320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jõulukingid!?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jõulukingid!?

    Tere-tere kõiksepere. Nelja tunni pärast suundun jõulukinke ostma, juhhuu. Ideid nagu pole ja viitsimist midagi genereerida on veel vähem, aga küll ma hakkama saan..

    Teemast. Siia võiks siis erinevaid kingiideid ja muud huvitavat postitada, mida oled jõuludeks kellelegi ostnud ning jube uhke selle üle. Mida üldse foorumirahvas oma lähedastele jõuludeks kingib?

    #2
    Krt oli vaja nüüd see teema teha?!
    Ma veel eilsest Inese uimas ja nüüd tuli meelde, et naisele on ju kinki vaja!
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      #3
      Mina kinkisin endale katkise auto ja kopsaka rahatrahvi. Ses mõttes, et sinna võib veel midagi lisanduda...
      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Pealik Vaata postitust
        Mina kinkisin endale katkise auto ja kopsaka rahatrahvi. Ses mõttes, et sinna võib veel midagi lisanduda...
        Kuidas sa siis sellega hakkama said?

        Kommentaar


          #5
          ja, et teemast mööda ei paneks, siis Vanaemale kingin kaks piletit Linnateatri etendusele..

          Kommentaar


            #6
            Osta midagi millel on ka praktiline väärtus. Mulle meeldivad sellised kingid (viin pole praktiline kingitus).
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #7
              alkohol on üldse paha mõte!
              mina igatahes küll seda solki kingiks ei taha!
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Osta midagi millel on ka praktiline väärtus.
                Mina ostsin kingiks blenderi. Ma täpselt ei tea, mis see on, aga avaldati soovi. Tõenäoselt on nimetatud esemel teatud praktiline väärtus.
                Ise tahaksin seekord sokke või mütsi.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Mina ostsin kingiks blenderi. Ma täpselt ei tea, mis see on, aga avaldati soovi. Tõenäoselt on nimetatud esemel teatud praktiline väärtus.
                  Ise tahaksin seekord sokke või mütsi.
                  Blenderil voib olla erinev tahendus- kas siis arvutialane voi koogialane.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    #10
                    vanaemale pajalapid
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      Blenderil voib olla erinev tahendus- kas siis arvutialane voi koogialane.
                      Arvutitest ei tea ma midagi - tegemist on aparaadiga, mille abil saab (vist) porgandit ja kaalikat kokku segada. Või midagi taolist.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        #12
                        Haruki Murakami "Norra Mets" ja Viimsi SPA kinkekaart, midagi hingele ja midagi kehale. Ma usun, et it should be enough.

                        Kommentaar


                          #13
                          Suur kaisukaru Britule.

                          Kommentaar


                            #14
                            Et mõni noor ja elukogenematu foorumiliige nüüd mcnamara postituse põhjal lähisuhetes vägevalt ämbreid ei hakkaks kolistama, tuleb igal juhul ära märkida, et naisterahvale sobivad igasugused blenderid, mikserid, pudrunuiad jms kraam kingituseks tõesti siis ja ainult siis, kui kingisaaja on selleks ise eelnevalt soovi avaldanud. Muidu on tõenäosus sellesama suurepärase köögiriistaga ise piki kuppu saada märkimisväärselt suur. See praktilisuse aspekt õrnema soo puhul miskipärast ei kipu nagu alati mõjuma .
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              #15
                              ise tehtud, kõige paremini tehtud.. midagi käsitsi..

                              põhjuseks on rahanappus, kuid see ajendabki midagi südamest head tegema, muidu ei viitsikski jändama hakata..

                              Kommentaar

                              Working...
                              X