320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiportaalide apsakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    Pealkiri ütleb et Cramo võitis Piritat aga tekstis räägib valga welgist,
    Koondise põhimängija

    Kommentaar


      fcflora.ee

      FC Flora: Stanislav Pedõk, Vjatšeslav Zahovaiko (57. Henri Anier), Marin Reim (46. Jürgen Henn), Martin Vunk, Ken Kallaste, Jürgen Kuresoo, Martin Taska (57. Sander Sinilaid), Siim Roops, Sander Post, Martin Hurt (46. Andres Koogas), Kristen Viikmäe (57. Janar Toomet).

      Martini õde?

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Samast uudisest veel:
        "Fischer oli taas laiema üldsuse tähelepanu keskmes 2001. aasta 9. septembril, kui pooldas New Yorgi terrorirünnaku korraldajaid."
        nojah, nüüd teevad tast veel peakorraldaja ka.

        Kommentaar


          ETV Spordil on täna vist paha päev.



          2003. aastal 2.45 euro eest Evertoniga liitunud McFadden esindas Evertoni 137 korral.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Eriti keeleliselt, aga ka sisuliselt lausa imeline üllitis etvspordilt. Ühe kaunima koha tõin boldis välja.

            Stepney ei tunne end süüdi
            21.01.2008

            Vormel-1 meeskonnast Ferrarist vallandatud insener ja eelmise aasta spiooniskandaali keskmeks olnud Nigel Stepney eitab igasugust vastutust McLareni karistuse suhtes, vahendab sponest.com.
            Kuigi ta tunnistab, et oli Ferrari salajaste dokumentide allikaks, mis leiti Mike Coughlani valdustest, siis oli Stepney süüdi McLareni endine ülemkonstrueerija, kes kasutas informatsiooni vääralt.
            "Ma ei tunne end vastutavalt mitte mingil moel selle üle, mis McLarenis juhtus," vastas Stepney, kes oli enne paremini tuntud kui Michael Schumacheri endine üleminsener.
            "Minu mõttes oli luua kontakt kellegiga, kuid mitte kasu saada. Mõte seisnes rääkida ja näha, mida saaksin mujal teha," lisas ta ning arvatavasti vihjas tema ja Coughlani kokkusaamistele Honda pealikega.
            "Ma muutusin veidi tundlikuks ning keegi kasutas informatsiooni rohkem, kui tegelikult uskusin. Seda poleks kunagi olla tohtinud kasutada sellisel ekstreemsel viisil."
            Ta lisas veel, et kogu lugu pole veel räägitud. Tema autobiograafia, pealkirjaga "Red Mist", peaks ilmuma juulis.
            "Palju on öeldud, kuid ma usun, et palju on veel alles, mida pole öeldud, kuid peaks olema."
            "See on esile toodud mitmel teisel põhjusel, millesse peame süvenema hilisemal kuupäeval."
            "Osa asju on tehtud poliitiliselt. Osa asju oleks tulnud tuua välja võib-olla teisiti."
            Stepney üle peetakse endiselt kohut Itaalias Ferrari poolt. Lisaks on oodata, et tal keelatakse autospordis FIA poolt tegelemine ära.
            Oma tuleviku kohta ütles ta: "Ma arvan, et mul on palju muid huvitavaid võimalusi, (näiteks) minna tagasi mootorispordi algteedele."
            "Ma arvan, et selle aasta lõpus või 2007. aasta lõpus tahtsin nii või naa Ferrarist lahkuda. Kas ma oleksin jäänud Vormel Ühte või mitte, ma ei tea. Minu arvates läheb Vormel Üks teises suunas, kui mina oleksin tahtnud minna."
            sponest.com
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              üks parimaid, mida mina olen näinud.
              tahaks teada, kes see tõlgib neid uudiseid. ebareaalne.



              Klubist lahkus täna aga Queens Park Rangersisse 30-aastane ründaja Daniel Cousin, kelle müügist teenis Fulham kolm miljonit naelsterlingit.



              Rangers rejected Fulham's initial offer, but the Craven Cottage outfit have upped their bid to £3million which the Scottish club have reluctantly accepted.
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar


                ETV SPORT taas:

                Prantsusmaa jalgpalli meistrisarjas teisel kohal olev Bordeaux Girondins jätkab liidri Lyoni Olympique’i survestamist. Neljapäeval alistati kodus 1:0 St. Etienne.

                Kohtumise ainsa värava lõi 56. minutil argentiinlane Fernando Cavenaghi, kui kasutas ära St. Etienne’i kaitsjate eksimuse.

                Kolmapäeval Lorient’i alistanud kuuekordsel meistril Lyonil on 22 mänguga kogunud 45 punkti Bordeaux 22 vastu.

                Tegelt siiski: Bordeaux 42 vastu. Tegijatel juhtub.

                Kommentaar


                  Phoenix Suns kavatseb kirjutab ajalugu ning pidada selle aasta oktoobris esimese NBA põhihooja kohtumise vabas õhus. Mänguks sobilik paik on Indian Welssi tenniseklubi peaväljak Kalifornias, mille tribüünidele mahub 16 1000 pealtvaatajat. Idee teostumiseks on vaja kõik üksikasjad kooskõlastada NBA juhtkonnaga, kirjutab ajaleht Arizona Republic. Hokiliigas NHL-is on aeg-ajalt vabas õhus mängitud, viimati läinud aasta lõpus.

                  Päris suur staadion

                  Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                  Kommentaar


                    kuusteist tuhat. mis seal arusaamatut on?

                    Kommentaar


                      Indian Wells Tennis Garden
                      78-200 Miles Avenue
                      Indian Wells, California 92210
                      Capacity: 16,100

                      allikas
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        kuusteist tuhat. mis seal arusaamatut on?
                        161000 on ikka natuke rohkem kui kuusteist tuhat.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lenc Vaata postitust
                          161000 on ikka natuke rohkem kui kuusteist tuhat.
                          16 1000 tühik on vahel ju. mu nn pole ka munn. loed kuusteist tuhat. logish.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            16 1000 tühik on vahel ju. mu nn pole ka munn. loed kuusteist tuhat. logish.
                            Kas ÕS-is ka kirjas on, et mõlemad, nii 16000 ja 16 1000 õigesti kirjutatud on? Ja üht ja sama tähendavad?

                            Kommentaar


                              Spordiportaal Elu24.

                              Tänases TV3 saates «Võta või jäta» võitis mängija Maie 19 900 krooni.
                              Esimeses voorus blabla...
                              ..................................
                              Tänases TV3 saates «Võta või jäta» võitis mängija Maie 19 000 krooni.
                              Esimeses voorus blabla sama joru otsast peale...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Kas ÕS-is ka kirjas on, et mõlemad, nii 16000 ja 16 1000 õigesti kirjutatud on? Ja üht ja sama tähendavad?
                                ÕS-i küsi martini käest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X