320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust

    Vastikult varakult peab ette ära ostma. Haiguste perioodil ei tea kunagi, kas ka tegelikult minna saab.
    Lehman Brothersile vaatasin üle päeva, et millal uued piletid müüki tulevad. Ja siis joppas. Fundamentalist tuli Tartusse draamafestivalile, sinna vedas ka. Ehk siis kogu aeg tuleb valmis olla.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Mefisto Draamas. Kui peast EKRE olla, siis tasub vaadata ainult Ulfsaki pärast.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Ma käisin eile Lehmann Brothersit vaatamas. /-/hooaja lõpuni välja müüdud./-/ma ei oska isegi öelda, et mis seal nii head oli. Näitlejad vist ja. Ja siis see, et said targemaks
        normaalne vanaaegne hea teater,
        ei teagi jah, miks ta nii populaarne on

        rahvale vist meeldib lugude jutustamine, eepilised suured narratiivid




        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Palju väikseid, lihtsaid asju terviklikus õhustikus.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Raamat oli suht hea. Seda, kellega magama peaks, et piletit saada ootan endiselt.

            -e- Pangalaen oli ka suht ok. Mingid kohad veits jalaga perse, aga suures plaanis väga OK etendus. Võigemast (mees) on ikka kuld.

            Kommentaar


              Mina sain nii pileti, et tuli kolleeg, kes küsis, et kui ma tahan, siis anna teada, et Malmsten on talle tänuvõlgu ja nii saingi Malmsteni piletid.

              Elu on ilus!

              Kommentaar


                Juhan Ulfsak 50. Ka tema. Juhani legendaarseid Von Krahli töid on netis vähe, hilisperioodi vaid. https://vimeo.com/channels/375900/48078596
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Amadeus Draamateatris, on etendus, mida isegi Niinemets ei suuda ära rikkuda mu jaoks (tegelt oli seal üsna okei).

                  Lehman Brothers endiselt nägemata.

                  Kommentaar


                    Linnateatri suve-etendus-kontsert Seitsmemagajapäev on üks selline kraam, mis on lihtsalt vägev - laulvad ja pille näppivad näitlejad on ise juba lahe vaatamine (sest väljendusoskus) ning lisaks on nad väga meisterlikult topitud Arvo Pärdi keskuse (seega plastic'ule no go, sest kaugel vms) saali ja mujalegi. Helge kraam.

                    e: väidetavalt on see asi teoks tehtud ca poole aastaga (s.h pillimängimise oskus mõne inimese puhul).
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar

                    Working...
                    X