320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    R.I.P Scott Columbus

    Kommentaar


      R.I.P. Olubayo Adefemi

      Kommentaar


        Eesti kodanik, kes hukkus Tadžiki teedel. Kahju on, raisk.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Eesti kodanik, kes hukkus Tadžiki teedel. Kahju on, raisk.
          Puhka rahus, Robi.

          Kõik kolm reisijat said silmapilkselt surma, neljas on koomas kuid ilmselgelt sellest enam välja ei tule...

          Kommentaar


            Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
            Puhka rahus, Robi.

            Kõik kolm reisijat said silmapilkselt surma, neljas on koomas kuid ilmselgelt sellest enam välja ei tule...
            Homme peaks jõudma kodumaale, vend ja ema läksid järgi. Olen ise Kasahstanis natuke liigelnud ja see liiklus on seal kohutav ning ka autode turvavarustus on selline, et ega tagapingil väga turvavööd ei leia.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Homme peaks jõudma kodumaale, vend ja ema läksid järgi. Olen ise Kasahstanis natuke liigelnud ja see liiklus on seal kohutav ning ka autode turvavarustus on selline, et ega tagapingil väga turvavööd ei leia.
              minu andmete põhjal jõuab laupäeval kodumaale ja teisipäeval arvatavasti mulda sängitamine...

              Kommentaar


                Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                minu andmete põhjal jõuab laupäeval kodumaale ja teisipäeval arvatavasti mulda sängitamine...
                Nojah, võibolla. Robi oli nimelt mu onupoeg. Aga lõpuks eriti vahet pole, et millal ta siia jõuab. Nõme lugu igatahes.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Nojah, võibolla. Robi oli nimelt mu onupoeg. Aga lõpuks eriti vahet pole, et millal ta siia jõuab. Nõme lugu igatahes.
                  kaastunne siis minupoolt.
                  mulle ta nii sugulane ei olnud.

                  Kommentaar


                    R.I.P Evald Okas
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      FOTOD: Tulevahetuses hukkusid kaitsepolitseinik ja eraisik, kaks korrakaitsjat sai haavata

                      Kommentaare lugedes jääb mulje, et pool Eestit on täis opakaid ja poolearulisi.

                      Kommentaar


                        pool Eestit on täis opakaid ja poolearulisi - optimisti lause.

                        Kommentaar


                          RIP küll aga mind paneb imestama ,et Kapo ,kes peaks koosnema tippvõmmidest läheb läbiotsimist tegema illegaalse relvaäri kahtlusega isikute majja ja siis lastakse kolm võmmi majaomaniku poolt sõelapõhjaks. See näitab ikka täelikku ebaprofessionaalsust.
                          Ega siis automaatrelv ei ole mingi taskupüstol ,et peidad sukasäärde. Mehel pidi olema aega relva toomiseks sihtimiseks jne.
                          Siin on miskit väga mäda eks varsti kuuleb.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            R.I.P. Tarmo Laul

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              RIP küll aga mind paneb imestama ,et Kapo ,kes peaks koosnema tippvõmmidest läheb läbiotsimist tegema illegaalse relvaäri kahtlusega isikute majja ja siis lastakse kolm võmmi majaomaniku poolt sõelapõhjaks. See näitab ikka täelikku ebaprofessionaalsust.
                              Ega siis automaatrelv ei ole mingi taskupüstol ,et peidad sukasäärde. Mehel pidi olema aega relva toomiseks sihtimiseks jne.
                              Siin on miskit väga mäda eks varsti kuuleb.
                              Nagu ütles härra ekspolitseinik, et politseinikke tapab kõige enam rutiin. Ehk mehed võtsid seda kõike liiga tavaliselt ja ei osanud oodata, et ees ootab mingi valla tuntud värdjas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                RIP küll aga mind paneb imestama ,et Kapo ,kes peaks koosnema tippvõmmidest läheb läbiotsimist tegema illegaalse relvaäri kahtlusega isikute majja ja siis lastakse kolm võmmi majaomaniku poolt sõelapõhjaks. See näitab ikka täelikku ebaprofessionaalsust.
                                Ega siis automaatrelv ei ole mingi taskupüstol ,et peidad sukasäärde. Mehel pidi olema aega relva toomiseks sihtimiseks jne.
                                Siin on miskit väga mäda eks varsti kuuleb.
                                Päris nii puusalt ei laseks ja mehi ebaprofessionaalideks ei peaks. Tahes-tahtmatult kätkeb sellist tööd tehes alati oht, et midagi võib juhtuda või viltu minna isegi siis, kui uurimine on menetlejate arvates läbi viidud perfektselt.

                                R.I.P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X