320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiportaalide apsakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    1. FC KUURESAARE
    2.SILWI (KEHTNA)
    3. FC LEVADIA
    4. JK ALKO
    5. JK TRANS NARVA
    6. FC AJAX
    7. FC WARRIOR VALGA
    8. FC ASERI

    Selline paremusjärjestus oli üleval Transi kodukal!
    Официальный сайт футбольного клуба «Нарва Транс». Календарь игр. Новости. Матчи. Фото. Видео. Билеты. Трансляция. Вся информация.


    Proovivad eesti keeles kirjutamist.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      1. FC KUURESAARE
      2.SILWI (KEHTNA)
      3. FC LEVADIA
      4. JK ALKO
      5. JK TRANS NARVA
      6. FC AJAX
      7. FC WARRIOR VALGA
      8. FC ASERI

      Selline paremusjärjestus oli üleval Transi kodukal!
      Официальный сайт футбольного клуба «Нарва Транс». Календарь игр. Новости. Матчи. Фото. Видео. Билеты. Трансляция. Вся информация.


      Proovivad eesti keeles kirjutamist.
      urmar sa eemalda ka Flora esilehel oleva tabeli all olev tähis "0" ära või sel tähisel mõni otstarve?

      Kommentaar


        Sel on tähtis otstarve.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Proovivad eesti keeles kirjutamist.
          Ma lihtsalt mainiks, et minu arvates on VÄGA NÕME, kui keegi kritiseerib venelasi, kes püüavad eesti kelles rääkida (kuigi, tõsi, nimesid võiks osata). Kuid ma usun, et härra urmari võõrkeeled pole samuti perfektsed ja ta oleks küllaltki solvunud, kui keegi teda selles osas mõnitaks. Näiteks Budõlin ehmatatigi vist sellise ilkumisega ära.

          Pigem peaks kiitma, et üritavad.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Ma lihtsalt mainiks, et minu arvates on VÄGA NÕME, kui keegi kritiseerib venelasi, kes püüavad eesti kelles rääkida (kuigi, tõsi, nimesid võiks osata). Kuid ma usun, et härra urmari võõrkeeled pole samuti perfektsed ja ta oleks küllaltki solvunud, kui keegi teda selles osas mõnitaks. Näiteks Budõlin ehmatatigi vist sellise ilkumisega ära.

            Pigem peaks kiitma, et üritavad.

            Võtke nüüd natuke vaiksemaks. Siinsel juhul on tegemist ikka täiesti valede tähtede kirja panemisega, pole asi mingi keele mitte oskamises või muus. Küllap teab narvalasest kirjutaja vägagi hästi, kuidas kirjutatakse Kuressaare. Lihtsalt tegi apsaka, kusjuures eesti keeles kirjutamist nad seal Transi lehel ei proovigi eriti. Või tegi mingi käpardliku copy-paste kes teab kust, ilmselt Postimehest ()
            Ja soccerneti moderatorid (nii nad end nimetavad) võiksid ka rahulikumalt võtta, kui midagi floraga seoses märkavad.
            Mis minu solvumisse puutub, siis mind selline tühine asi küll ei häiriks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Näiteks Budõlin ehmatatigi vist sellise ilkumisega ära.
              Ei, see ei ole õige, et Budõlin(id) on ära ehmatanud. Vägimehed pürgivad jälle http://www.vvk.ee/r03/kandidaadid/1969.html Riigikogusse:

              Kommentaar


                Algselt postitas lennat Vaata postitust
                Ei, see ei ole õige, et Budõlin(id) on ära ehmatanud. Vägimehed pürgivad jälle http://www.vvk.ee/r03/kandidaadid/1969.html Riigikogusse:

                http://www.vvk.ee/r07/kandidaadid/426.html
                Ma räägin rääkimisest.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Ma räägin rääkimisest.

                  Rääkimisest minagi, et kas nad sellisel juhul on Riigikogus selges eesti keeles ülesastumiseks valmis. See ei ole enam intervjuu Anu Sääritsale, kes küsib ja kõik küsimused ise ära ka vastab. Tagasihoidlik sportlane muidugi mökitab ise kaasa ja nii seda keeleoskust omandataksegi. Aga ma võibolla eksin, Martin?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lennat Vaata postitust
                    Rääkimisest minagi, et kas nad sellisel juhul on Riigikogus selges eesti keeles ülesastumiseks valmis. See ei ole enam intervjuu Anu Sääritsale, kes küsib ja kõik küsimused ise ära ka vastab. Tagasihoidlik sportlane muidugi mökitab ise kaasa ja nii seda keeleoskust omandataksegi. Aga ma võibolla eksin, Martin?
                    Esiteks - miks nad seal rääkima peaks? Teiseks - nad ei saa sinna. Seega on esimene küsimus suht mõttetu.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      kuid ma võitsin vähemalt Monzas, Silverstone'is, Hockenheimis and Monacos, kohtades, kus võitmisest unistab iga võidusõitja," rääkis Montoya.


                      Sportnet harrastab eesti-inglise segakeelt.

                      Kommentaar


                        Sportnet LIVE BIG Kuldliiga talvisel finaaletapil

                        19:14:27
                        M Teivashüpe

                        1. Maris Grenins (LAT) 6,87
                        2. Maido Mesipuu (Tartu Kalev) 6,92
                        3. Henri Sool (Altius) 6,93
                        4. Dmitrijs Hadakovas (LAT) 7,00
                        5. Erik Eenlo (Tartu Kalev) 7,14
                        6. Sven-Erik Hõim (Tartu Kalev) 7,19
                        karm värk on see jalgpall

                        ja ega see elu ka parem pole

                        Kommentaar


                          See on vist umbes nagu mäesuusatamise meeskondlikul võistlusel - mida väiksem number, seda kõrgem koht.

                          Kommentaar


                            Pigem on juhitud tähelepanu maailmarekordilistele tulemustele, mitte vastupidisele järjestusele.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Eks igaüks vaatab asja nii, nagu ise aru saab

                              Kommentaar


                                Gol TV taaskord. Räägitakse siis Bayerni senisest hooajast ja siis pöördudakse Ottmar Hitzfeldist rääkima ning mainitakse: "Very familiar face in Allianz Arena. It's the second time he is a Bayern coach." Vaevalt, et Hitzfeldi eelmisel tüürisoleku ajal AA olemas oli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X