320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti võitis Prantsusmaa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Quote:
    --------------------------------------------------------------------------------
    Orginally posted by tanielo
    Loodan, et saab jalkastaadionid ka kunagi rahvast ja lärmi täis.

    --------------------------------------------------------------------------------


    - - -
    Mis sa sellega öelda tahad? Mis sa arvad palju inimesi tuleks vaatama Eesti-Prantsuse jalgpalli kohtumist?
    - - -

    Seda tahtsingi öelda, mis ma ütlesin.

    Tahaks loota, et juba järgmisel MM valikmängul ongi jalkastaadionil täismaja. Siiani ei ole seda juhtunud, vähemalt Lilleküla staadionil mitte (isegi Hollandi mängu ajal oli vabu kohti). Ja Holland ei ole minu arvates sugugi sitem, kui Prantsusmaa.

    Kommentaar


      #17
      Kui sa seda ei tea siis Hollandi mäng müüdi ühe päevaga eelmüügist välja. Vabad kohad olid hangeldajate süü. Seda mängu tuldi vaatama ka 1000 eegu eest, aga õnneks siiski enamus sai 250-nega hakkama. Mis sa arvad mitu inimest sellise raha eest eilset mängu vaatama oleks tulnud?

      Ei ma olen ülimalt rahul, et Eesti korvpallil hetkel hästi läheb, aga et mingi ettur tuleb ütlema et jalgpalli staadionid tühjad ja seal lärmi ei tehta....no ma ei tea.

      Kommentaar


        #18
        ..

        Hea mäng...SUPER siis
        Kõik sujus hästi, Müürsepp viskas oma vabavisked ikka enamus ilusti ära(ja läx Pärnaga viina võtma)
        See oli minu jaox imelik või ma ei näinud täpselt telekast aga kui see õhupallide buum oli mix siis ei mindud vastasmeeskonna korvi taha segama vaid seoti neid ümber pea ja pisteti püksi ....
        Põhimõtteliselt annax 5- kah neile esituse eest

        Kommentaar


          #19
          Mul oli ka eile õhtu jalkatrenn aga päeval otsustasin, et jätan vahele. Kõhutunne ütles, et midagi suurt on tulekul, uskusin Eesti võitu.
          Ja see tuli, krt sellist värinat pole peale 1991 Liidu meistikaid sees olnudki, vauu!
          hm, hea et trenni ei läinud
          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

          http://www.jkpiraaja.ee/

          Kommentaar


            #20
            Mina hakkasin aga peale eilset korvi mõtlema sellest, et Suurhallis on rohkem lärmakamat rahvast kui Lillekülas. Tõenäoliselt tuleb see piletihindadest. Hollandi mängu ajal tegin vea ja olin küljetribüünil. Ümberringi mingid vipid, kes häält ei tee. nii kui "veidi" häält tegin, vahiti ikka vääga imeliku näoga.
            Kokkuvõttes-Odavamad piletid (nagu korvis) meelitaks rohkem kohale ka nn. lihtinimesi, kes julgeks end rohkem välja elada.
            Rise and rise again until lambs become lions!

            Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

            Kommentaar


              #21
              - - -
              Kui sa seda ei tea siis Hollandi mäng müüdi ühe päevaga eelmüügist välja. Vabad kohad olid hangeldajate süü. Seda mängu tuldi vaatama ka 1000 eegu eest, aga õnneks siiski enamus sai 250-nega hakkama. Mis sa arvad mitu inimest sellise raha eest eilset mängu vaatama oleks tulnud?

              Ei ma olen ülimalt rahul, et Eesti korvpallil hetkel hästi läheb, aga et mingi ettur tuleb ütlema et jalgpalli staadionid tühjad ja seal lärmi ei tehta....no ma ei tea.
              - - -

              Mis kuradi iba sa ajad?
              Ma ei ole ju väitnud, et staadionid tühjad on ja lärmi ei tehta.

              Loodan, et sul läks juba värinahoog üle ja pilt tuli ka ette tagasi. ettur? Ehlvest oled, vä?

              Kommentaar


                #22
                Mayhem räägib õiget juttu

                Kommentaar


                  #23
                  - - -
                  Kui sa seda ei tea siis Hollandi mäng müüdi ühe päevaga eelmüügist välja. Vabad kohad olid hangeldajate süü. Seda mängu tuldi vaatama ka 1000 eegu eest, aga õnneks siiski enamus sai 250-nega hakkama. Mis sa arvad mitu inimest sellise raha eest eilset mängu vaatama oleks tulnud?

                  Ei ma olen ülimalt rahul, et Eesti korvpallil hetkel hästi läheb, aga et mingi ettur tuleb ütlema et jalgpalli staadionid tühjad ja seal lärmi ei tehta....no ma ei tea.
                  - - -

                  Mis kuradi iba sa ajad?
                  Ma ei ole ju väitnud, et staadionid tühjad on ja lärmi ei tehta.

                  Loodan, et sul läks juba värinahoog üle ja pilt tuli ka ette tagasi. ettur? Ehlvest oled, vä?

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by tanielo

                    Mis kuradi iba sa ajad?
                    Ma ei ole ju väitnud, et staadionid tühjad on ja lärmi ei tehta.

                    Loodan, et sul läks juba värinahoog üle ja pilt tuli ka ette tagasi. ettur? Ehlvest oled, vä?
                    Sinu väide: "Loodan, et saab jalkastaadionid ka kunagi rahvast ja lärmi täis." Kui ei ole täis järelikult on tühjad?

                    Ehh olin ise rumal ja läksin liimile, sest nüüd on asi isiklikuks läinud ja selline asi on siin foorumis äärmiselt down. Nii et lõpetame selle jutu.

                    Kommentaar


                      #25
                      mul on ettepanek kõigile vuti ja kossu sõpradele,et unustaks õige selle tobeda üksteise upitamise jamahategemise.
                      oleme ikkagi kõik eestlased ja vaevalt nüüd keegi otseselt teisele kaotust soovib.
                      elame kaasa mõlemale spordialale selle vahega ,et lemmikalale rohkem.
                      peaasi ,et eestil hästi läheks!
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        #26
                        Just. Pealegi enamik fännib nii üht, kui ka teist

                        Kommentaar


                          #27
                          jah samas selline kerge "hõõrdumine" on alati ka teretulnud, kui rääkida ikkagi fänlusest, siis kossumeestel on ikka jalkaraffalt tiba õppimist küll , siin ongi nagu paradoks, et alal kus fänlus ei ole nii selgejooneliselt välja kujunenud(siis koss) on suhteliselt edukas olnud vähemalt käesoleval aastal, ning oleks justkui loodud soodne pind selgeks fänluseks, siis samas jalka kus ikka fänlus ón omandand justkui selgemad piirjooned(a´la foorum, laulud, sallid ,jne), siis just kui nüüd ikka kriitilise pilguga vaadata, just väga "fännisõbralik" ei olnud , kuhu jäi küll võit??

                          selle pika jutu moraal seisneb selles, et ühe spordiala teebki huvitavamaks selle ala fänn ja fänlus!!
                          nt vaadake kasvõi talvel Otepääl suuska:P :P

                          Kommentaar


                            #28
                            Asja võib vaadata ka nii...

                            Eesti korvpall alistas maailma paremuselt 2. koondise (Sydney OM).

                            Eesti jalgpall ei suuda hakkama saada ka 200ndaga. (KAZ?)
                            Vänn

                            Kommentaar


                              #29
                              Orginally posted by lell

                              Asja võib vaadata ka nii...

                              Eesti korvpall alistas maailma paremuselt 2. koondise (Sydney OM).

                              Eesti jalgpall ei suuda hakkama saada ka 200ndaga. (KAZ?)
                              Lell, Kasahtsan ei ole kahesajas.

                              Kommentaar


                                #30
                                Lell seda ma ütlen, et nii lamedaks ei tohiks kah minna.

                                Sellise loogika järgi on Eestis naisekandmine oluliselt tugevamal järjel, kui näiteks kümnevõistlus. Aina maailmarekordid sajavad ja MM-delt kolmest tugevamast 2 eesti omad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X