320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lõpupidu [Amority] neljapäev 11.jan Atlantises

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpupidu [Amority] neljapäev 11.jan Atlantises

    Kõik olete oodatud minu eriüritusele club Atlantises. Võtsin sõbranna ka sinna esinema selle piduliku sündmuse tarbeks. Käristan igaühele välja kes mind tuvastab ja minu juurde tuleb. Äämen.

    Jätame ilusasti foorumiga hüvasti.

    Neljapäev, 11. jaanuar kell 22:00
    MARI-LEEN "Rahutu Tuhkatriinu" UUE PLAADI PRESENTATSIOON!
    DJ MARKO KILJAK! Pilet 80.-/ öökaardiga 65.- ERIÜRITUS (AMORITY LÕPETAMINE) - DeJaVu kutsed EI KEHTI!!!

    #2
    Tee ikka Tallinnas ka
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      #3
      Selle teema oleks nagu algatanud Scooter(peab Inest oma elu armastuseks) ja Ballack(lubas foorumist kaduda) koos. Ei kõla amori moodi.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #4
        Amor andis oma sõna.
        Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
        Monkey @ Twitter

        Kommentaar


          #5
          tuleks kaa... aga ei viitsi tartusse sõita.. tee ikka terris, ole meheks

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            tee ikka terris, ole meheks
            ei maksa unustada et foorumi ametlik klubi on amgo.

            ja keegi meditsiiniharidusega või muidu psühholoogiahuviline võiks seletada miks kõik foorumist lahkumised toimuvad avaliku enesetapuga.
            Sa vist ei tea, mis moodi valmib talveks moos. Kõigepealt võtab ema purgid, kuid enne seda tuleb tuua marjad soost.

            Kommentaar


              #7
              Amigo - paksude soome naiste saamiskoht
              Terr - kommipeo koht
              Atlantis - naiste paradiis

              Avalik - seepärast, et keegi minu nimele enam poste ei signeeriks.

              Adjöö mankid.

              Kommentaar


                #8
                miks minu postitus amigo kohta ära kustutati. kuradi ahvid raisk? nõuan seletust!!!!!

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas amority Vaata postitust
                  Amigo - paksude soome naiste saamiskoht

                  Oh sind lollikest. Pakse ja koledaid võid saada igalt poolt. Eks see ole iga inimese enda asi milliseid ta saada tahab. Minu arus on Eestis piisavalt ilusaid naisi ja neid jagub igale poole. Ole ainult ise mees ja räägi ära.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas amority Vaata postitust
                    Amigo - paksude soome naiste saamiskoht
                    ka paksude soome meeste saamiskoht.
                    kes ei oleks näinud,kui slaavi kaunitarid neid lipsupidi kõrgemate korruste tubadesse lohistavad.oh seda maailma vanimat ametit küll!
                    Kapten Trumm

                    Kommentaar


                      #11
                      Põrkasin ka kogemata Amoga Atlantises kokku. Mari-Leen oli kohal, Amo käristas - seega kõik oli täpselt nagu lubatud. Ja Amo sebis endale briti poissmeeste telefoninumbreid. No on alles võrukael!

                      Kommentaar


                        #12
                        Oi jah, ma ei uskunud et sellest niivõrd suur üritus tuleb. Praka oli mees omal kohal ja tema kiituseks pean ütlema, et on suutnud omale võrratu isikliku hambaarsti muretseda Ääremärkusena võin Prakale edasi öelda, et number saadi kätte seejärel kui laulja ühe Martini Asti talle tantsupõrandale viis. Parim pidu mis Tartus toimunud, oma 30 tunnine lõpetamine..

                        Pidu lõppes täna hommikul Papillionis. Lammas oli segi kui zilli uks. Ahjaa kas teate, et sealt Papist saab otse ka Panoraami? Meeldiv üllatus igatahes.

                        Lähen nüüd võtan palgata puhkuse siit teadmata ajaks.

                        Nägemizt
                        Last edited by Refieus; 13.01.07, 11:52. Põhjus: olen joodik

                        Kommentaar


                          #13
                          Pappillion pidi üks jama värk ikka olema ... allikas Papi töötaja

                          aga jah, tean, et saab sealt panokasse

                          Kommentaar

                          Working...
                          X