320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Auhinnamäng - 4pack

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Auhinnamäng - 4pack

    Et foorumis vähe elevust tekitada siis annan auhinna sellele kes siia teemasse 100nda posti teeb, välja arvatud minu post mis loomulikult ei loe ja need postid mis ei sisalda infot "Osalen". Osaleda võib mitu korda kuid posti vahe järgmise postiga peab olema 10 teiste kasutajate "Osalen" postitust ja siis peab postitama "Osalen x2", "Osalen x3" jne. Kes 100ndal korral "Osalen" ülteb ning vastab kõigile tingimustele saab minult LeCoq Premiumi 4-packi. Nii lihtne see ongi
    Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
    Monkey @ Twitter

    #2
    ää n*ssi nüüd näkku kamraad. Anna õlu siia!
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #3
      Ahjaa teemaväliste postide siginemisel on mäng õigustühine.
      Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
      Monkey @ Twitter

      Kommentaar


        #4
        Tore, aitame sel totrusel kiiremini lõppeda.
        Supplies!

        Kommentaar


          #5
          Ära kuse teiste õnne peale.
          Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
          Monkey @ Twitter

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas Treon Vaata postitust
            Ära kuse teiste õnne peale.
            Päris diip...Päeva tsitaat kindlasti!
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #7
              mul on külmkapis 3 saku orikat. keegi neid ei taha ära juua? mul on õllest mõneks ajaks siiber

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                mul on külmkapis 3 saku orikat. keegi neid ei taha ära juua? mul on õllest mõneks ajaks siiber
                küll ma nad ära joon..

                Kommentaar


                  #9
                  Osalen......
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    Kurat, hea teema rikuti jälle ära. Ma olin eesmärgile ju nii läheda
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #11
                      osalen


                      10märki

                      Kommentaar


                        #12
                        peaks vist ka osalema
                        /

                        Kommentaar


                          #13
                          Ei sest tule asja, sest liiga palju teemaväliseid poste on siginenud.

                          Nagu Smutt ütles- jälle hea teema persse keeratud.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #14
                            poisid poisid 100 ju varsti täis
                            osalen
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              #15
                              Et kultuuri säilitada siis Martin, taku* ja timmu99 saavad ergutusauhinnaks omale kõik nelipäkid. Martini oma saadan ma Amoga Tartusse, edasta vaid mulle oma number, taku ja timmu, kontaktid palun PS, Tallinna piirkonnas saate homme peaparanduseks humala kätte.

                              EDIT: Ka EgoTrip saab omale nänni kätte, eeldatavasti läheb see Tartusse?

                              Seniks seekordne mäng lõppenud.
                              Last edited by Treon; 19.01.07, 20:21. Põhjus: Kuradi EgoTrip siin postitamas :]
                              Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
                              Monkey @ Twitter

                              Kommentaar

                              Working...
                              X