320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Carl Weathers
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar




      Huvitav, ma olin siiani arvanud, et Lemieux' ja Crosby end. võistkonnakaaslase Konstantin Koltsovi (1981-2024)
      tüdruksõbral Sabalenkal on sarnased romantilised huvid nagu Stosuril või Uytvanckil..
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Venemaa staar-kommentaator Vasili Utkin on lahkunud , ta oli ainult 52
        Eks parimad lahkuvad tihti enne teisi, umbes 3 aastat tagasi läks nendel Juri Rozanov, teine absoluutselt parim

        Kommentaar


          Algselt postitas olll Vaata postitust
          Venemaa staar-kommentaator Vasili Utkin on lahkunud , ta oli ainult 52
          Eks parimad lahkuvad tihti enne teisi, umbes 3 aastat tagasi läks nendel Juri Rozanov, teine absoluutselt parim
          Vasili Utkin oli Nikolai Ozerovi pärija. Meeldejääv hääle tämber, ruttamatu kõne, puhas keel, emotsionaalsus.

          Kommentaar


            NTV plussist sai kunagi vaadatud tõesti .... Kas ta oli nüüd lõpu eel ka kuskil kanalis ?

            Kommentaar


              Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
              NTV plussist sai kunagi vaadatud tõesti .... Kas ta oli nüüd lõpu eel ka kuskil kanalis ?
              Ei olnud. Ainult eraprojektid.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Utkini tasemega inimesi sünnib igas riigis ainult kord viiekümne aasta jooksul. Leinart Meri, Arvidas Sabonis, Sergei Eisenstein, Bogdan Stupka, Vasili Utkin...

                Kommentaar


                  Eesti jalgpall!

                  Kommentaar

                  Working...
                  X