320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ääretult kahju, puhka rahus, Onu Raivo
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Olgu muld talle kerge

      Kommentaar


        Onu Raivo...
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Siiralt kahju.
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Onu Raivo

            Minu kaastunne
            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

            Kommentaar


              Onu Raivo siis nüüd koos postikana ja Äpu vanaemaga ...

              Minu kaastunne
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                Onu Raivo siis nüüd koos postikana ja Äpu vanaemaga ...
                Äpu vanaema õnneks alles.

                Kommentaar


                  Mis siis juhtus?...koos sai käidud isegi Flexeris ihu eest hoolt kandmas..jää jumalaga, sõbrake
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Nägin Raivot viimast korda Balti turna ajal, istusime raatusplatsil ja Raivo jalutas mööda, otsides kedagi või midagi. Žurawski oma kaaskonnaga lärmitses seal, omal joviaalsel moel vestlesid nad ka põgusalt Raivoga, küsisid vist mängule tulemise kohta. Raivo viipas väsinult ja vabandas end kohustustega. Vaatasin ja mõtlesin - kuna polnud tema käekäiguga üldse kursis - et miks ta nii kuradi kõhn on?

                    Nüüd siis selge. Lennukat pliiatsit sääl kusagil, Raivo.

                    Kommentaar


                      RIP Andrew Sarris

                      Kommentaar


                        Ernest Borgnine a. k.a tüüp Airwolfist

                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          RIP Jon Lord
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Aeg teeb kahjuks oma töö. Puhaku rahus legend.

                            Kommentaar


                              Jon Lord, mu iidol, roki rahus.

                              Kommentaar


                                R.I.P Jon Lord

                                Kommentaar

                                Working...
                                X