EPL-ile rääkis Mart oma sõidustiilist natike
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Martin on ikka täiega alla käinud viimasel ajal: Kanepi kohtumine lükkus vihma tõttu homsesse

                      "Siiani pole põhiturniiril ühtegi mängu peetud.."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Martin on ikka täiega alla käinud viimasel ajal: Kanepi kohtumine lükkus vihma tõttu homsesse
                        "Siiani pole põhiturniiril ühtegi mängu peetud.."
                        Ma niisama täiendaks. See tuli otse Pariisist. Tõenäoliselt mõtles siis tänast päeva.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Galaxy peamänedžer Alexi Lalase sõnul võib tehing olla ka äriliselt kasulik. "Me kaalume alati võimalusi, mis võiksid mängijale kasuks tulla ning kui sel on majanduslik põhjendus, siis on varjant ka mängija välja laenata."

                          Variant peaks ikka olema

                          Kommentaar


                            Esa Tinnanen-jipikajee
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Ameeriklanna Venus Williams lõi kolmapäevases French Openi kohtumises kaasmaalanna Ashley Harkleroadi vastu läbi aegade kiireima servi servi, mis naiste tennises iial varem nähtud on. Suurturniiri teises ringis teises setis 4:1 ja 30:0 juhtinud Williamsi servi kiiruseks mõõdeti 207,2 kilomeetrit tunnis. Eelmine rekord 204,3 kilomeetrit tunnis kuulus uue tipptulemuse teinud tennisisti õele Serena Williamsile ning oli servitud eelmisel aastal Cincinnati turniiril.

                              servi servi...
                              AILTON

                              Kommentaar


                                jahilaskmine

                                Kommentaar

                                Working...
                                X