320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    huh, siia pole veel perverdid Diana süütust taga nutma jõudnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      huh, siia pole veel perverdid Diana süütust taga nutma jõudnud.
      nagu näha, sa olid esimene.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        ma just mõtlesin et otsin foorumi parimate tsikkide teemast kõik need näljased välja, kes Dianale hääle andsid (ilmselt ka mina...) ja kirjutaks suurelt FAIL nimekirja alla. Aga tööjuures oli/on kole kiire ja pole aega saanud.

        Kommentaar


          Alles täna sain teada, et 6. augustil on lahkunud Willy DeVille, üks Ameerika suuri laululoojaid. Leinan.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Kuni tähtsam Willy elab, pole tähtsust.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Kuni tähtsam Willy elab, pole tähtsust.
              Mis nõme kommentaar see peab olema? Kui sa midagi elust ei tea, siis pea suu ja langeta pea lahkunu ees.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                c'mon, Willy Nelson noh!
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kui ta sulle nii tähtis on, siis õpid äkki Willie nime ka õigesti kirjutama? Eriti armas on muidugi niimoodi võrrelda kellegi teisega. See teema on küll suht persest, aga päris nõmetsema vast ka ei pea ikka.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    tiksusin, klapid peas, vaikselt poolunes, kui kerge põrutus käis ja kõik kaelad õieli ja silmad punnis rongiakendest välja hakkasid küünitama. kurb.

                    Kommentaar


                      Mina pole kunagi aru saanud, kuidas on võimalik oma võimeid niiviisi ülehinnata, et rongi ette sõita suudetakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Mina pole kunagi aru saanud, kuidas on võimalik oma võimeid niiviisi ülehinnata, et rongi ette sõita suudetakse.
                        Kusjuures tegu polnud mõne noore inimesega vaid 75 aastase vanahärraga.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Mina pole kunagi aru saanud, kuidas on võimalik oma võimeid niiviisi ülehinnata, et rongi ette sõita suudetakse.
                          Aga äkki tulenevalt vanusele ta ei hinnanudgi midagi, vaid lihtsalt keevitas edasi?

                          E: puhaku ta rahus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Mina pole kunagi aru saanud, kuidas on võimalik oma võimeid niiviisi ülehinnata, et rongi ette sõita suudetakse.
                            Seal vaevalt võimete ülehindamises asi oli. Arvestades tema vanust tõenäolisem see, et ta lihtsalt ei pannud tähele ja alustas kulgemist üle raudtee hetkel kui rong saabus

                            R.I.P


                            Neid võimete ülehindamisi idiootlike DPD kaubikujuhtide esituses olen Järve ülesõidul (tõkkepuudega) ka näinud ja kahin käib ikka läbi küll, kui imbetsill 3-4 sekundit enne rongi möödavuhisemist oma ebaseadusliku manöövri ära teeb
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Tasuks mõtlemist üldiselt, kui palju liiklusõnnetustes hukkumistest on suitsiidid...
                              Ei ole paremat ühsikonnas aktsepteeritavalt viisi enda eluküünal ära kustutada, kui saada surma põhjuseks "hindas teeolusid valesti, ei pannud tähele, ületas kiirust, kaldus vastassuunavööndisse" jne...

                              Kommentaar


                                rongi kiiruse valesti hindamine on kusjuures väga lihtne "tänu" selle suurusele - jääb lihtsalt mulje, et kiirust eriti pole.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X