320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Mis teisel häda? Huvi pärast küsin.
    Minu jaoks oli see teine palaganiks keeratud. Eriti esimene vaatus, teine vaatus oli parem.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Minu jaoks oli see teine palaganiks keeratud. Eriti esimene vaatus, teine vaatus oli parem.
      Samas mulle jälle meeldis. Palagan tundus taotluslik.

      Kommentaar


        Ma ei oskagi öelda, lihtsalt jagan oma muljeid. Tegelikult näitlejate valik on suurepärane. See oli kas liiga keeruline või liiga lõpetamata. Et see peamine motiiv jäi nagu saamata. Iga hea näidend peab lõpuks jätma küsimusi õhku, kuid see jättis neid mingil veidral kujul.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Hilja juba, täna vaatasin korra mis pileteid veel saada on Linnateatrisse. Ainult Kontaktile ja suvistele Pal tänava poistele. Eks arvata oli, et viie päevaga kõik piletid ära ostetakse. Tuleb siis NO99 veel külastada, sinna on tavaliselt saada ikka midagi.

          PS. Käisin eelmine nädal NO99-s "Kodumaa karjeid" vaatamas. See on selline omamoodi tükk, aga lahe. See kes suvel Paides arvamusfestivalil käis, võib aimata millega tegu on. Ütleme nii, et Jaak Prints isiklikult mulle näitlejana meeldib, ehk sellepärast oli see tükk mulle sellepärast veel sümpaatsem. Igatahes soovitan kui kellelgi on plaan lähiajal NO99-sse minna.

          Kommentaar


            Linnateatri puhul on muidugi see, et 90% piletitest läheb firmadele bronnimiseks. Enda refreshimisoskusega vaevalt, et oleksin neidki külastada saanud.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
              PS. Käisin eelmine nädal NO99-s "Kodumaa karjeid" vaatamas. See on selline omamoodi tükk, aga lahe. See kes suvel Paides arvamusfestivalil käis, võib aimata millega tegu on. Ütleme nii, et Jaak Prints isiklikult mulle näitlejana meeldib, ehk sellepärast oli see tükk mulle sellepärast veel sümpaatsem. Igatahes soovitan kui kellelgi on plaan lähiajal NO99-sse minna.
              + 1

              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Linnateatri puhul on muidugi see, et 90% piletitest läheb firmadele bronnimiseks. Enda refreshimisoskusega vaevalt, et oleksin neidki külastada saanud.
              Mina suutsin refreshimisega 4 kõrvuti piletit osta mullu.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Endla teatri "Kõik naistest" on vaadatav tükk?

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Endla teatri "Kõik naistest" on vaadatav tükk?
                  Emale meeldis väga, isale mitte eriti.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Käisin Rakveres "Uno Bossa ehk Uno Loobi 7 elu" vaatamas. Tingituna sellest, et ennekõike lähevad nostalgialaksu saama need inimesed, kes Uno muusika saatel üles kasvanud siis publiku keskmine vanus oli suht suur. Samas tüki näol oli tegemist väga hea ajaviitega. Ainuüksi selle pärast tasub raha kulutada, et näha kuidas nõtke Saara Kadak end bossa nova rütmis liigutab.

                    Kommentaar


                      Käisin ka üle mõne aja no99s, kui said vaadatud Printsi monokat Kodumaa karjed. Mulle ilgelt meeldis. Taastas veidi usu no99sse ja taastas Printsi staatuse kui kõige ägedam-naljakam Eesti näitleja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Käisin ka üle mõne aja no99s, kui said vaadatud Printsi monokat Kodumaa karjed. Mulle ilgelt meeldis. Taastas veidi usu no99sse ja taastas Printsi staatuse kui kõige ägedam-naljakam Eesti näitleja.
                        Kas vahepeal oli usk NO99-sse kadunud?

                        Kommentaar


                          Fanny & Alexander @ Vanemuine. 8/10.

                          Vägev cast ning vägev tükk. Nii palju kui sellest lavastusest oli võimalik välja võtta, nii palju Ain Mäeots sellest ka välja võttis. Näitlejad kutsuti neli korda tagasi lavale ning publik tõusis tänutäheks ka püsti. Julgen soovitada.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Käisin teatris. Laval oli alasti tüdruk. Suhteliselt raseeritud, punakate nibudega. Juuksed olid ka punased. Ma olen üldse tähele pannud, et naiste nibuvärvi saab nende huulte järgi vaadata. Aga tema huuled olid värvitud, mistõttu klappis seekord juustega. Tüdruk käis mööda lava ringi ja ei rääkinud midagi. Selle eest rääkisid Marika Vaarik ja Raivo E. Tamm. Oli ka mingi poiss, kes end lõpus alasti võttis, aga muidu oli ta niisama laval.

                            Kui alasti naine lavale tuli, siis üritasid mehed publikust teha sellist "ah, mind naised ei koti nägu" ja vaadata teisi tegevusi. Neetud feminatsid ja homoseadused!

                            Siis tegi Raivo E. Tamm ülilaheda monoloogi.

                            Paljas naine rääkis paar lauset.

                            Vaarik lõikas endal kujundlikult rinnad ära ja küsis mingilt keskealiselt naiselt tisse näha. See näitaski.

                            Kõik oli pahasti. Keskerakriis ja ilu kadus. Alasti neiu läks minema. Kõik plaksutasid, aga lavale tuli neiu hommikumantlis.

                            Teater on jee.

                            Kommentaar


                              Mõtlesin kas ostan ka sinna etendusele piletid. Nüüd ei teagi kohe, äkki ikka peaks. Cherry siin vahepeal pakkus poole hinnaga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                Mõtlesin kas ostan ka sinna etendusele piletid. Nüüd ei teagi kohe, äkki ikka peaks. Cherry siin vahepeal pakkus poole hinnaga.
                                Piletilevis mùùdi sellele veel odavamalt. Ehk Cherry on mònus tùngaportaal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X