320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Auhinnad anno 2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Parim postitaja: no konn näiteks
    TOP 5 postitajad: suvalises järjekorras esimesed, kes pähe tulid: rK, mcnamara, dannar, fitti, midfielder. aga neid on õnneks kõvasti rohkem kui viis.
    Suurim jobu: kloune ja muidu pooletoobiseid ikka jagub, aga eraldi mainimist ei vääri nagu keegi.
    TOP 5 jobud: vt eelmist
    Parim teema: Naabrite teema offtopicus
    Nõmedaim teema: maybe that's just me, aga see Kudu teema tundus kuidagi võimatult totter
    Parim postitus: Martini post 'Pooli teemas, mida keegi juba eespool tsiteeris. Word!
    Naljakaim postitaja: eestimees, kuigi enamasti tahtmatult
    Naljakaim postitus: midagi ebaterve huumori alt kindlasti
    Kõige targem postitaja: rK
    Kõige enam närvidele käiv postitaja: siinkohal tervitaks a) foorumi neonatsihakatisi, b) kloune, kes foorumil ja msn-il vahet ei tee
    Kõige jäärapäisem postitaja: eestimees
    Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? neid on rohkem kui üks
    Kõige optimistlikum postitaja: Leedsi fännid (iga mängu eel)
    Kõige pessimistlikum postitaja: Leedsi fännid (iga mängu järel)
    Parim uustulnuk: Blue Rock... ja tükk tühja maad
    Keda igatsen? kindlasti mitte jyrkat!
    Kõige fännim fänn: Tanel
    Kõige vaimukam postitaja: rünno
    Kõige iroonilisem postitaja: dannar
    Kõige seksikam postitaja: keegi foorumi naisliikmetest, ehkki taku* püüdlustele tuleb au anda
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      #32
      Ma üritan anda auhinnad 2006. aasta põhjal ehk parimad teemad jms on 2006. aastal algatatud värgid.

      Parim postitaja: RohelineKonn
      TOP 5 postitajad: (suvalises järjekorras) vincent, fitti, dannar (puhtalt filmide pärast, ma Hispaaniat ei loe), McN ja siis muidugi Konn
      Suurim jobu: propagandist lyytik ehk nüüd kasutajanimega urmar
      TOP 5 jobud: eestimees, kõik Flora fännid v.a. naissoost - nii saabki viis kokku. RootsiKunn korvpalli all kah.
      Parim teema: ebaterve huumor loodi 2005. aasta novembris ja anaalnikkumine just auhinna võitmiseks 2005. aasta viimastel päevadel, seega need ei lähe arvesse. Ju siis Öö maagia.
      Nõmedaim teema: kõik "hea klubi, miks fänne pole" teemad - need on tegelt muidugi pigem halenaljakad.
      Parim postitus: Kuigi anaalnikkumise teema on 2005. aastast, on see postitus õnneks tehtud 2006. aastal. best EVER!

      Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
      Et teema päris unarusse ei vajuks,võtaks ka sõna.Põhjuse selleks annab noorpõlve tuttav tütarlaps,kel polnud absull mingit vahet kumba auku vajutada...

      Mõned aastad tagasi sai jagatud armukest-tüdrukut koos kossumees Martin Müürsepaga.Tema mängis tollal Kreekas ja seal olevat ta enda sõnul olnud selline komme,et tütarlapsed hoiavad süütust pulmaööks.Kuid kuna seksihuvi suur,toimetatakse alternatiiviks senimaani anaali.Õnnetuseks suutis eesti kreeklane sealt kaasa hankida (ravitava) MYKOPLASMA URETRHITISE...Mõnu nõuab ohvreid.

      Tänaseks on asi ajalugu ning ühe sõbra suusatajaga leidsime vene neiu,kes tahab kahte riista samaaegselt nõiasilmas tunda.Vot see kogemus ületab kõige karmimadki lootused-ootused.Naised ON mõnusad monstrumid.
      Naljakaim postitaja: rünno ja taku*, viimane täiesti lambist ja juhuslikult
      Naljakaim postitus: neid leiab ebaterve huumori alt küll
      Kõige targem postitaja: RohelineKonn
      Kõige enam närvidele käiv postitaja: lyytik ehk urmar ja eestimees - paras paar
      Kõige jäärapäisem postitaja: McNamara
      Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? vincent, mcnamara ja fitti. Neist keskmist olen kohanud, kuid ta arvas, et habemega isik on täis ja ignoreeris. Ei olnud täis, kusjuures.
      Kõige optimistlikum postitaja: kõik Inglismaa jalgpallikoondise toetajad, kes näevad silme ees mingist tiitlivõitu. Enam optimistlikum ei anna olla. Ahjaaa, Leedsi fännid saavad ka selle tiitli, sest tänavu ronisid nad jälle nagu seitse pöialpoissi - tegelt kuus meessoost ja üks naissoost, kuid pöialpoiste sugu on ka täiega müstika - Leedsi, et kahte võidumängu näha, tagasi tulid aga 0:4 ja 1:2 laksudega.
      Kõige pessimistlikum postitaja:
      Parim uustulnuk: siinkohal saab auhinna BBC, millel on täiesti uskumatu reality show. selle mõtteks on nimelt see, et igasugused puudega inimesed ületavad Aafrika - nö paremalt vasakule. Igatahes on seal pimedad, jalutud ja muud taolised tüübid, kes siis ühiselt kõrbes askeldavad. Leedsis olles telekast nägin, ausalt ka - Danel võib kinnitada. Igatahes oli seal selline osa, et puudega tüüpid pidid mingi looduspargi läbima. Pimedad panid kohe ajama ja olidki mingi 10 mintsa pärast täiesti lambist lõvide poole jooksmas. Õnneks oli nendega kaasas ka hord ihukaitsjaid ja muid loomaeksperte, kes kogu selle jalutu, kätetu ja närvihaigusi põdeva seltskonna bussi toimetas, sest olukord muutus liiga ohtlikuks. Järgmise osa tutvustus näitas, kuidas üks jalaproteesiga neeger tiris nööri otsas liivaluitest üles ratastoolis olnud naist. Loomulikult - kui nad tippu jõudsid, selgus, et nad olid valele poole liikunud. Mul pole sõnu.
      Keda igatsen? kaarel, jaan ja keegi oli kindlasti veel, kuid nemad on juba unustusse vajunud
      Kõige fännim fänn: McNamara
      Kõige vaimukam postitaja: rünno on tõesti täitsa naljakas
      Kõige iroonilisem postitaja: eston äkki vää
      Kõige seksikam postitaja: joller, sest ta oli telekas, kuigi ma teda ei näinud
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #33
        selle Raivo postituse olin ma unustanud, aga see on tõesti legendaarne. lugesin seda üle ka üle ja ka nüüd, peaaegu aastake hiljem mõjub see värske, siira ja ilusana. mulle meeldis just see koht, kus konstanteeritakse, et nakatuti küll MYKOPLASMA URETRHITISE'sse, kuid sellest polnud suurt häda, kuna tegemist on ravitava tõvega.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          #34
          Mulle tuli nüüd meelde, et lubasin märtsis endale selle r0bert13 postituse auhindade teemas välja tuua. See ei tundu küll enam kaugeltki nii naljakas kui toona, aga olgu ta siis veelkord esile toodud.
          Kõlas ta järgmiselt:
          ma mängisin peale talve ja selle ajaga oli värava ette auk tekkinud see oli vett täis siis meil oli ainuld 1värav mis oli ka ise ehitadut ja siis me seal mängisime ümber selle logu kuni kellegil tuli tark mõtte see auk mulda täis panna
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #35
            Parim postitaja: ei oskagi välja tuua
            TOP 5 postitajad: Martin, Fitti, Dannar, mcnamara, Silver
            Suurim jobu: Rein
            TOP 5 jobud: eestimees (peab ikka mingi hälve olema et kogu aeg pikalt saata Flora ja kõik mis kasvõi natukenegi seotud on sellega või on olnud kunagi seotud), rohkem ei ole neid eriti (vähemalt mainimisväärseid).
            Parim teema: Naabrite teema
            Nõmedaim teema: ebaterve huumor
            Parim postitus: neid palju ja esile ei hakkakski midagi tõstma.
            Naljakaim postitaja: neidki mitmeid.
            Naljakaim postitus: sama mis eelmised kaks vastust
            Kõige targem postitaja: potentsiaalselt peaks olema Martin....reaalsuses ei saa teada kes selleks kõige targemaks osutub.
            Kõige enam närvidele käiv postitaja: eestimees (üldse kõik vingujad).
            Kõige jäärapäisem postitaja: eestimees
            Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud: ega ise ka ei tea keda näinud olen keda mitte....foorumi nimesid ei vii eriti kokku (nimede puhul ei ole hea mälu).
            Kõige optimistlikum postitaja:
            Kõige pessimistlikum postitaja: eestimees
            Parim uustulnuk: ei oska öelda
            Keda igatsen: kui oleks mida siis oleks Eesti koondise mängu aga kuna on keda siis oleks Eesti koondise fännid kuna siis oleks jälle miskine peotuju.
            Kõige fännim fänn: kõik need kes käisid Eesti Meistrivõistlusi jälgimas või koondise välismängul või mõne oma välisklubi mängul.
            Kõige vaimukam postitaja: neid palju
            Kõige iroonilisem postitaja: neidki mitu
            Kõige seksikam postitaja: Diana, Maarja 1, Maris, Maarja 2, Maarja 3, reili, jnejne.

            Kommentaar


              #36
              Iseenesest keegi hääli niikuinii kokku ei loe, aga minu viis senti on siin.

              Parim postitaja: Kokk Vega
              TOP postitajad: Blue Rock, fitti, mcn, skint, Marek, Kermit, Jaan jne (see nimekiri tuli nn une pealt)
              Suurim jobu: dribbler69
              TOP 5 jobud naudivad minu ignore listi
              Parim teema: Naabrid. Kuigi naljakas on, et kõik pingsalt püüavad valida selle aasta parimat ning kurdavad kuidas vanad ei sobi, sest nad on varem alustatud. Nagu peaks maailma parimat jalgpallurit valima tänavusündinute seast.
              Nõmedaim teema: See, mis siin toimus oli väheke piinlik
              Parim postitus: See asi oli selge juba Martini kuulsat posti esimest korda lugedes, vaatamata sellele, et mina ei saanud sellest midagi aru.
              Nõmedaim postitus: Mingi Taneli hala Cannavaro suunas
              Naljakaim postitaja: vello99
              Naljakaim postitus: See kukutas minu toolilt.
              Kõige targem postitaja: Kõige nõmedam kategooria jobude kõrval. Kuratsedateab. Paneme kõige vanema. Kes on kõige vanem? Mcn?
              Kõige enam närvidele käiv postitaja: Ignore list lahendas närvidelekäijad.
              Kõige jäärapäisem postitaja: Tanel
              Kõige ropum postitaja: mõttetu kategooria
              Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Ei oskagi kohe niimoodi tõsiselt öelda. sicmic võib-olla(one never knows what homosexuals are about või kuidas see nüüd oligi)
              Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? Suht savi jälle. Aga kuna mina olen käinud kanuutamas ainult kaks korda ja seda ka oktoobris, siis tean, et ujumine käib asja juurde. Seega mina dannarit ei põe.
              Kõige optimistlikum postitaja: Kui ma arvan, et selleks on mingi naine kuskil alamfoorumis, mida ma ei loe, kas ma olen siis seksistlik?
              Kõige pessimistlikum postitaja: Chiller...anna märku, millal Chinese Democracy välja antakse või midagi.
              Parim uustulnuk: Raske südamega peab tõdema, et Blue Rock. Raske sellepärast, et raibe kolm kuud viilis ning tegeles oma asjadega.
              Keda igatsen? Devil on kuidagi vaikseks jäänud või mis?
              Kõige fännim fänn: ROOTSI KUNN ikka
              Kõige vaimukam postitaja: No korra sai juba mainitud
              Kõige iroonilisem postitaja: dannar harrastab mingit topeltirooniat ja arvatavasti ei saa ise ka aru vahest.
              Kõige seksikam postitaja: inzul oli vist seksikas avatar

              Selline auhind oli ka nagu enim arenenud postitaja. Selle annaks endale, sest nüüd oskan igasugu võimalusi kasutada, mida foorum ja internet pakuvad ja vahest vanu poste lugedes on väheke piinlik.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                #37
                Mis krdi auhindu te jälle jagate?! Aasta pole veel läbigi...
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                  Mis krdi auhindu te jälle jagate?! Aasta pole veel läbigi...
                  viimane aeg meibelliin moluna enda esitleda ju!
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    #39
                    Ja sellise auhinna tahtsin ka veel anda-Parim artikkel:
                    Miko Roma derby live oli mänguvääriline. Lugesin seda peale mängu ja ilusti jooksis kõik uuesti silme eest läbi.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      #40
                      Kõik, kes juba siin arvamust on avaldanud, siis ma palun teil oma postitused võimalikult kiiresti ära kustutada, sest mul on see nädal viimane töönädal ning peale seda oligi just plaanis kõik võimalikud aasta tiitlid siin foorumis enda nimele saada!

                      Kõige rohkem pingutan muidugi selle nimel, et amority'lt suurima jobu tiitel ära võtta.
                      DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                      Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                      AD e. Andekas Disainer...

                      Kommentaar


                        #41
                        Parim postitaja: Martin
                        TOP 5 postitajad: Martin, Eston, Fitti, RK, Mcnamara
                        Parim teema: Naabrid
                        Kõige targem postitaja: Fitti
                        Kõige enam närvidele käiv postitaja: sats1
                        Kõige jäärapäisem postitaja: urmar, sats1
                        Kõige ropum postitaja: taku
                        Kõige pessimistlikum postitaja: ch1ller666
                        Keda igatsen? vanat foorumit igatsen natuke
                        Kõige fännim fänn: 17
                        Kõige vaimukam postitaja: Eston
                        Kõige iroonilisem postitaja: Martin
                        Kõige seksikam postitaja: mina
                        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                        Kommentaar


                          #42
                          Parim postitaja: dannar suudab igasugused asjad hoopis teistpidi keerata
                          TOP 4 postitajad: dannar, fitti, lorenzo, vandersell
                          Suurim jobu: Uuu
                          TOP 5 jobud: Uuu, PraS, riho, budulojus, eestimees
                          Parim teema: ebaterve huumor
                          Nõmedaim teema: Vieri oli jah mõttetu
                          Parim postitus: dannari arutelud klubide MMi teemas, vali ise, milline meeldib
                          Nõmedaim postitus: igasugust sitta pannakse üles
                          Naljakaim postitaja: Tanel
                          Naljakaim postitus: ükskõik, milline Taneli kirjutatud post Materazzi teemast
                          Kõige targem postitaja: fitti ehk
                          Kõige enam närvidele käiv postitaja: Uuu
                          Kõige jäärapäisem postitaja: Tanel
                          Kõige ropum postitaja:taku*
                          Kellega ei läheks mitte kunagi koos luurele? Tanel krt on kahtlane tüüp
                          Foorumlane, keda tahaksid kõige enam kohata, kuid pole seda veel teinud? dannar
                          Kõige optimistlikum postitaja: Tanel
                          Kõige pessimistlikum(ad) postitaja(d): Newcastle'i fännid
                          Parim uustulnuk: Blue Rock
                          Keda igatsen? maiteagi, Jyrka ehk
                          Kõige fännim fänn: 17, trapets kahjuks ei tšilli soccernetis
                          Kõige vaimukam postitaja: Tanel
                          Kõige iroonilisem postitaja: dannar
                          Kõige seksikam postitaja: 17, kes veel

                          Kommentaar


                            #43
                            noh... tehke nüüd kokkuvõte ja andke parimatele auhinnad

                            Kommentaar

                            Working...
                            X