320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keda ta üleüldse siis lõi/tõukas? Dannar, sina tead raudselt.

    Kommentaar


      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
      Naisepeks on muidu ok?
      Nagu üks teatri nõukogust raadios rääkis - eino mis tast lahti lasta. Teater on ju kuulus ja Avigonis käinud ja see ikka kõva tulemus. Pohui see madistamine.
      Aga miks rõhutakse naisepeksu? Mis seal vahet on kas oli mees või naine? Sellega peab tegelema kohus, mitte pole vaja sama asja eest mitu korda karistada.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
        Keda ta üleüldse siis lõi/tõukas? Dannar, sina tead raudselt.
        Lõi. Naisepeks pole okei. Aga see oli veidi teise taustaga juhtum, kus suhteummikus ei suutnud lollakas ennast sõnadega väljendada. Aga samas pole see ka selline tüüpiline naisepeks, kus naine on pidevalt hirmus ja mdia meil ei uurita. Ehk praegu tehakse minu hinnangul täielikku ületappu.

        Kommentaar


          Ja ma ausalt ei saa öelda, et mis seal tegelikult toimus ja mis olid taustad. Ehk ma ei õigusta Ojasoo lollust, aga on mingi karistuse proportsionaalsus ja praegu on see ilmselgelt üle käte.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Lõi. Naisepeks pole okei. Aga see oli veidi teise taustaga juhtum, kus suhteummikus ei suutnud lollakas ennast sõnadega väljendada. Aga samas pole see ka selline tüüpiline naisepeks, kus naine on pidevalt hirmus ja mdia meil ei uurita. Ehk praegu tehakse minu hinnangul täielikku ületappu.
            Nime ei tohi avaldada?

            Kommentaar


              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
              Nime ei tohi avaldada?
              Naise nime? See on guugeldatav.

              Kommentaar


                On seal vahet, kes see naine oli? Eesti väike, ilmselt ujub see niiehknaa varem või hiljem välja.

                Aga mis see õiglane karistus siis oleks? Töölt kõrvaldamine mingiks ajaks? Ma leian, et see pole ka päris see koht, kus vabandada, endale tuhka pähe raputada ja edasi minna.

                Kommentaar


                  "Muidu on pohhui aga ikka võiks teada kes lõuga sai". Sellega see reaalne avalikkuse huvi tegelikult piirdub ka.Tra naine avalikult palub, et teemaga edasi mindaks ja talle rahu antaks, kuid avalikus foorumis ikka vaja uurida.

                  P.s. Näitlejate pöördumise üks lõik on aasta mõte. Puudutab ajakirjanikke.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                    On seal vahet, kes see naine oli? Eesti väike, ilmselt ujub see niiehknaa varem või hiljem välja.

                    Aga mis see õiglane karistus siis oleks? Töölt kõrvaldamine mingiks ajaks? Ma leian, et see pole ka päris see koht, kus vabandada, endale tuhka pähe raputada ja edasi minna.
                    Ma ütlen ainult seda, et see situatsioon oli keeruline. Ehk Ojasoo oli tropp, ta sai selle eest juba niiehknaa karistuse kätte. Praegu käib poliitikute poolt mõnutapp.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      "Muidu on pohhui aga ikka võiks teada kes lõuga sai". Sellega see reaalne avalikkuse huvi tegelikult piirdub ka.Tra naine avalikult palub, et teemaga edasi mindaks ja talle rahu antaks, kuid avalikus foorumis ikka vaja uurida.

                      P.s. Näitlejate pöördumise üks lõik on aasta mõte. Puudutab ajakirjanikke.
                      Ja jälle laiendad sa seda kõigile, mis kuradi liiv sul eesnaha vahel on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma ütlen ainult seda, et see situatsioon oli keeruline. Ehk Ojasoo oli tropp, ta sai selle eest juba niiehknaa karistuse kätte. Praegu käib poliitikute poolt mõnutapp.
                        Võibolla on see nii.

                        Poliitikud on niiehknaa tihti ja suures osas tropid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ja jälle laiendad sa seda kõigile, mis kuradi liiv sul eesnaha vahel on?
                          Liiva otseselt ei ole. Põhimõtteline beef on. Võime kokkutulekul esimese õlle taga korra arutada. Trükkida ei viitsi, 100 muud venda kukub kommenteerima.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            Liiva otseselt ei ole. Põhimõtteline beef on. Võime kokkutulekul esimese õlle taga korra arutada. Trükkida ei viitsi, 100 muud venda kukub kommenteerima.
                            Ma ei saa tulla kokkutulekule. Hoian last, kuna naine läheb mingile pulmale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Nime ei tohi avaldada?
                              Üsna kindlalt Linda Vaher.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Ma ei saa tulla kokkutulekule. Hoian last, kuna naine läheb mingile pulmale.
                                No siis jääb teisele korrale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X