320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arutelu eesti keele grammatika üle

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arutelu eesti keele grammatika üle

    nuh seltsimehed. paneme hääletusele kas oli positiivne või mitte......klenski hääletas et oli positiivne - ühesõnaga ÜHEhäälselt vastu võetud. ei teagi nüüd hetkel kas nutta et Eestis selliseid poliitikuid nii kõrgel saab üldse olla või naerda kui suuri idioote võib Eestis leiduda. loodetavasti tõpra elu lõppeb varsti. mida arvate sellistest koomik-debiil-poliitikutest kas selliseid tolasid on vaja meil või mitte? ma üldse ei imestaks kui ta FSB palgal on Eestis vihavaenu õhutajana. ahjaa seda ka et kolme põlvkonna pärast pidime jälle vennalikult suure isamaa rüpes olema :P
    48
    Jah
    16,67%
    8
    Ei
    83,33%
    40

    #2
    huh. õnneks veedan pensionipõlve kuskil soojal maal siis

    Kommentaar


      #3
      Mida sa sellest avaldusest nii närvi lähed, kui ta mõttetu jobu on. Mida ta ka on. Las möliseb kui tahab, keda kotib.

      Kommentaar


        #4
        tibla on tibla mis teha

        Kommentaar


          #5
          ballack pole mõtet närvi minna, sest vaimse puudega inimene ei kontrolli enda sõnu ju..siin kohal ootaks riigi tegutsemist ja värdja karistamist, wismaris pidi mõni palat veel vaba olema

          Kommentaar


            #6
            Mõelge sellele, et ilma küüditamiseta enamus indiviide siis kahjuks ju venelasi ei vihkaks? Kuidas suudaksime me nii elada?!?!?

            Kommentaar


              #7
              selles suhtes ongi et ma ei saa hetkel aru kas ma olen vihane või lihtsalt südames naeran kui idioot saab olla (või hoopis mõlemit)

              Kommentaar


                #8
                eston kuule kus soojal maal sa 3 põlvkonna pärast oled siis? mulla all? või elad lihtsalt maailma vanimaks inimeseks (või kui pikk see üks põlvkondade vahetus nüüd ongi üldse?)?

                Kommentaar


                  #9
                  25 aastat. kas ta oli purjus, et ta wismarisse minema peab?

                  Kommentaar


                    #10
                    selles suhtes peaks ta seewaldisse jah saatma.....aga äkki salaja paneb kodus sala-alkot et mõtteid genereerida? :P seewaldist ei tohiks ta nii kiiresti lahti ka saada kui wismarist nii et seewald ikka......kui vanglad ja haud välja jätta mängust.

                    Kommentaar


                      #11
                      wwwwwwww............un lahe kirjakeel mul onjääääää

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        wwwwwwww............un lahe kirjakeel mul onjääääää
                        möh? kui mõtled neid punktiire siis sellepeale ütleks et kui ei meeldi ära loe. keegi pole käskinud seda teha (ega me venemaal ei ole, vaid ikka demokraatlikus riigis) meil ei ole siin mingit käsku et kõik peab vastama õigekirjale, kui oleks sihuke punkt siis ei tohiks mitte ühtegi inimest siin olla enam (kui välja arvata need kes mitte ühtegi sõna pole siin öelnud). ja kui sa tahtsid näidata kuidas ma kirjutan siis see kukkus sul sitasti välja....ma panen ainult punkte järjest palju mitte tähi nagu sinu näites on "wwwwwwww" ja "onjääääää", tavasõnu ma ei muuda nagu sinu näites on "un"

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          möh? kui mõtled neid punktiire siis sellepeale ütleks et kui ei meeldi ära loe. keegi pole käskinud seda teha (ega me venemaal ei ole, vaid ikka demokraatlikus riigis) meil ei ole siin mingit käsku et kõik peab vastama õigekirjale, kui oleks sihuke punkt siis ei tohiks mitte ühtegi inimest siin olla enam (kui välja arvata need kes mitte ühtegi sõna pole siin öelnud). ja kui sa tahtsid näidata kuidas ma kirjutan siis see kukkus sul sitasti välja....ma panen ainult punkte järjest palju mitte tähi nagu sinu näites on "wwwwwwww" ja "onjääääää", tavasõnu ma ei muuda nagu sinu näites on "un"
                          Meil pole ka käsku, et kõik peavad mõtlema ühtmoodi ja kui keegi natuke teistmoodi mõnest ajalooseigast aru saab, siis teda kohe seepärast Seewaldisse toppida

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas dannar Vaata postitust
                            Meil pole ka käsku, et kõik peavad mõtlema ühtmoodi ja kui keegi natuke teistmoodi mõnest ajalooseigast aru saab, siis teda kohe seepärast Seewaldisse toppida
                            Ta saab väga hästi ajaloole pihta, aga ei usu, et tõe moonutamine teda Moskva kannupoisi tiitlist kõrgemale tõstab. Eks ta ise loodab muidugi.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas ballack Vaata postitust
                              möh? kui mõtled neid punktiire siis sellepeale ütleks et kui ei meeldi ära loe. keegi pole käskinud seda teha (ega me venemaal ei ole, vaid ikka demokraatlikus riigis) meil ei ole siin mingit käsku et kõik peab vastama õigekirjale, kui oleks sihuke punkt siis ei tohiks mitte ühtegi inimest siin olla enam (kui välja arvata need kes mitte ühtegi sõna pole siin öelnud). ja kui sa tahtsid näidata kuidas ma kirjutan siis see kukkus sul sitasti välja....ma panen ainult punkte järjest palju mitte tähi nagu sinu näites on "wwwwwwww" ja "onjääääää", tavasõnu ma ei muuda nagu sinu näites on "un"
                              palun ära mõtle valjusti. samas teed sa oma teooria tundidega alati mul tuju heaks

                              Kommentaar

                              Working...
                              X