320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Georg (VV) Buss

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Georg (VV) Buss

    kuidas teie suhtute sellesse et tuleb mingi tegelane Eestisse ja kohe meie riigitegelased teevad kõike mida ameeriklased soovivad ja käsivad.uue nädala alguses vist on parem yldse tuppa jääda kuna isegi prügi ei lubata kesklinnas välja viia.kuna mul ise vaja järgmine nädal just kadriorus omi asju ajada siis vist on kasulik mitte sinna oma nägu näidata.kas tõesti on vaja mingi venna pärast kogu tallinna elu seisma jätta.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    #2
    no hea, et Mikihiir Tallinnasse suhteliselt tsiviliseeritult tuleb ja peagi ära läheb. Kujuta ette, kui sa Bagdadis elaks, sis oleks aastaid kasulikum kodus istuda ja prügi mitte välja viia.

    Kommentaar


      #3
      bud, loe veel slolehte

      Kommentaar


        #4
        kahuks pole täna veel lehte lugeda jõudnud.aga tänan soovituse eest
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          #5
          mul on suht savi, las tuleb.
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            #6
            Pole vaja seda saasta meile.

            Kommentaar


              #7
              minule George Walter Bush meeldib, icc.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #8
                nja, moelge siis mis juhtub, kui putin oma jala siia tostab
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  nja, moelge siis mis juhtub, kui putin oma jala siia tostab

                  phäh. sittagi ei juhtu.

                  bushi erakordne kaitse tuleb eelkõige sellest, et ei soovita kennedy-juhtumi kordumist ehk siis alates tollest juhtumist on presidendi turvalisusele kordades rohkem tähelepanu suunatud. või midagi sellist.


                  ja kui putin tuleb, võib saada samamoodi meeleavalduste osaliseks. muud midagi.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #10
                    Liiga mõttetu oleks ennast närvi lasta ajada sellest, et natuke aega on tavalised toimingud häiritud.
                    Minupoolest tulgu...tervitama ma aga teda küll ei lähe :P
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      #11
                      huvitav kui keegi keskmist näpp näitab, kas siis snaiper vajutab päästikule ja lase selle näpu küljest ära?
                      Jalgpallihaigla juhatuse liige

                      Kommentaar


                        #12
                        Väike Jollu ütles, et tema läheb küll esmaspäeva õhtul kesklinna jalutama, et saada aimu milline on sõjaseisukord. Peale tema avaldust hakkasin ise kaaaluma varianti, et läheks vaataks linnas tol õhtul ringi. Sellist olukorda vaevalt niipea näeme.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #13
                          Kas Push Tartu ka ikka tuleb?
                          Vaataks ka seda, aga ei viitsi tolle pärast Talina sõita.

                          Kommentaar


                            #14
                            tartusse ei saa ju tulla-sinna viib kehv külavahetee...vaidani maksimaalselt ehk tuleb!?tule sinnani vastu ;-)
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              #15
                              Aga mina lähen Radisson SAS-i bussiga õhtust sööma. Annan edasi ka jalkafännide parimad tervitused meie Suurele juhile ja valitsejale.
                              Rebane juba viidi plate peale, paugutas am saatkonna ees padruneid ja kõndis turban peas Vähemalt 1 probleem on politsei jaoks siis lahendatud

                              Kommentaar

                              Working...
                              X